Starity

Ezeket a dolgokat nem tehette meg Zayn Malik a One Direction tagjaként

5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. március 22. 21:02 #41
FatAmyMermaid867
FatAmyMermaid867
visszatérő vendég
 
Státusz#ShoutOutToMyEx
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.11.14.
Hozzászólás: 212
Csatolások: 0
Azonosító: 251619
Offline offline
Kilépett, ennyi !!
2016. március 22. 21:31 #42
Vadonka 16
Vadonka 16
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.13.
Hozzászólás: 342
Csatolások: 0
Azonosító: 143242
Offline offline
deeee bevolt festve a haja és szakállat is növesztett.. nem értem miért mond olyan dolgokat amik nem is érvényesültek.
2016. március 22. 21:37 #43
ibbi427
ibbi427
 
Státusz,,Wer kämpft, kann verlieren, aber wer nicht kämpft, hat schon verloren!"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.09.09.
Hozzászólás: 889
Csatolások: 0
Azonosító: 233100
Offline offline
Orulok,hogy neki ez a legnagyobb problémája:D
2016. március 23. 00:16 #44
brigi92fcb
brigi92fcb
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.08.
Hozzászólás: 468
Csatolások: 0
Azonosító: 119698
Offline offline
Meghallgattam a számait... a Pillowtalk tetszik. Rendben van. Jó kis szám lett, de a többi... Te jóóóóóó atya úristen... Ez jó? Komolyan? Többet vártam, de nem egy JT a fiú... Az a bajom Zayn-nel, h mint előadó kb a nullával egyenlő. Mint zenész pedig nem kiemelkedő. Az meg, h folyamatosan szapulja a bandát aminek tagja volt... Nem kicsit necces. Azért sír, mert ő benne se akart lenni... B*szod nem volt kötelező... XD Ha meg már benne volt tisztelhetné a társait kicsit jobban. Hányszor hallotta bárki is Justin Timberlake-t azért nyavajogni, h benne volt az Nsyncben? Ő pl baromira tudja azt, h neki anno az adta meg az alapot. Ők is korlátozva voltak mindenben mint minden fiú banda... Még sem rinyált, mint egy kislány. Zayn meg sír állandóan, h neki mennyire rossz volt. Nagyon remélem, h valamelyik másik 1D srác lekörözi.
2 felhasználónak tetszik: Dead Outcast, Bátor Ventillátor
2016. március 23. 00:23 #45
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Már csak ebből is kiindulva, egyértelmű, hogy mai sztároknak mindent megszabnak, amiben benne van a küllem is. Elvégre a mai tinilányok nem a festett hajú szakállas - legalább férfinak kinéző - fiúkra buknak, hanem a feminin vonásúakra. Így vált eladhatóvá, s itt a bizonyíték arra, hogy az egydirekció k*rvára nem a zenéjével, hanem a fizikai megjelenésével/adottságaival keresi/kereste a pénzt. Igazából nem is értem, hogy miért kell ezen rágódni. Nem tetszett neki, kilépett és éli a maga életét. Vagy már savanyú a szőlő, hogy szólóként kevesebb a siker, mint amikor a bojbend tagja volt? Már az elején borítékolható volt, hiszen egyikükben sincs meg az egyediség és tehetség, amivel képesek lennének egyedül megállni a lábukon.
2 felhasználónak tetszik: Dead Outcast, Bátor Ventillátor
2016. március 23. 01:14 #46
ElenaBells
ElenaBells
visszatérő vendég
 
StátuszMrs. Styles
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.25.
Hozzászólás: 115
Csatolások: 0
Azonosító: 144061
Offline offline
brigi92fcb egyetértek, amúgy meg volt befestve a haja.. pl a csavart fagyi haj meg ezek azok... mi van? bármit megtenne, hogy besározza a bandát vagy mi van? biggrin.gif elég erősen jobb akar lenni náluk vagy ezzel akarja fent tartani magát, hogy róuk beszél passz, de nagyon átlátszóan csinálja..
2016. március 23. 06:01 #47
Dead Outcast
Dead Outcast
új tag
 
