Starity

Life Is Strange

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. február 12. 14:06 #1
megeszekvalakit
megeszekvalakit
hunter
 
Státuszso what's the plan, exactly? -don't die
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.01.21.
Hozzászólás: 2863
Csatolások: 672
Azonosító: 239298
Offline offline
Sziasztok! smileeee.gif
Meglepődtem mikor láttam, hogy nincs ilyen topic még.
Akinek a játék igeden: Főrszereplő hölgyünk, Max természetfeletti erőket tapasztal. Erejét polaroidos képeken keresztül tudja felhasználni. Ez akár sodorhat jó irányba is, és rosszba is. smileeee.gif
Nekem sajnos még nem volt alkalmam kipróbálni csak demo-ban, bár YouTube-on már néztem róla végigjátszást. Kifogástalanul jó játék. A zenéje különösen tetszik, nagyon illik az atmoszférához és nyugtató. smileeee.gif
Nektem mi a véleményetek?
Hoztam pár ízelítő képet is. smileeee.gif
SPOLIER(a képek nem)
Nektek mi a véleményetek Mr. Jefferson-ról? Szerintem egy állat... Az elején még teljesen belökte a játékosnak a jóképű tanárt, de amit Maxel csinált abban a földalatti izében... reklamalo.gif
2 felhasználónak tetszik: TearsOnMirror, Stannis
2016. február 12. 15:54 #2
TearsOnMirror
TearsOnMirror
rat whisperer
 
Státusz"Your love is just a frail disguise to hide the pain behind your eyes."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.06.29.
Hozzászólás: 22345
Csatolások: 7012
Azonosító: 245558
Offline offline
Imádom ezt a játékot! Igaz, nem volt alkalmam játszani vele, de egy videósnál láttam, hogy játszott vele.
Nagyon tetszik a játék stílus és története, nagyon egyedi és kivételes.
SPOILER: Nekem már az elején nagyon furcsa volt Mr. Jefferson, de mikor megtudtam, hogy mit tervezett/csinált nagyon kiakadtam. Ti a történet során mire gondoltatok, mi lesz a történet vége?
https://45.media.tumblr.com/7a15878528a904a183eadc591c9ac105/tumblr_o27e7bU1dd1uc466yo9_r1_250.gif https://45.media.tumblr.com/7488bb57829c1082ba3ac2b917985aed/tumblr_o27e7bU1dd1uc466yo7_250.gif

https://45.media.tumblr.com/a4b5ba97737b26031b6f80523092d57c/tumblr_o27e7bU1dd1uc466yo2_250.gif https://49.media.tumblr.com/fe666398718563549bd2cadc5bcf0a53/tumblr_o27e7bU1dd1uc466yo3_250.gif
1 felhasználónak tetszik: megeszekvalakit
2016. február 12. 18:16 #3
- törölt felhasználó -    
Szerintem 2015 egyik legjobban sikerült játéka. Nincs olyan elem amit ne szeretnék benne. Imádom a képi világát, a csodálatos színekkel gyönyörű hangulatot kap a játék. Kendvenc szereplőim nekem Chloe, Kate és bármennyire meglepő, de Nathan. Magáról a történetről csak annyit, tényleg nagyon egyedi (bármennyire is tűnik az elején egy tipikus tinisztorinak) és izgalmas. Én végig arra vártam, hogy Amber végre felbukkanjon, de szokásomhoz híven nem teljesült a kívánságom. rohog.gif Jefferson pedig nagyon meglepett. Ez is egy olyan játék amivel egyszer mindenképp szeretnék játszani, még a többszöri végignézés után is.
2 felhasználónak tetszik: megeszekvalakit, TearsOnMirror
2016. február 12. 18:21 #4
totfanni
totfanni
új tag
 
