Starity

Kimi Raikönnen

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2007. október 21. 22:09 #21
- törölt felhasználó -    
Csak nem birom ki, hogy hozzá ne szóljak ehhez a témához, pedig nem akartam, és más fórumon már meg is mondtam a véleményem

Gratula a Ferrari-nak szép munkát végeztek, a rossz pedig elnyerte méltó büntetését, mint a mesében biggrin.gif beer.gif beer.gif
2007. október 21. 22:40 #22
tironman
tironman
HQParadise.
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 04.10.06.
Hozzászólás: 1908
Csatolások: 774
Azonosító: 5
Offline offline
az év végére helyre kerültek a dolgok. smileeee.gif Grat KImi! smileeee.gif
2007. október 22. 08:30 #23
Horgi
Horgi
Lady with an attitude
 
Státuszwords like violence, break the silence
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.07.25.
Hozzászólás: 5416
Csatolások: 41492
Azonosító: 35510
Offline offline
Szerintem teljesen megérdemelte Kimi a VB-t!
Mert:

Megérdemli és kész. Kivételesen szerencsés volt neki ez az év még úgy is hogy KÉTSZER romlott el az autója!

Olyan ember ne nyerjen aki olyan dolgokat csinált idén hogy... (Alonsora és Hamiltonra is gondolok)

Olyan ember ne nyerjen aki azt gondolja hogy õ az isten és mindenki miatta van a csapatban és mikor ezt nem érzi akkor a saját csapata ellen fordul és ócsárolja õket mindenhol. Mellesleg üldözési mániás... és egész nap csak az összeesküvés elméleteivel foglakozik ahelyett hogy próbálna javítani a helyzeten.

Olyan ember ne nyerjen aki (beismerem az év elején még nekem is szimpatikus volt mert elverte Alonsot) azt hiszi hogy megérkezik az F1-be, tehetséges, õ csak nyerhet és ez az év végére már nagyon nagyképûvé teszi. Senkivel nem foglakozik csak magával és már 2 futammal a vége elõtt világbajnoknak érzi magát pedig nagyon nem azt!

Ha már a McLaren lopott akkor már bocsánat de a pilóták mentek azzal az autóval amiben Ferrari alkatrészek vannak...

Remélem mindenki felismeri a jellemzésbõl a pilótákat és bocsánat a kirohanásaimért...

Gratula Kiminek! beer.gif beer.gif beer.gif


KIMI A VILÁGBAJNOK!!!
2007. október 22. 08:53 #24
Cinzina
Cinzina
*Crystal Light*
 
Státusz"What the hell is the matter with you?!"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.15.
Hozzászólás: 1441
Csatolások: 4663
Azonosító: 37030
Offline offline
Azért én is gratulálok. Lehet hogy egy kicsit korán, de Kimi megérdemelte. Mondjuk nem neki szurkoltam, és nem is a másik vébének, de még mindig jobb Kimi, mint Alonso... Õ ebbõl a játszmából nem kerülhet ki gyõztesen.

Szóval grat Kimi! smileeee.gif
2007. október 22. 09:08 #25
hetfield
hetfield
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 05.02.16.
Hozzászólás: 14
Csatolások: 1
Azonosító: 3734
Offline offline
Idézet(Gereb @ 2007. October 21. - 20:23)
nos, a velemenyem, mert

olyan ember ne legyen vilagbajnok, aki csak " csapat taktikaval" kepes ra



Gratulalok Kimi!


ÕÕÕÕÕÕÕÕÕÕÕÕ

Akkor annó sumáker sem lett volna az, ugye ?

