A promóképek pedig isteniek
Supernatural / Odaát (2005-)
2010. november 06. 22:39
#2121
|
|
zsofeehshadowhunter |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.04.25. Hozzászólás: 4835 Csatolások: 33773 Azonosító: 125792 offline
|
Ez a rész úgy volt tökéletes, ahogy volt. Úgy érzem kezd beindulni az évad, aminek nagyon örülök
A promóképek pedig isteniek
Castiel
És persze a srácok
A promóképek pedig isteniek
2010. november 07. 11:15
#2122
|
|
DomciccDekker's bitch |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.03.23. Hozzászólás: 3553 Csatolások: 5834 Azonosító: 123419 offline
|
Wow, végre megnéztem az új részt
Crowley nagyon üt (Charlie angyalai poén
), és van végcél! Hát ezt várom hetek óta
És még meg is ijedtem egyszer!
Úgy érzem végre visszatért az a sorozat, amit annyira szerettem.
1 felhasználónak tetszik:
Bessie
2010. november 09. 08:12
#2124
|
|
Sixyhajmániás™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.09.16. Hozzászólás: 1275 Csatolások: 1872 Azonosító: 107844 offline
|
WÁHÁHÁHÁ, ez egy zseniális rész volt.Ez a lélek dolog tökéletes húzás volt, a leglogikusabb, a legegyszerűbb magyarázat.
Crowley meg hát fantasztikus
örülök, azt hiszem mégiscsak jó lesz ez a 6. évad
2010. november 09. 11:45
#2125
|
|
DomciccDekker's bitch |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.03.23. Hozzászólás: 3553 Csatolások: 5834 Azonosító: 123419 offline
|
Idézet (Sixy @ 2010.11.09. 08:12)
WÁHÁHÁHÁ, ez egy zseniális rész volt.Ez a lélek dolog tökéletes húzás volt, a leglogikusabb, a legegyszerűbb magyarázat.
Crowley meg hát fantasztikus
örülök, azt hiszem mégiscsak jó lesz ez a 6. évad 
Hehe, valakinek meg pont az nem tetszik, hogy ezt a legkézenfekvőbb utat választották.
Nekem kielégítette az elvárásaimat ez most, azt hiszem.
2010. november 09. 11:57
#2126
|
|
Sixyhajmániás™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.09.16. Hozzászólás: 1275 Csatolások: 1872 Azonosító: 107844 offline
|
Idézet (Domcicc @ 2010.11.09. 11:45)
Hehe, valakinek meg pont az nem tetszik, hogy ezt a legkézenfekvőbb utat választották.
(junkie-kritika is pl, meg a kommentek közt is akadnak ilyenek...)
Nekem kielégítette az elvárásaimat ez most, azt hiszem.
Nekem kielégítette az elvárásaimat ez most, azt hiszem.
szerintem meg hülyeség lett volna túlbonyolítani a dolgokat, megszállás, legfőbb gonosz meg blabla...már volt olyan, minek kéne megint? nem értem az embereket
2010. november 09. 12:10
#2127
|
|
DomciccDekker's bitch |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.03.23. Hozzászólás: 3553 Csatolások: 5834 Azonosító: 123419 offline
|
Idézet (Sixy @ 2010.11.09. 11:57)
szerintem meg hülyeség lett volna túlbonyolítani a dolgokat, megszállás, legfőbb gonosz meg blabla...már volt olyan, minek kéne megint? nem értem az embereket 
Igazából szerintem nem a megoldással van bajuk, hanem azzal, hogy ez mennyire kényelmes megoldás. Valóban felesleges lenne ismételni magukat.
Egyébként vicces, hogy a szereplők csak most jönnek rá, hogy Sam elDeanesedett és Dean elSamesedett, már két évadnyi idő óta (hogy kell ezt normálisan megfogalmazni?
2010. november 09. 14:44
#2128
|
|
Christo |
Csoport: Kiemelt tag Csatlakozott: 08.11.23. Hozzászólás: 7844 Csatolások: 21645 Azonosító: 77830 offline
|
Idézet (Domcicc @ 2010.11.09. 12:10)
Igazából szerintem nem a megoldással van bajuk, hanem azzal, hogy ez mennyire kényelmes megoldás. Valóban felesleges lenne ismételni magukat.
Egyébként vicces, hogy a szereplők csak most jönnek rá, hogy Sam elDeanesedett és Dean elSamesedett, már két évadnyi idő óta (hogy kell ezt normálisan megfogalmazni?
Szóval a 4. évadban...) mondogatom, hogy a karakterek ebbe az irányba fejlődtek, cserélődtek. 
Egyébként vicces, hogy a szereplők csak most jönnek rá, hogy Sam elDeanesedett és Dean elSamesedett, már két évadnyi idő óta (hogy kell ezt normálisan megfogalmazni?
Azért megnézném, hogy aki fikázik, milyen sztorit írna
2010. november 10. 00:32
#2129
|
|
DomciccDekker's bitch |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.03.23. Hozzászólás: 3553 Csatolások: 5834 Azonosító: 123419 offline
|
Idézet (Christo @ 2010.11.09. 14:44)
Azért megnézném, hogy aki fikázik, milyen sztorit írna 
Hát tudod ez olyen, hogy könnyű a képernyő mögül dumálni
2010. november 10. 05:58
#2130
|
|
NecrosCara is my Mistress |
Csoport: Tag Csatlakozott: 06.01.16. Hozzászólás: 8558 Csatolások: 17675 Azonosító: 12106 offline
|
Eh, Junkie...
Van pár kedvencük, minden mást csak fikáznak...
Csak hírekért és nézettségért járok már oda, nem idegesítem fel magam a baromságaikon...
2010. november 10. 13:24
#2131
|
|
DomciccDekker's bitch |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.03.23. Hozzászólás: 3553 Csatolások: 5834 Azonosító: 123419 offline
|
Idézet (Necros @ 2010.11.10. 05:58)
Eh, Junkie...
Van pár kedvencük, minden mást csak fikáznak...
Csak hírekért és nézettségért járok már oda, nem idegesítem fel magam a baromságaikon...
De az meg tök unalmas lenne, ha minden tetszene nekik. Én bírom a kritikáikat, ha valami nem tetszik, nem figyelek oda rá, végülis nem lehetünk egy véleményen.
A Supnatét meg úgyis vendégblogger írja, félig pozitív félig negatív hangnemű ez is, csak ugye jobban ki lehet fejteni azt, amivel nem értünk egyet, mint a fényezést.
2010. november 10. 15:00
#2132
|
|
NecrosCara is my Mistress |
Csoport: Tag Csatlakozott: 06.01.16. Hozzászólás: 8558 Csatolások: 17675 Azonosító: 12106 offline
|
Ha normálisak lennének a kritikáik, akkor nem zavarna, de az egyik sorozatnál mindenbe belekötnek, a másiknál meg elsiklanak felette, satöbbi... Nem vagyunk egyformák, de nem ártana minden sorozatnak egyforma esélyt adni.
1 felhasználónak tetszik:
Bessie
2010. november 10. 15:49
#2133
|
|
DomciccDekker's bitch |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.03.23. Hozzászólás: 3553 Csatolások: 5834 Azonosító: 123419 offline
|
Ez is igaz, tényleg van ahol minden mozzanatba belekötnek... Hát mindegy, ez ellen nem lehet tenni, és még így is szeretem a blogot, ez nem fogja elvenni a kedvem.
2010. november 11. 00:37
#2135
|
drake1901visszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.12.19. Hozzászólás: 244 Csatolások: 47 Azonosító: 79993 offline
|
Idézet (Bessie @ 2010.11.10. 18:59)
Szavazzatok a 2011-es People Choice Awards szavazásán a Supernaturalre ITT.
Okés, megvolt!
Szerintem nagyon jó ez a dolog, hogy Sam-nak nincs lelke!
1 felhasználónak tetszik:
Bessie
2010. november 11. 16:34
#2136
|
House Of Wax |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.04.11. Hozzászólás: 14670 Csatolások: 120207 Azonosító: 57759 offline
|
6X09 Clap Your Hands If You Believe
Kapcsolódó sztárok
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Hailee Steinfeld elárulta újszülött kislánya nevét.

offline