StátuszAz élet ízét igazán a bolondok érzik
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.08.
Hozzászólás: 60
Csatolások: 2
Azonosító: 185658
Offline offline
Sajnos még csak az első részével játszottam meghajolo.gif
Imádom és alig várom hogy a többit is kijátszam kíváncsi vagyok a további történésekre tongue.gif
És amikor előzetesek néztem kb, így nézhettem ki ohmy.gif w00t.gif
2 felhasználónak tetszik: megeszekvalakit, TearsOnMirror
2016. május 05. 02:42 #5
Stannis
Stannis
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.05.02.
Hozzászólás: 34
Csatolások: 9
Azonosító: 256047
Offline offline
Idézet (megeszekvalakit @ 2016.02.12. 14:06)
Sziasztok! smileeee.gif
Meglepődtem mikor láttam, hogy nincs ilyen topic még. 
Akinek a játék igeden: Főrszereplő hölgyünk, Max természetfeletti erőket tapasztal. Erejét polaroidos képeken keresztül tudja felhasználni. Ez akár sodorhat jó irányba is, és rosszba is. smileeee.gif 
Nekem sajnos még nem volt alkalmam kipróbálni csak demo-ban, bár YouTube-on már néztem róla végigjátszást. Kifogástalanul jó játék. A zenéje különösen tetszik, nagyon illik az atmoszférához és nyugtató. smileeee.gif 
Nektem mi a véleményetek?
Hoztam pár ízelítő képet is. smileeee.gif 
SPOLIER(a képek nem)
Nektek mi a véleményetek Mr. Jefferson-ról? Szerintem egy állat... Az elején még teljesen belökte a játékosnak a jóképű tanárt, de amit Maxel csinált abban a földalatti izében... reklamalo.gif

Hangulat, történet, zenék.
Így kell ezt.
Az egyik legjobb game az utóbbi időben, amivel játszottam.
2016. szeptember 04. 13:11 #6
- törölt felhasználó -    
Sajnos nem volt még alkalmam játszani vele, mert a gép nem bírná el. Eddig YouTube videókon keresztül néztem/nézem jelenleg is. (Negyedik epizód a következő.) Ha lehetőségem lesz játszani vele, akkor biztos, hogy kipróbálom, mert megfogott a hangulata és a zenéi. Még így, hogy nem játszottam vele, szerintem kijelenthetem, hogy imádom!
2017. április 19. 14:53 #7
Karenina
Karenina
visszatérő vendég
 
Státusz"még nincs vége.."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.03.30.
Hozzászólás: 151
Csatolások: 2
Azonosító: 263357
Offline offline
Nekem nagyon tetszik, sok videót láttam róla a neten wub.gif
2017. június 22. 14:16 #8
- törölt felhasználó -    
ESETLEGES SPOILER MEGTALÁLHATÓ A HOZZÁSZÓLÁSBAN
Sajnos még nem volt alkalmam játszani vele, a gépem nem elég erős hozzá, de természetesen a YouTube-on megannyi végigjátszást láttam már róla, és már az első után simán ki mertem jelenteni, hogy az egyik legjobb játék, amivel valaha találkoztam. Piszok jó története van és rengeteg, érdekesebbnél érdekesebb karaktere, akik igazán színessé varázsolják ezt a játékot. Külön tetszik benne, hogy a legtöbb döntésnek és tettnek következményei vannak, odáig vagyok az ehhez hasonló interaktív játékokért. Nekem legjobban a negyedik-ötödik epizód tetszett, amikor már teljesen beindultak a dolgok, és egyre érdekesebbé vált a történet. A Before the Storm-ot pedig rohadtul várom már, vééégre megkapjuk Rachelt is, akinek a felbukkanására az egész első évadban tűkön ülve vártam, csak hát, mint tudjuk, sajnos nem volt már erre alkalom. A trailer nagyon felcsigázott, igazán hangulatos lett, abban pedig csak reménykedni tudok, hogy Chloe ugyanolyan jó lesz Ashly Burch nélkül is. A második évadra pedig szintén kíváncsi leszek. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Trapdoor
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!