Starity

Halsey

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2015. december 28. 16:25 #1
- törölt felhasználó -    
Véleményem szerint Halsey nagyon tehetséges énekesnő. A hangja különleges, sok sokkal híresebb sztárocska megirigyelhetné őt. Egy időben sokszor került általam meghallgatásra Ghost című szerzeménye, amivel úgy, mint sokan mások én is megismertem őt. Jelenlegi kedvenc dalom tőle a Hurricane, a Ghost és talán a New Americana. Tetszik a stílusa, viszont nem leszek álszent, a mostani frizuráitól feláll a szőr a hátamon. Örülök neki, hogy ilyen hamar befutott, megérdemli, hogy sikeres karrierje lehessen. Viszont azt végtelenül sajnálom, hogy minden második magát grunge stílusúnak vallott emberke "kedvenc előadója". Igazán szépnek tartom őt, határozottnak, aki két lábbal áll a földön és kicsit sincs elszállva magától sok sztárocskával ellentétben, akik ebben a helyzetben biztosan másképp viselkedett volna.
2 felhasználónak tetszik: Nelia, Empress
2016. február 26. 13:24 #2
Empress
Empress
assassins™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.08.
Hozzászólás: 3521
Csatolások: 8561
Azonosító: 146868
Offline offline
Frizura most két ötletem van 1. már annyira hajszíne volt h totál szétment a haja vagy 2. mivel a másik nemhez is vonzódik lehet hogy így próbálja kimutatni nem tudom (bár ez butaság szerintem)


2017. január 31. 21:37 #3
- törölt felhasználó -    
Alaposabban fel kéne lendíteni Ashley témáját, megérdemli. blush.gif

Ha már itt vagyok; Halsey zenéje számomra a menedék, a boldogság, egy csöpp békesség a nehéz napok után, és az erő kora reggeleken. Képtelen vagyok megérteni, hogy hazánkban - meg úgy amblokk is - miért nincs akkora kultusza Ashley-nek, mint másutt. A zenéi szövegének értelme, nem is... lelke van, a témák, amelyekről előad, egytől-egyik nehéz kaliberűek, és fontosak; olyanok, amikről beszélni, vagy ha más nem, énekelni kell. Én személy szerint már (közel?) egy éve ismerem a munkásságát, emlékszem, anno a Trouble-re kapcsoltam rá először, annak is az egyik remixjére, és ott, akkor Halsey-függő lettem, aztán egészen pár hónappal ezelőttig elfelejtődött a zenéje, amit már nagyon bánok, mert keresve sem fog találni az ember egy olyan előadót, aki élő adásban képes jobbat produkálni, mint a stúdióban, ezt garantálom. Ashley pedig bizony ezt csinálja minden egyes alkalommal, amikor színpadra lép.
Ahogy azt ő is mondta - és amiért én leírhatatlanul tisztelem őt -, a zenéjét az embereknek írja, nem a díjakért, amiket nyerhet vele, és szerintem ez a mai világban az énekesek között eléggé ritka. Nem mondom, hogy példátlan, de Halsey egyike azon keveseknek, akiknek mi vagyunk a fontosak, nem a hírnév.
Továbbá, azért is végtelenül tisztelem, hogy kilépett önmaga árnyékából, és nem lett öngyilkos tinédzserkorában. Ha ez megtörtént volna, a világ egy olyan mérhetetlen csodát és színfoltot nélkülözne, mint ő. És, elképesztően sajnálom, hogy elvesztette a kisbabáját, ha valaki, hát ő megérdemelné az anyaságot. heart.gif (egyébként, miután elvetélt, pár órával később olyan élőt produkált, amire már kétségek nélkül mondom azt, hogy példátlan king.gif )
Én személy szerint az összes frizuráját imádom, a kedvencem mégis a hosszú- és a rövid kék hajai voltak. Ahogy azt ő is mondta, a kedvenc színe a kék (akárcsak nekem), és rettentően illett hozzá az a hajszín, de a mostanit is imádom, s bár az okát nem tudom, hogy miért döntött emellett, tiszteletben tartom, és elfogadom; btw, az elmúlt három hétben közel 170 képet mentettem le csak a mostani hajával. angel2.gif
Összességében Ashley Nicolette Frangipane egy megismételhetetlen, fiatal legenda, aki az én szívembe örökre beírta magát a lelki erejével, a szívével, a dalszövegeivel, a zenéjével, de úgy mindennel. Szóval, köszönöm neki, hogy mindig itt lesz a zenéje, ha mélyponton leszek.

(oh, azt nem mondtam, de számomra az örök kedvenc három szám a Castle [ami number one lesz szerintem amíg élek], a Hold Me Down [a dalszövege miatt], és a New Americana [az egészért, nincs konkrét rész, az egész úgy, ahogy van, egy mestermű].)

So, kérek minden kedves szabadidejében dúskáló drága fórumtagot, hogyha bárki szereti Ashley-t, az frissítsen itt, a témában, mert abszolút megérdemli. heart.gif


És igen, az előbb linkelt három csoda mind élő előadás. Igen, ilyen van, és nem, én sem tudom, milyen emberi torok képes ilyen hátborzongató hangot kiadni. ok.gif
2 felhasználónak tetszik: Lisanne, Ameth45
2017. március 17. 12:02 #4
Adry1127
Adry1127
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.12.
Hozzászólás: 67
Csatolások: 2
Azonosító: 171075
Offline offline
Egyetértek az előttem hozzászólóval. Halsey egy fantasztikus nagy tehetség én sem értem miért nem olyan népszerű. meghajolo.gif Nagyon különleges hangszíne van és a dalainak témája se olyan, amiről naponta szoktak énekelni. Halsey egy igazi egyéniség a mai tucat sztárocskák között. Én ilyen színesre a hajamat tuti nem festeném, de neki baromi jól áll az biztos. biggrin.gif Megjegyzem nekem is a kék volt a kedvencem. Imádom az egész stílusát és azt ahogy a rajongóival bánik. Egyáltalán nincs elszállva magától pedig neki lenne mire. Először a gasoline-t hallottam tőle majd egy kicsit utánanéztem és akkor találtam rá a Castle, Colors, Ghost és a New Americana-ra. Miután ezeket rongyosra hallgattam, bátorkodtam belenézni a teljes Badlands albumba. Hát nem csalódtam thumbsup.gif Zseniális az egész úgy ahogy van. A legnagyobb kedvencek (az előző négy felsoroltan kívül) a Young God, Control, I walk the line, Hold me Down, Haunting és a Strange love. Remélem a jövőben felkapottabb lesz és többen megismerik majd a zenéjét smileeee.gif
2020. október 04. 13:29 #5
Ameth45
Ameth45
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.10.
Hozzászólás: 751
Csatolások: 1623
Azonosító: 119918
Offline offline
Halsey-t szeretem a világon a legjobban! Imádom a stílusát és a hangját! Meg egyszerűen csoda szép! SZERETLEK! heart.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Halsey Halsey 1126.