Starity

Until Dawn

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. február 09. 10:34 #1
megeszekvalakit
megeszekvalakit
hunter
 
Státuszso what's the plan, exactly? -don't die
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.01.21.
Hozzászólás: 2863
Csatolások: 672
Azonosító: 239298
Offline offline
Akinek ez idegen: Egy PlayStation4-es horror-túlélő játékról van szó, ami egy hegyen játszódik. Ha szereted a horrort, muszáj kipróbálnod/megnézned! smileeee.gif
Sziasztok!
Kicsit meglepett, hogy nincs még ilyen topic... Hát most nyitottam egyet. smileeee.gif
Van-e még olyan ember, aki szereti ezt a játékot? Én egyszerűen imádom. Már vagy tízszer láttam róla végigjátszást, és nekem is megvan konzolon. Kétszer játszottam ki eddig. biggrin.gif
Nagyon szép a grafikája, szépen ki van dolgozva, nincs unalmas rész, mindig akció és pörgés van, eszméletlenül jó... smileeee.gif Megéri rá kiadni pénzt.
Hoztam is pár képet. smileeee.gif

SPOILER (a képek nem)

Első végigjátszásomkor Jessica halt meg, mikor a Wendigo elvitte, és Mike-al mentem utána. Nem siettem eléggé, és Mike kétszer megfürdött miattam... biggrin.gif
A játék végén pedig Sam-et szúrta hasba a Wendigo... biggrin.gif Első próbára azért nem olyan rossz a 6 túlélő... Ha Josh-t is túlélőnek vesszük. biggrin.gif
Második végigjátszásomkor pedig mindenki túlélte. smileeee.gif
2016. február 09. 16:08 #2
Empress
Empress
assassins™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.08.
Hozzászólás: 3520
Csatolások: 8556
Azonosító: 146868
Offline offline


Vége wink.gif Nem mondanám túlélőnek
2016. február 09. 17:53 #3
megeszekvalakit
megeszekvalakit
hunter
 
Státuszso what's the plan, exactly? -don't die
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.01.21.
Hozzászólás: 2863
Csatolások: 672
Azonosító: 239298
Offline offline
Idézet (Empress @ 2016.02.09. 16:08)

Vége  wink.gif  Nem mondanám túlélőnek


Ha úgy nézzük, nem halt meg, szóval w00t.gif
2016. február 09. 20:07 #4
- törölt felhasználó -    
Sajnos nem volt még lehetőségem játszani vele (és valószínűleg még sokáig nem is lesz), de a YouTubeon több végigjátszást is láttam már, és meg kell hogy mondjam, minden egyes videó megnézésével egyre jobban és jobban megszerettem ezt a játékot. Imádom a sztoriját és a karaktereket. A grafikája eszméletlen, tátott szájjal nézem azt, ahogyan a játékok egyre jobban megütik a valósághű kinézetet. Szerintem nagyon izgalmas játék, nyomasztó és félelmetes, nagy vágyam, hogy egyszer kipróbálhassam. A témája, ez a pillangóhatás-dolog pedig a játék után nagyon elkezdett érdekelni (bár ebben a Life Is Strange-nek is nagy szerepe volt). És ezen kívül sok olyan elem van még benne, ami nagyon megfogott. Remek inspirációforrás volt számomra ez a csodálatos játék.
1 felhasználónak tetszik: megeszekvalakit
2016. február 09. 20:50 #5
megeszekvalakit
megeszekvalakit
hunter
 
Státuszso what's the plan, exactly? -don't die
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.01.21.
Hozzászólás: 2863
Csatolások: 672
Azonosító: 239298
Offline offline
Idézet (Violet Shadow @ 2016.02.09. 20:07)
Sajnos nem volt még lehetőségem játszani vele (és valószínűleg még sokáig nem is lesz), de a YouTubeon több végigjátszást is láttam már, és meg kell hogy mondjam, minden egyes videó megnézésével egyre jobban és jobban megszerettem ezt a játékot. Imádom a sztoriját és a karaktereket. A grafikája eszméletlen, tátott szájjal nézem azt, ahogyan a játékok egyre jobban megütik a valósághű kinézetet. Szerintem nagyon izgalmas játék, nyomasztó és félelmetes, nagy vágyam, hogy egyszer kipróbálhassam. A témája, ez a pillangóhatás-dolog pedig a játék után nagyon elkezdett érdekelni (bár ebben a Life Is Strange-nek is nagy szerepe volt). És ezen kívül sok olyan elem van még benne, ami nagyon megfogott. Remek inspirációforrás volt számomra ez a csodálatos játék.


Örülök, hogy neked is ennyire elnyerte a tetszésed. smileeee.gif thumbsup.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!