StátuszTo cry is to know that you're alive, but my river of tears has run dry
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.15.
Hozzászólás: 39
Csatolások: 0
Azonosító: 254802
Offline offline
Beyla, brigi92fcb, ez szép volt
2016. március 23. 08:00 #48
- törölt felhasználó -    
amióta Zayn kilépett a bandából csak azt lehet olvasni mindenhol, hogy: "Szegény Zayn... stb." Ez már kezd unalmas lenni. Kb. annyira, mint amikor nem volt senki biztos abban, hogy most Justin Bieber és Selena Gomez együtt van-e. És ha neki ez volt a legnagyobb gondja a bandában, akkor az nagyon... Hogy is fogalmazzak... Kínos. Már itt is látszik, hogy ki akart tűnni a tömegből... Szerintem azt, hogy ki fog lépni előre tudta, mert az, hogy a kilépése napjára rakja az új lemeze kiadását biztos vagyok benne, hogy ez egy amolyan visszavágás a srácok felé. Sose szerettem Zayn-t. Úgy gondoltam, hogy Ő a banda fekete báránya, és igazam is lett. Már ott is sajnáltatni tudta magát, és itt is. Undorító... És ha ezek voltak a legnagyobb gondjai, akkor nem tudja milyen egy átlag embernek. Úristen nem tarthatta meg a szakállát, és nem festhette be a haját... Borzasztó élete volt. Addig még talán egy kicsit normálisan is nézett ki... És a címe meg egy kicsit túloz a cikknek...
2016. március 23. 09:14 #49
- törölt felhasználó -    
Szegény mindjárt megsajnálom...ha nem lett volna a banda tagja soha nem jutott volna el idáig. Az ismertség meg a pénz jól jött neki. Rendben kilépett, próbálja meg eladni magát egyedül (szerintem nem fog neki menni.
Az meg mondjuk az érem másik oldala hogy sajnálatos hogy egy fiúbandát cak úgy lehet eladni hogy meg van határozva nekik hogy nézzenek ki, nem lehet magánéletük stb. Felépítenek egy álombuborékot köréjük és ezek rendre szétdurrannak...
2016. március 23. 10:16 #50
Pityang
Pityang
 
Státusz//10.27.//
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.05.17.
Hozzászólás: 755
Csatolások: 0
Azonosító: 243873
Offline offline
Annyira unom már hogy minden második interjúban, amit ad ezzel csesztetik, mintha az élete még mindig a bandához kötné. Nem, kilépett, mindenkit nagyon megrázott, mindannyian felépültünk, ennyi. Legyen aki akar és csináljon amit akar, engem őszintén szólva borzalmasan hidegen hagy, de immáron szóló énekes, önálló előadó, egy albummal a kezében és egy épülő karrierrel, aminek felét ugyan csak az őt ajnározó Directionereknek köszönheti, de ez akkor is így van. Nem kell őt úgy kezelni mintha hozzá lenne nőve a 1D-hez. Felfogtuk hogy az ő imidzsének nem felelt meg az a karrierút, amelyet bejárt a bandával együtt, de ezt nem kell ezerszer hangoztatni. Felfogtuk és mindenki el is fogadta ezt a tényt. Valamint azt se felejtsük el hogy igen is lehetne egy kicsit hálásabb a fiúknak, a managmentnek, a lemezkiadónak, mert hogy őszinte legyek rajta aztán minden t észrevettem csak azt nem, amit az emberek hálának neveznek. Nélkülük, a csapat nélkül aki mögötte állt még álmodni sem merhetett volna egy szólókarrier lehetőségéről, hiszen nem küzdötte volna fel magát oda, ahol ott volt mielőtt belekezdett volna a saját albumába és dalaiba. Szóval hadd ne én legyek a szemét alak és hadd ne sajnáljam meg őt...
2016. március 23. 10:42 #51
Hoxa18
Hoxa18
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.07.17.
Hozzászólás: 875
Csatolások: 0
Azonosító: 246729
Offline offline
Nagyon unom már!!! Megnézném a 1D rajongók nélkül lenne-e most ennyire népszerű! Minden esetre én várok, ha öt év múlva is ennyire népszerű lesz, sorra nyeri a díjakat, akkor elhiszem hogy van benne valami. Egyébként katasztrófálisan szar a zenéje! Ezek a nyilatkozatok a volt bandájáról meg gusztustalanok! A kutya se lesz rá kíváncsi sokáig úgy gondolom! És azt is olvastam, hogy halálosan féltékeny volt Harryre, amit megértek, nem bírt benne megfordulni, hogy Harryt jobban kedvelték mint őt! Minden egyes nyilatkozata után egyre jobban megutálom ezt a kis nyávergó csicskát!
2016. március 23. 10:49 #52
- törölt felhasználó -    
utálom az összesset.
2016. március 23. 13:07 #53
Nagisa
Nagisa
visszatérő vendég
 
