Jövök egy meghívással.
Lola - Hatvan, Kossuth tér
2007. október 03. 22:56
#5
Lola aranyos volt mint mindig
és milyen jól tûrte az aláírásért rohamozó rajongókat
Köszi Scooby
Köszi Scooby
2007. október 05. 18:46
#9
|
|
Dido_______ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 05.06.05. Hozzászólás: 10810 Csatolások: 76487 Azonosító: 6538 offline
|
Idézet(nov @ 2007. October 5. - 18:38)
Fúú a haja nagyon csúnya
hát nem a legelõnyösebb...
köszi Scoo Bro' a képeket!!!sajna közös fotót nem tudtunk a kijányjánnyal,de majd legközelebb
2007. október 05. 20:17
#10
|
|
scoobydoo |
Csoport: Tag Csatlakozott: 05.07.27. Hozzászólás: 538 Csatolások: 355 Azonosító: 7912 offline
|
Idézet(Dido @ 2007. October 5. - 18:46)
hát nem a legelõnyösebb...
..de nembeszóni mer mérges leszek
köszi Scoo Bro' a képeket!!!sajna közös fotót nem tudtunk a kijányjánnyal,de majd legközelebb

köszi Scoo Bro' a képeket!!!sajna közös fotót nem tudtunk a kijányjánnyal,de majd legközelebb
Jaja, majd legközelebb. Sajnos a fellépés végén, annyira nagy volt a tömeg hogy nem tudtam lemenni hozzátok. A tömegbe meg nem volt kedvem beugrani, hátha nem kapnak el.
Amúgy én is meglepõdtem mikor ilyen hajjal láttam meg.
Jah és egy hír : úgy néz ki Lola legújabb klipjében szerepelni fogunk egy pár LFC-s haverommal.
2007. október 05. 23:24
#11
|
|
Freeze********** |
Csoport: Moderátor Csatlakozott: 04.10.06. Hozzászólás: 6473 Csatolások: 2512 Azonosító: 1 offline
|
Idézet(Scooby Doo @ 2007. October 5. - 20:17)
Jaja, majd legközelebb. Sajnos a fellépés végén, annyira nagy volt a tömeg hogy nem tudtam lemenni hozzátok. A tömegbe meg nem volt kedvem beugrani, hátha nem kapnak el.
Amúgy én is meglepõdtem mikor ilyen hajjal láttam meg.
Jah és egy hír : úgy néz ki Lola legújabb klipjében szerepelni fogunk egy pár LFC-s haverommal.

Amúgy én is meglepõdtem mikor ilyen hajjal láttam meg.
Jah és egy hír : úgy néz ki Lola legújabb klipjében szerepelni fogunk egy pár LFC-s haverommal.
Nahh majd a klipet ne felejtsd ell belinkelni a videókhoz, mert én tévét nemnézek.
2007. október 06. 04:34
#12
|
|
Dido_______ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 05.06.05. Hozzászólás: 10810 Csatolások: 76487 Azonosító: 6538 offline
|
Idézet(Scooby Doo @ 2007. October 5. - 20:17)
Jaja, majd legközelebb. Sajnos a fellépés végén, annyira nagy volt a tömeg hogy nem tudtam lemenni hozzátok. A tömegbe meg nem volt kedvem beugrani, hátha nem kapnak el.
Amúgy én is meglepõdtem mikor ilyen hajjal láttam meg.
Jah és egy hír : úgy néz ki Lola legújabb klipjében szerepelni fogunk egy pár LFC-s haverommal.

Amúgy én is meglepõdtem mikor ilyen hajjal láttam meg.
Jah és egy hír : úgy néz ki Lola legújabb klipjében szerepelni fogunk egy pár LFC-s haverommal.
Grat
várjuk a klippet!!
Kapcsolódó sztárok
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Hailee Steinfeld elárulta újszülött kislánya nevét.

offline
0 felhasználónak tetszik:




