Starity

The Shallows / A zátony (2016)

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. március 19. 20:47 #1
AmyVie
AmyVie
Like a soldier.♥
 
Státusz"Azt, hogy néha megpillanthatjuk a hiányzó részt valaki másban is." - Kartik
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.03.28.
Hozzászólás: 21369
Csatolások: 1197888
Azonosító: 91559
Offline offline
Cím: The Shallows
Rendező: Jaume Collet-Serra
Főszereplők:
Blake Lively - Mia
Óscar Jaenada - Carlos
Sedona Legge - Chloe
Történet: A történet szerint Mia egyedül szörfözik a tengeren, amikor megtámadja Őt egy hatalmas nagy fehér cápa - 180 méterre helyezkedik el a szárazföld. Célja, minél előbb kijutni a szárazföldre.
7 felhasználónak tetszik: Lindsay019, SmileyZ, Riley13, standoffan, duracell, House Of Wax, kurrek
2016. március 19. 20:48 #2
AmyVie
AmyVie
Like a soldier.♥
 
Státusz"Azt, hogy néha megpillanthatjuk a hiányzó részt valaki másban is." - Kartik
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.03.28.
Hozzászólás: 21369
Csatolások: 1197888
Azonosító: 91559
Offline offline
Megjelent az első előzetes is heart.gif wub3.gif

3 felhasználónak tetszik: SmileyZ, Riley13, House Of Wax
2016. július 09. 18:21 #3
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12090
Csatolások: 196230
Azonosító: 107508
Offline offline
7 felhasználónak tetszik: Lindsay019, Riley13, standoffan, Toxic, SmileyZ, duracell, House Of Wax
2016. augusztus 17. 17:49 #4
Riley13
Riley13
EvilRegal ♡
 
Státusz"Az életben mindig az a fontos, hogy jól érezzük magunkat"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.13.
Hozzászólás: 5050
Csatolások: 1091
Azonosító: 131122
Offline offline
Idézet (AmyVie @ 2016.03.19. 20:47)
Cím: The Shallows
Rendező: Jaume Collet-Serra 
Főszereplők:
Blake Lively - Mia
Óscar Jaenada - Carlos
Sedona Legge - Chloe 
Történet: A történet szerint Mia egyedül szörfözik a tengeren, amikor megtámadja Őt egy hatalmas nagy fehér cápa - 180 méterre helyezkedik el a szárazföld. Célja, minél előbb kijutni a szárazföldre.


Bocsánat, de a főszereplőt nem Miának, hanem Nancy-nek hívják. blush.gif

Nem szeretnék nagyon spoileres lenni, így egy-két dolgot kihagyok.
Egyébként ma néztem meg a filmet, és nagyon tetszett. Alapból szeretem a tengeri/tengerparti filmeket, teljesen mindegy milyen témában. Már régen láttam jó cápás filmet. A sztori szerintem szuper. Csodaszép helyen játszódik, szép felvételek készültek. Bár számomra voltak érthetetlen dolgok, ami már szinte lehetetlen...
Az ahogy a cápát legyőzi - mert általában így végződnek a történetek - szerintem a lehető leggagyibban oldották meg.
Annak viszont örülök, hogy tényleg 'happy end' lett a vége amitől azért tartottam, mikor elmondta a film közepe táján milyen sérüléseket szerzett. (főleg hogy eü-ben tanultam)..
De összességében egy film! 10/9 Annak aki szereti ezt a témát, bátran ajánlom. (:


Szerk.: Lehet, hogy nem szerettél volna spoileres lenni, mégis az voltál.
Christo
2016. szeptember 09. 20:15 #5
- törölt felhasználó -    
Végre megnéztem ezt a filmet.És háá remekül szórakoztam és sokszor erősen markolásztam a szék karfáját. Többször is frászt kaptam a cápától és az első megjelenése aztakuuuvaaa csak egy árnyék volt a nagy hullámok között de nagyon hatásos belépője volt.
A helyszín és az operatőri munka az valami elképesztő a filmben a Macbeth óta nem láttam ennyire jól fényképezett filmet. Nagyszerűen kihasználták a helyszín adottságait és gyakorlatilag minden beállítás elmehetne egy háttérképnek.
A cápa iszonyat jól nézett ki és nagyszerűen elérték a készítők hogy ezzel a nyers és mindent elpusztító erővel az ember nem packázhat felelőtlenül és az embernek bizony tisztelnie kell ezt a nagyszerű állatot.
Bár a készítők sokszor elragadtatták magukat én kicsit túlzásnak tartottam hogy a dög kapásból legyilkolt mindenkit aki csak a vízbe merészkedett lehet előfordulhat ilyen a fene tudja. Persze voltak meg mosolyogtató dolgok a filmben de ezek mind megbocsájthatóak.
De ez még is csak egy film és Spielberg Cápája óta az első cápás film ami nem egy buta horror. Végig izgalmas és bár én nem kedvelem ezt a színésznőt de tudtam érte izgulni.
http://67.media.tumblr.com/f3de650125002f0d37f4f7f237797a0d/tumblr_oad1cmp0YI1re6edgo2_r1_500.gif
2 felhasználónak tetszik: kurrek, House Of Wax
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok