Starity

Pvris

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. február 18. 19:19 #1
- törölt felhasználó -    
Az együttesről:
PVRIS (ejtsd: Paris) egy amerikai rock együttes Lowell, Massachusetts-ből, melyet Lyndsey Gunnulfsen, Alex Babinski és Brian MacDonald alapított 2012-ben. Az együttes eredetileg a Paris nevet viselte, de később, 2013 nyarán PVRIS-ra változtatták, jogi okokból. Egy EP-t, és egy akusztikus EP-t adtak ki, mielőtt a Rise és a Velocity Records-hoz szerződtek volna, és kiadták "St. Patrick" című dalukat 2014. június 24-én, és a hozzátartozó videóklippet. 2014 Novemberében adták ki debütáló albumukat White Noise néven.

Forrás: Wikipédia

Ti ismeritek az együttest? Melyik a kedvenc dalotok tőlük? smileeee.gif
2016. március 05. 21:20 #2
- törölt felhasználó -    
A PVRIS nagy kedvencem. Szeretem a stílusukat, a kisfilmeket, szerintem igazán jó és minőségi zenéjük van. Kedvencem a Mirrors, imádom ezeket a hangzásokat! laugh.gif
2017. február 12. 10:30 #3
- törölt felhasználó -    
Őszintén szólva nem emlékszem mikor, de az első dal, amit hallottam tőlük, a My House volt. Valószínű akörül, mikor kiadták a klipet, mert egy cikkben olvastam róluk, hogy feltörekvő zenekar, stb.
Mindegy, a lényeg, hogy megfogott a stílusuk, na meg akkor olyan hajam volt, mint Lynnek és ez még inkább szimpatikussá tette őket. rohog.gif
Azóta persze már rommá hallgattam a White Noise-t, alig várom, hogy kiadják a második albumukat. happy.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!