GO KIMI GO !!!!!!!!
2007. október 22. 09:32 #26
sophy
sophy
♥Celine♥&♥Roger♥ fan :)
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 05.07.19.
Hozzászólás: 522
Csatolások: 1018
Azonosító: 7692
Offline offline
El sem hiszem, hogy végre sikerült! w00t.gif
Hatalmas gratula Kiminek!!!! beer.gif thumbsup.gif meghajolo.gif wub.gif Annyira megérdemelte már ezt a VB címet!
2007. október 22. 09:39 #27
Don Chef
Don Chef
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.07.18.
Hozzászólás: 63
Csatolások: 156
Azonosító: 35054
Offline offline
Álmomban sem gondoltam volna, hogy ez lesz a vége! De ez így elég korrekt! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif thumbsup.gif thumbsup.gif thumbsup.gif thumbsup.gif
2007. október 22. 09:48 #28
Kika
Kika
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 04.10.26.
Hozzászólás: 160
Csatolások: 198
Azonosító: 687
Offline offline
Meg ne kiabaljuk el. Varjuk meg mi lesz a vege a McLaren fellebbezesenek, mar ha fellebbeznek (miert ne tennek). Miutan nem vettek el pontokat a lopas miatt a pilotaktol csak a csapattol akar meg azt is el tudom kepzelni, hogy kizarjak azokat, akiknek hidegebb benyat toltak a tankba, s akkor meg mas lesz az eredmeny... sad.gif
2007. október 22. 10:56 #29
raffy
raffy
    Csoport: Megerősítés alatt
Csatlakozott: 06.11.03.
Hozzászólás: 724
Csatolások: 1266
Azonosító: 19659
Offline offline
Igen, mostmár biztosan tudjuk hogy a Mclaren fellebezett a döntés ellen, így újra tárgyalás lesz.
2007. október 22. 11:12 #30
TYÜTYI2006
TYÜTYI2006
FPS TPS Szimulátor Player
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.07.11.
Hozzászólás: 5800
Csatolások: 5266
Azonosító: 34400
Offline offline
Hogy ez a McLaren mennyire nem tud veszteni! Loptak a Ferraritól, ezekután ne akarják már Raikönnent így legyõzni. Ha már versenyben nem sikerült, bele kellene nyugodniuk. Különben is az elmúlt 2 évben mennyi problémájuk volt, Kimi is hányszor kiesett, mûszaki gondok, stb. Meg Kimi sokkal nyugodtabban, jobban vezetett ezért is megérdemelte.
2007. október 22. 12:30 #31
Cinzina
Cinzina
*Crystal Light*
 
Státusz"What the hell is the matter with you?!"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.15.
Hozzászólás: 1441
Csatolások: 4663
Azonosító: 37030
Offline offline
Idézet(raffy @ 2007. October 22. - 10:56)
Igen, mostmár biztosan tudjuk hogy a Mclaren fellebezett a döntés ellen, így újra tárgyalás lesz.

Állítólag a BMW és a Williams nem lesz megbüntetve, így Kimi marad a vébé...

Már ha erre gondoltatok fellebbezés alatt.
2007. október 22. 12:50 #32
- törölt felhasználó -    
Spanyol sajtó: ajándék cím Räikkönennek

Annak ellenére, hogy Fernando Alonso nem tudta megvédeni a bajnoki címét, Spanyolországban nem a csalódottság az uralkodó…

20 minutos: "Hamilton csõdöt mondott, Fernando autója lassú volt. [Újabb szabotázs?] Räikkönen nyert, Hamilton az íróasztalnál még bajnok lehet."

ADN: "Räikkönen a McLaren harcából profitált."

AS: "Édes vereség. A McLaren Kiminek ajándékozta a címet. De Hamilton fellebbez, mi pedig a legrosszabbtól tartunk."

El Pais: "A Ferrari egy csapat. A McLaren egy látszatcsapat. Egoisták gyülekezete, ahol azonosság legfeljebb néhány emblémán fedezhetõ fel. A Ferrari család megleckéztette a McLarent. Räikkönen a bajnok, miután megelõzte Hamilton csapatát. Alonso esélyek nélkül a harmadik. Hamilton az elsõ adandó alkalommal visszaesett. A Ferrari csapatszelleme bajnoki címhez segítette Räikkönent, aki a McLarennél mindg csak vesztes volt."

La Vanguardia: "Hamilton és Alonso Räikkönennek ajándékozta a címet."

Metro: "Räikkönen az új világbajnok. A legkevesebb eséllyel. Kimi nevetett utoljára."

Que: "Alonso úgy ment, mint egy bajnok. Nagyszerûen rajtolt, de a Ferrari gyorsabb volt. Kimi a bajnok. Räikkönen befagyasztotta a McLarent. Ron Dennis az igazi vesztes. Hamilton nagy árat fizetett a tapasztalatlanságáért."

Radio Copa: "A Ferrari egy csapat, a McLaren egy banda."

Sport: "Váratlan döntõ. Alonso a McLarennél akar maradni, csak akkor megy ha elküldik. A szponzorok mellette állnak. Két héten belül eldõl Alonso jövõje."

