Starity

Kendall Jennerrel kavar Harry Styles

7 oldal 1 2 3 4 5 6 7
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. január 02. 20:40 #41
Vlover13
Vlover13
×Suicide Squad×
 
Státusz#PLLEndGame
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.03.28.
Hozzászólás: 2155
Csatolások: 88
Azonosító: 241895
Offline offline
Elég furcsa páros...
2016. január 02. 20:40 #42
- törölt felhasználó -    
Nem nagyon illenek össze.
2016. január 02. 20:43 #43
Gabe Logan
Gabe Logan
Prince of Playstation Platinum♛
 
StátuszPlaystation for the Gamers
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 13.08.27.
Hozzászólás: 3337
Csatolások: 30
Azonosító: 210618
Offline offline
Szerencsére már nem Taylor Swifttel!Végre Taylor jobb barátot talált!
2016. január 02. 20:55 #44
kitty2244
kitty2244
új tag
 
Státusz"Nyugodj meg, attól megnyugszol"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.08.16.
Hozzászólás: 32
Csatolások: 0
Azonosító: 248498
Offline offline
Nekem mindig is nagy előítéleteim voltak minden Kardashian és Jenner lány felé, nem tartom nagyra egyikőjüket sem, semmi okom nincs rá. Nem gondolom, hogy Harry hosszú kapcsolatot tervez vele.
Amennyire én ismerem/ismerhetem Harry-t, ő nem veszi túl komolyan a kapcsolatait, ami szerintem normális egy 21 éves sráctól. Ilyen korban az emberek még szeretik kitapasztalni az életet, még keresik önmagukat, ismerkednek, szórakoznak. Ez teljesen érthető, elvégre nem várhatjuk el tőle, hogy egy milliomos/milliárdos fiatal srácként egyből a jövőbeli feleségét keresse. Ki akarja élvezni az életet, ez minden.
Mellesleg Harry nem igazán szeret a magánéletéről beszélni a publikumnak, ezt már megfigyeltem az interjúikon. Gondolom, nem akarja, hogy az emberek az ő privát dolgairól beszéljenek, ami nagyon érett jellemre vall, szemben Kendallel. rolleyes.gif
Tehát ahogy én sem, úgy valószínűleg ők sem gondolják azt, hogy valaha együtt állnak majd az oltár elé. Keresik a szórakozást, élvezik egymás társaságát, és pár hét/hónap múlva barátokként válnak el egymástól.
Szerintem smileeee.gif
2016. január 02. 21:02 #45
Lejlus
Lejlus
 
StátuszAkard jobban,mint amennyire félsz tőle.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.12.30.
Hozzászólás: 2565
Csatolások: 0
Azonosító: 217999
Offline offline
Szerintem nagyon aranyosak! smileeee.gif De szerintem nemlesz hosszu kapcsolat.
2016. január 02. 21:10 #46
kuci100
kuci100
 
Státusz"La vie est, ce qu'elle est"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.08.23.
Hozzászólás: 801
Csatolások: 0
Azonosító: 248788
Offline offline
Hát legyenek boldogok, ha igaz!smileeee.gif
2016. január 02. 21:15 #47
- törölt felhasználó -    
Nem nagyon érdekel
2016. január 02. 21:20 #48
- törölt felhasználó -    
Nem nagyon illenének össze.
2016. január 02. 21:39 #49
- törölt felhasználó -    
Idézet (roseErye @ 2016.01.02. 20:11)
Néha úgy érzem mostanában ,hogy az egész amit már játszanak előttünk az színjáték (és a négy fiúra értem ,főleg Harryre ) . Nagyon csalódott vagyok ...nem éppen a legjobb év volt a fanok számára és félek nem is lesz jobb. Reménykedtem ,hogy érdemes lányokat választanak . Akiket szintén megszeretünk  ugyanúgy ,ahogy őket . Olyan lányokat akik  önbizalmat adnak . Persze volt is ilyen . De ez sem Harryre választottjaira vonatkozik valahgy nála egyik sem volt szimpi . Mindegyik nagyképűnek tűnt  ,és a mostani sem kivétel . Bár osztom azta véleményt ,hogy ő az egyik legnormálisabb a családjukban ,de ez a vélemény és hasonlítás csak a családhoz mérve van .Nem átlagos , normális emberekhez. Mert az nem nrmális ha valaki eléggé intim képeket tesz fel magáról (persze tudom nem ő az egyetlen .....)mai sztárok eléggé érdekesek . Mondjuk nem hiszem ,hogy van sok esélye mást választani (gondolom viselkedésileg hozzá hasonlók vannak ). A sztárvilág eléggé el van különítve és fáj de be kell látni ,hgy bejutni eléggé nehéz szinte lehetetlen ...ahogy ők sem tudnak már egy normális emberi csoportba bekerülni ... szóval mindenkinek az marad ami jut sztárnak sztár ...azért kíváncsi vagyok ,hogy egyessek mit gondolnak pl Taylor azután ,hogy ismét kiadott egy videót ami teljesen Harryről szól és elméletileg ő jóban van Kendallal .... valahogy az egész banda távoli és a kapcsolatuk is ...ugyanis a közös munkák kivételével úgy tűnik mintha nem keresnék egymás társaságát ..de tévedek csak nagyon remélem ,mert imádom őket együtt ...főleg a mostani albumukat

Elég sok hülyeséget hordasz össze, már ne haragudj, bár nagyjából értem, mire akarsz kilyukadni smileeee.gif Először is, a normális egy baromira relatív fogalom. Ha arra értjük, hogy olyan átlagos emberek, mint te vagy én, akik éljük a hétköznapi életünket, iskolába járunk, stb., akkor Harry sem mondható normálisnak... Őt ilyen emberek veszik körül főként. Persze nyilván vannak neki is totál átlagos barátai, de megadatik neki az, hogy ezek közt a körülmények közt éljen. Miért keresne valaki átlagosat, ha talál itt olyasvalakit, aki neki szimpatikus? Mellesleg, én sosem szerettem a Kardashian-famíliát, de lássuk be, se te nem ismered Kendall-t, sem én, tehát nem lehet kijelenteni róla, hogy nem normális... ha objektíven nézzük a dolgokat, szerintem egy nagyon szép lány, aranyos arccal, de ami még fontosabb, hogy Harry lát benne valamit. Szeretem ezt a srácot, a látásmódját, ezért nekem már az önmagában, hogy tart egy lányt érdemesnek arra, hogy így együtt legyen vele, mond valamit. Ha pedig esetleg Kendall mégsem olyan, mint amilyennek megismerte és később változik, úgyis szakítanak.De sosem mérhetsz egy híres embert, vagy aki ebben a szakmában van, az átlagos emberekhez, akik reggel felkelnek, elmennek a munkába, hazajönnek és megnéznek egy filmet például... nagyon más az életük.
Szerintem pont nem számít egyik srácnak sem, hogy az, akit választanak, a rajongóknak szimpatikus-e vagy nem, mert ők ismerik jobban... És főleg nem az a fontos, hogy ezek a lányok önbizalmat adjanak.. az önbizalmat magadból kell nyerned, vagy legalábbis olyan emberekből, akiket ismersz, akik ismernek téged. De az önbizalom problémán csak magadnak tudsz segíteni (nekem sincs sok egyébként).
A képekről annyit, hogy nyilván nem ők csinálták magukról, hanem lesifotósok. Egyébként meg a csók nem számít annyira intim dolognak a mai modern világban szerintem...
Harryről annyit, hogy nagyon szeretem, ahogy a gondolkodását is, és nagyon remélem, hogy megtalálja azt a lányt, aki igazán hozzá illik. Ha ő most jól érzi magát Kendallal, akkor annak örülök, mert semmi más nem számít, csak az, hogy boldog legyen. Semmiféle befolyása nincs egy rajongónak az életébe, vagy abba, hogy ő kivel van (hála az égnek), szóval lehet pazarolni az időt felesleges utálkozásra és negatívkodásra, vagy pedig szimplán el kell fogadni a tényt, hogy ez van biggrin.gif Mint ahogy írtad, nehéz ebbe a világba bekerülni, körülbelül egy hangyasz*rnyi esély van arra, hogy valaha akármelyikünk is Harry mellett köt ki, úgyhogy teljesen felesleges emiatt nem szeretni azt, akivel jár. Felnőtt fiú ő, tudja, mi való neki, van esze, innentől kezdve nincs miről beszélni smileeee.gif Én személy szerint örülök, hogy boldognak, felszabadultnak látom, számomra csak ez a fontos. És aki ezt egy kicsit is meg tudja adni neki, az annyira szörnyű ember nem lehet...
Amit pedig a srácokról írtál, hogy nem keresik egymás társaságát - öt év folyamatos összezártság után elég fura lenne, ha a szünetük első heteit együtt töltenék. Mindegyiknek van önálló élete, családja, önálló elképzelései, és teljesen normális, hogy ennyi idő után mást tesznek előrébb. Kinőttek már abból a kisfiús korból, hogy ott voltak öten egymásnak, akikre számíthatnak a családon kívül, és akkor a munka nélkül töltött időben is együtt legyenek... smileeee.gif

szerk.: Amúgy azt meg végképp nem értem, a kommentelők fele honnan állapítja meg, hogy 'nem illenek össze' _nevet.gif _nevet.gif Külsőből vagy mi? Esetleg oké, hogy Harryt ismeri (annyira, ahogy videókból, képekből, cikkekből meg lehet ismerni valakit) az, aki szereti (bár... néha van kétségem efelől is), de hogy Kendall-ról tuti, hogy nagyon sokan nem tudtok semmit, és eldöntitek, hogy nem illenek össze... ez egy kicsit... gyerekes. Még jó, hogy nem a ti véleményetek lesz a mérvadó omg.gif
2016. január 02. 21:41 #50
Hoxa18
Hoxa18
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.07.17.
Hozzászólás: 875
Csatolások: 0
Azonosító: 246729
Offline offline
A két biszex egymásra talált, megint (nem tudják hogy csak a töltött káposzta jó felmelegítve? ) Ezek ketten rohadt nevetségesen néznek ki együtt. A beképzelt és ostoba "modell" , meg a.......

OhNoHarry.....
2016. január 02. 21:48 #51
Hoxa18
Hoxa18
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.07.17.
Hozzászólás: 875
Csatolások: 0
Azonosító: 246729
Offline offline
Akik pedig Harry boldogságáért imádkoznak.... Tudjátok hogy milyen is valójában? Lehet ha ismernétek, nem is kedvelnétek. Abban reménykedjetek hogy Ti magatok boldogok lesztek, sosem értettem, hogy miért vannak ezek a srácok istenítve. Hálásak a rajongóknak persze..... A sok zsöciért, hírnévért, és luxusért.
2016. január 02. 21:53 #52
- törölt felhasználó -    
Örülök Harrynek, ha ez boldoggá teszi, akkor jó<3
2016. január 02. 21:55 #53
- törölt felhasználó -    
Idézet (Hoxa18 @ 2016.01.02. 21:48)
Akik pedig Harry boldogságáért imádkoznak.... Tudjátok hogy milyen is valójában? Lehet ha ismernétek, nem is kedvelnétek. Abban reménykedjetek hogy Ti magatok boldogok lesztek, sosem értettem, hogy miért vannak ezek a srácok istenítve. Hálásak a rajongóknak persze..... A sok zsöciért, hírnévért, és luxusért.

Hű, látom, ismered az érzést, milyen, amikor más boldogságának is tudunk örülni, nem csak a magunkénak rohog.gif Attól, mert jót szeretnék neki, honnan tudod, hogy magamnak nem? biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Szandi0820
2016. január 02. 21:56 #54
hungergamesFan16
hungergamesFan16
aha
 
Státuszha nincs mit ennem akkor jóllakik a fantáziám
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.29.
Hozzászólás: 1616
Csatolások: 1
Azonosító: 185038
Offline offline
Ez a férfi konty nekem még mindig nagyon indokolatlan.
2016. január 02. 22:15 #55
Hoxa18
Hoxa18
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.07.17.
Hozzászólás: 875
Csatolások: 0
Azonosító: 246729
Offline offline
Hugii 570 | Ma, 21:55
Hoxa18 írta:
Akik pedig Harry boldogságáért imádkoznak.... Tudjátok hogy milyen is valójában? Lehet ha ismernétek, nem is kedvelnétek. Abban reménykedjetek hogy Ti magatok boldogok lesztek, sosem értettem, hogy miért vannak ezek a srácok istenítve. Hálásak a rajongóknak persze..... A sok zsöciért, hírnévért, és luxusért.

Hű, látom, ismered az érzést, milyen, amikor más boldogságának is tudunk örülni, nem csak a magunkénak rohog.gif Attól, mert jót szeretnék neki, honnan tudod, hogy magamnak nem? biggrin.gif


Gondolom a nyomorgó éhező gyermekek és családok sorsa is ennyire meghat mint Harry Styles jóléte és boldogsága. Igenis tudok örülni mások boldogságának, de a srác eddig se úgy nézett ki mint aki olyan rohadtul boldogtalan.
2016. január 02. 22:25 #56
- törölt felhasználó -    
Idézet (Hoxa18 @ 2016.01.02. 22:15)
Hugii 570 | Ma, 21:55
Hoxa18 írta:
Akik pedig Harry boldogságáért imádkoznak.... Tudjátok hogy milyen is valójában? Lehet ha ismernétek, nem is kedvelnétek. Abban reménykedjetek hogy Ti magatok boldogok lesztek, sosem értettem, hogy miért vannak ezek a srácok istenítve. Hálásak a rajongóknak persze..... A sok zsöciért, hírnévért, és luxusért.
Hű, látom, ismered az érzést, milyen, amikor más boldogságának is tudunk örülni, nem csak a magunkénak  rohog.gif Attól, mert jót szeretnék neki, honnan tudod, hogy magamnak nem?  biggrin.gif
Gondolom a nyomorgó éhező gyermekek és családok sorsa is ennyire meghat mint Harry Styles jóléte és boldogsága. Igenis tudok örülni mások boldogságának, de a srác eddig se úgy nézett ki mint aki olyan rohadtul boldogtalan.

Sok dolog meghat, akármilyen nehéz is elhinni. Továbbra sem értem, miért feltételezed, hogy azért, mert szeretném, ha boldog lenne, még nem foglalkozok senki mással, továbbá az sem nagyon fér bele a fejembe, hogy miért kell valakinek boldogtalannak lennie ahhoz, hogy azt akarjam, hogy jól érezze magát 110.gif Ez egy cseppet logikátlan, na mindegy. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Szandi0820
2016. január 02. 22:35 #57
roseErye
roseErye
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.06.24.
Hozzászólás: 27
Csatolások: 0
Azonosító: 245318
Offline offline
Hugii570 igen valóban a megfogalmazás gyorsasága miatt elkövettem egy pár hibát .A normális tényeg egy relatív fogalom ami alatt valóban azt értettem mint amire már te is rájöttél vagy gondoltad hogy az ...egyáltalán nem rosszindulatú szóként szántam Kardashian - Jenner családra csupán azt szerettem volna kifejezni hogy valóban ők is a sztárok életét élik .Szóval nem a szokványos hétköznapi emberekét . Az viszont ,hogy valaki nem szimpatikus akkor nem .(ahogy látom te is egyetlen hozzászólásom alapján rögtön rosszat következtettél rólam ,amikor nem is ismersz ). nem is azt mondtam ,hogy nekünk kell találniuk ..és minden esetre nagyon remélem hogy Harry nem " nagyon szép arcáért" hanem valóban tényleg szereti .Utálkozónak ,gyűlölködőnek állítasz be. Te is túl könnyen veszel le és hamar következtetést másokról . Ami pedig a fiúkat illeti úgy érzem ,hogy direkt minden pontomban meg akartad találni a hibát. Persze nem a mostani időszakra gondoltam hanem úgy általánosságban . És úgy ahogy én te sem tudhatod mi az igaz és ahogy már mondtam és ezzel be is fejezem remélem nincs is úgy .
2016. január 02. 22:44 #58
- törölt felhasználó -    
Idézet (roseErye @ 2016.01.02. 22:35)
Hugii570 igen valóban a megfogalmazás gyorsasága miatt elkövettem egy pár hibát .A normális tényeg egy relatív fogalom ami alatt valóban azt értettem mint amire már te is rájöttél vagy gondoltad hogy az ...egyáltalán nem rosszindulatú szóként szántam Kardashian - Jenner családra csupán azt szerettem volna kifejezni hogy valóban ők is a sztárok életét élik .Szóval nem a szokványos hétköznapi emberekét . Az viszont ,hogy valaki nem szimpatikus akkor nem .(ahogy látom te is egyetlen hozzászólásom alapján rögtön rosszat következtettél  rólam ,amikor nem is ismersz ). nem is azt mondtam ,hogy nekünk kell találniuk ..és minden esetre nagyon remélem hogy Harry nem " nagyon szép arcáért" hanem valóban tényleg szereti .Utálkozónak ,gyűlölködőnek állítasz be. Te is túl könnyen veszel le és hamar következtetést másokról . Ami pedig a fiúkat illeti úgy érzem ,hogy direkt minden pontomban meg akartad találni  a hibát. Persze nem a mostani időszakra gondoltam hanem úgy általánosságban . És úgy ahogy én te sem tudhatod mi az igaz és ahogy már mondtam és ezzel be is fejezem remélem nincs is úgy .

Ne haragudj, semmiféle támadó szándék nem volt a hozzászólásomban feléd, sajnálom, ha neked ez így jött le... megítélni pedig nem ítéllek, egyszerűen reagáltam a kommentedre, és csak arra tudok reagálni, amit ott te leírsz smileeee.gif Mint ahogy én sem ismerlek téged, úgy te sem engem, ezért szerintem a személyeskedésbe felesleges belemenni biggrin.gif
2016. január 02. 22:48 #59
roseErye
roseErye
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.06.24.
Hozzászólás: 27
Csatolások: 0
Azonosító: 245318
Offline offline
Hugii570 :ebben tejesen egyetértek smileeee.gif
2016. január 02. 23:03 #60
Lisaxx
Lisaxx
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.09.26.
Hozzászólás: 154
Csatolások: 0
Azonosító: 250109
Offline offline
Huszonegy-két évesen még nem nehéz boldognak lenni, tök mindegy, hogy éppen kivel fekszik össze.
smileeee.gif
7 oldal 1 2 3 4 5 6 7
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok