Istenem, mennyire vártam ezt a részt... egyszerűen tökéletes volt...
Supernatural / Odaát (2005-)
2011. február 05. 07:32
#2222
Idézet (Christo @ 2011.02.05. 06:07)
6x12
Istenem, mennyire vártam ezt a részt... egyszerűen tökéletes volt...

Istenem, mennyire vártam ezt a részt... egyszerűen tökéletes volt...
Akkor rohanok megnézni
2011. február 05. 12:25
#2223
|
|
hana001звезда ♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.06.13. Hozzászólás: 1716 Csatolások: 1266 Azonosító: 98592 offline
|
Idézet (Christo @ 2011.02.05. 06:07)
6x12
Istenem, mennyire vártam ezt a részt... egyszerűen tökéletes volt...

Istenem, mennyire vártam ezt a részt... egyszerűen tökéletes volt...
Egyetértek
2011. február 06. 10:51
#2224
|
|
katie993kp |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.08.17. Hozzászólás: 4442 Csatolások: 9860 Azonosító: 105388 offline
|
Most tudtam megnézni az új részt.. és ááááh. Egyszerűen fantasztikus volt.
SPOILER
Nagyon-nagyon örültem Sam visszatérésének. Ezt a Sam-met szeretem én
Jót nevettem, mikor Dean ott szenvedett a kard kihúzásával.. anyás, nagyon ütött
Mindennek anyja... várom a következő részeket,, mert kíváncsi vagyok, ebből mit hoznak ki.
SPOILER VÉGE
Castiel
Legyen jövőhét szombat
SPOILER
Nagyon-nagyon örültem Sam visszatérésének. Ezt a Sam-met szeretem én
Jót nevettem, mikor Dean ott szenvedett a kard kihúzásával.. anyás, nagyon ütött
Mindennek anyja... várom a következő részeket,, mert kíváncsi vagyok, ebből mit hoznak ki.
SPOILER VÉGE
Castiel
Legyen jövőhét szombat
2011. február 06. 11:52
#2225
Idézet (katie993 @ 2011.02.06. 10:51)
Most tudtam megnézni az új részt.. és ááááh. Egyszerűen fantasztikus volt.
SPOILER
Nagyon-nagyon örültem Sam visszatérésének. Ezt a Sam-met szeretem én
Jót nevettem, mikor Dean ott szenvedett a kard kihúzásával.. anyás, nagyon ütött
Mindennek anyja... várom a következő részeket,, mert kíváncsi vagyok, ebből mit hoznak ki.
SPOILER VÉGE
Castiel
Legyen jövőhét szombat
SPOILER
Nagyon-nagyon örültem Sam visszatérésének. Ezt a Sam-met szeretem én
Jót nevettem, mikor Dean ott szenvedett a kard kihúzásával.. anyás, nagyon ütött
Mindennek anyja... várom a következő részeket,, mert kíváncsi vagyok, ebből mit hoznak ki.
SPOILER VÉGE
Castiel
Legyen jövőhét szombat
Mindennek Anyja??
Ez érdekes???
Ki lehet ez a szuka?
2011. február 06. 20:11
#2229
|
|
hana001звезда ♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.06.13. Hozzászólás: 1716 Csatolások: 1266 Azonosító: 98592 offline
|
Idézet (weaslmelody @ 2011.02.06. 20:09)
Én is
csak Cas nem kapott ölelést
, szegény én addig szorongattam volna amíg önszenem préselem , rá férne xD
Hát igen az érdekes jelenet volt
2011. február 06. 20:11
#2230
Idézet (hana001 @ 2011.02.06. 20:11)
Hát igen az érdekes jelenet volt
Pedig én is azt vártam, mikor ölelik meg egymást XD De szegény Cas kimaradt a sorból.
Jah, hát majd akkor Deant
2011. február 06. 22:39
#2232
Egyetértek. Az évad legjobb epizódja
Még több ilyen epizódot!!
2011. február 07. 22:11
#2234
Idézet (csicsi20 @ 2011.02.06. 16:52)
Ez volt az évad legjobb része 
Még nincs vége az évadnak bármi lehet
2011. február 08. 00:15
#2235
|
drake1901visszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.12.19. Hozzászólás: 244 Csatolások: 47 Azonosító: 79993 offline
|
Szerintem is nagyon jó rész volt, és ez a mindenek anyja tényleg nagyon érdekes. Volt poén
mikor Boby beszólt, hogy Roxfortot hívják.
Azon meghaltam. Meg mikor Dean próbálja kihúzni a kardot.
Az hatalmas!
2011. február 08. 16:18
#2236
Idézet (drake1901 @ 2011.02.08. 00:15)
Szerintem is nagyon jó rész volt, és ez a mindenek anyja tényleg nagyon érdekes. Volt poén
mikor Boby beszólt, hogy Roxfortot hívják.
Azon meghaltam. Meg mikor Dean próbálja kihúzni a kardot.
Az hatalmas! 
Igen azon én is elnevettem magam xDDD
2011. február 09. 22:50
#2238
|
|
Kata15új tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.10.05. Hozzászólás: 78 Csatolások: 0 Azonosító: 40654 offline
|
Teljesen egyetértek ez egy fantasztikus rész volt. Végre kezd a sorozat visszatérni a régi kerékvágásba. Csak így tovább.
Unforgiven promo és sneek peak:
Unforgiven promo és sneek peak:
1 felhasználónak tetszik:
LOVEAdam28
2011. február 10. 08:38
#2239
Idézet (Kata15 @ 2011.02.09. 22:50)
Teljesen egyetértek ez egy fantasztikus rész volt. Végre kezd a sorozat visszatérni a régi kerékvágásba. Csak így tovább.
Unforgiven promo és sneek peak
Unforgiven promo és sneek peak
spoilerSam be fog dilizni, és ez nem kérdéses. Vadul szeretkezik és bunyózik. Hát, igen, ilyesmit vártam a folytatásban.
2011. február 10. 11:57
#2240
|
|
Christo |
Csoport: Kiemelt tag Csatlakozott: 08.11.23. Hozzászólás: 7844 Csatolások: 21645 Azonosító: 77830 offline
|
Idézet (petimbo @ 2011.02.10. 08:38)
spoilerSam be fog dilizni, és ez nem kérdéses. Vadul szeretkezik és bunyózik. Hát, igen, ilyesmit vártam a folytatásban.
Tutira csak flashbeckek...
Kapcsolódó sztárok
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Hailee Steinfeld elárulta újszülött kislánya nevét.

offline