Néhány egész találó. smileeee.gif
2007. október 22. 12:56 #33
kispopa
kispopa
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.04.20.
Hozzászólás: 358
Csatolások: 71
Azonosító: 27542
Offline offline
A Ferrari és Kimi is megérdemelte ezt a sikert,és sokat köszönhetnek Massának is nagyszerû pilóták.Congratulations!!
2007. október 22. 13:53 #34
leves89
leves89
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 05.06.29.
Hozzászólás: 419
Csatolások: 209
Azonosító: 7067
Offline offline
Hát én nem így képzeltem a végsõ sorrendet. sad.gif
Sajnos Alonsonak most nem sikerült nyerni, de remélem jövõre jön a 3. VB cím. biggrin.gif
Kiminek tényleg csak gratulálni lehet. Az utóbbi versenyeken parádésat mutatott, ráadásul 6-szor nyert a szezon alatt. Tényleg megérdemelte. meghajolo.gif meghajolo.gif
Az egészben az a legjobb, hogy nem az a beképzelt Hamilton nyert!!! biggrin.gif
Tényleg jó voltál Kimi! meghajolo.gif
Csak vigyázz a májadra!! biggrin.gif
2007. október 22. 15:39 #35
Horgi
Horgi
Lady with an attitude
 
Státuszwords like violence, break the silence
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.07.25.
Hozzászólás: 5416
Csatolások: 41492
Azonosító: 35510
Offline offline
Idézet(Gereb @ 2007. October 21. - 20:23)


olyan ember ne legyen vilagbajnok, aki csak " csapat taktikaval" kepes ra



Egyébként szerintem az a normális ha 2 csapattárs segíti egymást nem pedig az ami a McLarennél van csapat néven...
2007. október 22. 18:20 #36
Csajszee666
Csajszee666
HQPrincesse™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.02.08.
Hozzászólás: 1722
Csatolások: 5400
Azonosító: 24298
Offline offline
Egyetértek, gratula Kiminek és a Ferrarinak! happy.gif
2007. október 23. 14:04 #37
- törölt felhasználó -    
Idézet(Csajszee666 @ 2007. October 22. - 17:20)
Egyetértek, gratula Kiminek és a Ferrarinak!  happy.gif

A McLaren szerintem már minden apróságba próbál kapaszkodni, hogy Hamilton vagy Alonso, de szerintem inkább Hamilton lehessen a világbajnok!!!! Hihetetlen, hogy nem tudnak abba beletörõdni, hogy nem õk lettek a bajnokok!!!! Vagyis õk nem is lehetnek, hanem valamelyik pilótájuk!!!! Kiminek már nagyon kijárt egy vb cím szerintem, nagyon megérdemelte!!!! Én örülök neki, hogy "eddig" õ a világbajnok, és nagyon nagyon remélem, hogy egy ilyen hülyeség miatt, mint hogy egy-két fokkal eltért a BMW-k üzemanyagjának hõfoka, nem fogja befolyásolni a verseny kimenetelét!!!!
Én is csatlakozom és Gratulálok Kiminek és a ferrarinak!!!!
Bocsika, ha egy kicsit értelmetlenül fogalmaztam meg a mondandómat, remélem érthetõ volt!!!!
biggrin.gif
2007. október 23. 14:11 #38
TYÜTYI2006
TYÜTYI2006
FPS TPS Szimulátor Player
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.07.11.
Hozzászólás: 5800
Csatolások: 5266
Azonosító: 34400
Offline offline
Idézet(noska @ 2007. October 23. - 14:04)
A McLaren szerintem már minden apróságba próbál kapaszkodni, hogy Hamilton vagy Alonso, de szerintem inkább Hamilton lehessen a világbajnok!!!! Hihetetlen, hogy nem tudnak abba beletörõdni, hogy nem õk lettek a bajnokok!!!! Vagyis õk nem is lehetnek, hanem valamelyik pilótájuk!!!! Kiminek már nagyon kijárt egy vb cím szerintem, nagyon megérdemelte!!!! Én örülök neki, hogy "eddig" õ a világbajnok, és nagyon nagyon remélem, hogy egy ilyen hülyeség miatt, mint hogy egy-két fokkal eltért a BMW-k üzemanyagjának hõfoka, nem fogja befolyásolni a verseny kimenetelét!!!!
Én is csatlakozom és Gratulálok Kiminek és a ferrarinak!!!!
Bocsika, ha egy kicsit értelmetlenül fogalmaztam meg a mondandómat, remélem érthetõ volt!!!!
biggrin.gif

Igazad van.
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!