Státuszreylo
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.23.
Hozzászólás: 249
Csatolások: 10
Azonosító: 255003
Offline offline
Remélem most már boldog a szakállával.
1 felhasználónak tetszik: Dead Outcast
2016. március 23. 13:09 #54
firyn
firyn
új tag
 
Státusznem kell nekem szőke herceg fehér lovon csak Harry Styles piros buszon <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.02.08.
Hozzászólás: 98
Csatolások: 12
Azonosító: 240122
Offline offline
Valószínüleg csak azért akart kisszálni mert nem akart osztozni a sikerben meg amúgyis ennél azért nagyobb dolgokra gondol az ember. A kisfilmjükben pont Ő mondta hogy csapatban sokkal jobb egyedül unalmasabb és rosszabb lenne !!!! Ezért is nem szeretem zayn-t mert hazudott hazudik!!
2016. március 23. 13:19 #55
funnyboys
funnyboys
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.09.01.
Hozzászólás: 44
Csatolások: 0
Azonosító: 249350
Offline offline
Ez mar nevetséges biggrin.gif biggrin.gif zany rosszabb mint a nők mások sirva orulnének hogy ilyen jo bandaba kerult bele és hogy sztárok lettek én biztos nem léptem ki volna azé mert nem hagyták volna hogy szakálas legyeket stb...ahh ez mind gyerek ész mások csak almodnak az ilyesmirol ő meg butaségok véget ell dobta mind1 Zayn hulye én azt hittem komolyab szitu miatt lépett ki
2016. március 23. 13:24 #56
- törölt felhasználó -    
funnyboys igazad van! Ha legalább valami komoly miatt lépett ki azt megtudnám érteni, de így....
Meg nem értem, hogy mit nyafog. Mostmár szabad ember, és annyi pénze van, hogy élete végig ülhet a seggén.
2016. március 23. 13:47 #57
megeszekvalakit
megeszekvalakit
hunter
 
Státuszso what's the plan, exactly? -don't die
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.01.21.
Hozzászólás: 2863
Csatolások: 672
Azonosító: 239298
Offline offline
hát ez eléggé vicces... jól tette, hogy kilépett
2016. március 23. 14:26 #58
Clariity
Clariity
visszatérő vendég
 
Státuszfake it 'til you make it
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.06.
Hozzászólás: 345
Csatolások: 5
Azonosító: 213009
Offline offline
valószinűleg nem ez volt az egyetlen dolog, lehettek ott más gondok is, ami miatt kilépett, hagy élje az életét, csináljon amit akar, ha így boldog, akkor ámen. mondjuk az igaz, hogy beszélhetne kicsit szebben a 1d-ről dehát mindegy:D
2016. március 23. 15:40 #59
BlackVeilBrides-26
BlackVeilBrides-26
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.08.30.
Hozzászólás: 509
Csatolások: 0
Azonosító: 249167
Offline offline
Ezekért nyavajog ,jaj szegénylegények ,az én sulimba sem lehet semmit csinálni de ő menj pénzt kapott ésrte baszus most még úgy néz ki mint egy 40meleg ,felőlem csináljon azt amit akkar de akkor is idegesítő h minden hol kizárólag az patkány pofáját kell néznem
2016. március 23. 15:40 #60
BlackVeilBrides-26
BlackVeilBrides-26
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.08.30.
Hozzászólás: 509
Csatolások: 0
Azonosító: 249167
Offline offline
*szegényke
5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok