Starity

2017 a Miss A végét jelentheti

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. május 27. 14:48 #1
Kotori
Kotori
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.05.24.
Hozzászólás: 2
Csatolások: 0
Azonosító: 256611
Offline offline
2017-ben Suzy és Min szerződése is le fog járni a JYP Entertainmentnél, így amennyiben kettejük közül bármelyikük is úgy dönt, hogy nem újítja azt meg, az hivatalosan is a Miss A végét jelenti.
A teljes cikkhez kattints ide!
2016. május 27. 18:02 #2
ColorBird
ColorBird
くそくらえ
 
Státuszstan LOOΠΔ stan talent
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.06.
Hozzászólás: 1781
Csatolások: 4
Azonosító: 193475
Offline offline
Suzy biztos meghosszabbítja, a JYP világában Ő egy felső rendű hercegnő, de Min-t kétlem. A tánc és éneklési képességei le vannak magasról tojva, amikor Ő a legtehetségesebb. Azt se tudni, hogy mi van vele. Jobban is teszi ha elmegy, talán valakik értékelni fogják.
2016. május 27. 18:21 #3
Kotori
Kotori
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.05.24.
Hozzászólás: 2
Csatolások: 0
Azonosító: 256611
Offline offline
OFF: Köszönöm, fel kerülhetett a cikkem. Köszönöm a lehetőséget, igyekszem még jobb formámat nyújtani a későbbiekben, és fejleszteni az íráskészségem!

ON: A Kpop tényleg kezd hanyatlani. Ami azt illeti, már a stílusuk sem olyan, mint 2010 környékén. Annak idején a jpopra hasonlítottak, most viszont egyre jobban kezdenek hajazni a nyugati zeneszámokhoz. Engem a Kara feloszlása ért csapás ként, őket különösen szerettem. Kíváncsi vagyok, hogy mi lesz a Miss A sorsa. Ezzel most ők lettek az egyik legkevesebb taggal rendelkező Kpop banda az Orange Caramel mellett. Igaz, ők mindig is hárman voltak.
2016. május 27. 20:44 #4
ciel
ciel
Carat
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.02.
Hozzászólás: 2897
Csatolások: 0
Azonosító: 163123
Offline offline
"rengeteg K-pop bálvány hagyta el csapatát – többek közt a Girls' Generation sztárjai, Nicole, Jiyoung, Kara és Jessica is"

az SNSD-től csak Jessica ment el, szóval nem értem ezt a mondatot biggrin.gif

"Jia nem tagja többé a Miss A-nak. Két évvel ezelőtt, 2014-ben a k-pop ipar meggyengült."
öh, most mi köze egymáshoz a kettőnek? Nem azért lépett ki, mert 2014-ben meggyengült a kpop ipar.
Amúgy az egész cikk ilyen, nem sértésnek szánom, de totál összefüggéstelen mondatok alkotnak benne egy bekezdést. Fura, hogy kikerült.

Amúgy ez mind csak spekuláció, teljesen felesleges most arról cikkezni, hogy mi lesz velük jövőre. Majd eldől akkor.
2016. május 27. 21:11 #5
Kotori
Kotori
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.05.24.
Hozzászólás: 2
Csatolások: 0
Azonosító: 256611
Offline offline
Bocsánat... Ez a legelső cikkem, amit egy külföldi oldalról fordítottam, tehát az alapján van leírva. A 2014-es gyengülés csak egy felvezetője a cikknek.
2016. május 27. 22:19 #6
Kalea
Kalea
visszatérő vendég
 
Státusz"Spread your wings, reach for your dreams..."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.17.
Hozzászólás: 278
Csatolások: 0
Azonosító: 213604
Offline offline
Nagyon nagyon fáj a szívem, amiért Jia elhagyja a csapatot sad.gif És bár remélem, hogy 2017-ben nem fognak végleg feloszlani, a Miss A nem lesz már ugyanaz Jia nélkül. A 2ne1 sem lesz ugyanaz Minzy nélkül, és így nem tudom, mennyire marad ugyanolyan a hangulata és színvonala a zenéjüknek, és az egész bandának a légköre.
Igen, 2014 nagyon rossz év volt, leginkább Jessica kiválása viselt/visel meg még most is, de az új, immár egyedül készített száma nagyon jó, és azért nem mondanám, hogy a Kpop hanyatlani kezdett. Nyilván nem olyan, mint régen, bár én nem bánom, hogy kissé eltért a nyugati zene irányába, még mindig van egy olyan különleges hangulata, légköre a kpopnak, ami utánozhatatlan. És bár néhány csapat, akik legendát írtak, előbb-utóbb elhalványul, lesznek majd új csapatok, akik szintén beírják majd magukat a kpop történelmébe.
2016. május 28. 17:16 #7
Lambika
Lambika
Cseh Banán
 
Státuszoktóberes prágai mazochista drogos majom
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 10.10.03.
Hozzászólás: 6194
Csatolások: 363
Azonosító: 135613
Offline offline
kit érdekel? egy tucattal kevesebb, senki észre sem fogja venni
2016. május 28. 18:24 #8
Shawol19
Shawol19
visszatérő vendég
 
Státuszmonstantól x lesz
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.04.15.
Hozzászólás: 334
Csatolások: 0
Azonosító: 224313
Offline offline
Nem gyengül a kpop, csak ezek az idolok 'kiöregedtek'. Megannyi tehetséges csapat debütált azóta, akiket ugyan úgy szeretnek a fandomok, mint mondjuk a miss a-t, vagy a 2ne1-t. Szörnyen szomorú, de az ő idejük lejárt (ahogy előttem Kalea is írja), viszont örökre a fejünkbe vésték magukat a dalaik, örökre a szívünkbe zártuk őket egytől-egyig, és aki emiatt felejti el őket, nos.. az sosem volt a rajongójuk.
2016. május 28. 18:28 #9
Shawol19
Shawol19
visszatérő vendég
 
Státuszmonstantól x lesz
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.04.15.
Hozzászólás: 334
Csatolások: 0
Azonosító: 224313
Offline offline
Idézet (Lambika @ 2016.05.28. 17:16)
kit érdekel? egy tucattal kevesebb, senki észre sem fogja venni


Amíg azt sem tudod miről van szó, jobban tennéd, ha nem égetnéd magad feleslegesen!
2016. május 28. 22:26 #10
- törölt felhasználó -    
kit érdekel? egy tucattal kevesebb, senki észre sem fogja venni

Ha annyira nem érdekel akkor miért mész rá a cikkre??? ohmy.gif
FUCKLOGIK
2016. május 29. 12:46 #11
- törölt felhasználó -    
Neee sad.gif Ó most komolyan... mehetek miss A számokat hallgatni egész nap és gyötrődni amiért az egyik kedvenc bandám feloszlik xD remek. még valamelyik kedvenc csapatom nem akarja tönkre tenni magát?
2016. május 29. 14:03 #12
- törölt felhasználó -    
Már bocsánat,de ez a cikk szörnyen elkapkodott és igénytelen.
1.) " többek közt a Girls' Generation sztárjai, Nicole, Jiyoung, Kara és Jessica is. Úgy tűnik, a rajongók nagy bánatára a k-pop ipar 2016-ban is tovább gyengül." A Girls' Generation-t egy ember, Jessica hagyta el, öt is kidobták. Nicole és Jiyoung pedig a Kara tagjai. lol. Én megértem hogy máshonnan fordítottad a cikket, de ha már K-popról írsz (és ugye gondolom k-popper vagy) ezt azért illene tudni.
2.) "Jia nem tagja többé a Miss A-nak. Két évvel ezelőtt, 2014-ben a k-pop ipar meggyengült." Aha... hát ezt jó tudni, de a két mondatnak semmi köze nincs egymáshoz. Sőt, én azt sem mondanám hogy meggyengült a K-pop ipar. Jó, tény hogy a 2014-es év tele volt szomorúsággal, rengetegen hagyták ott a csapatukat, Bom drog botránya, a Ladies Code balesete stb., de szerintem ez csak megerősítette a K-pop ipart. Legalábbis én, a 2009 óta K-popper így látom. Hiszen hála a sok "újonc" csapatnak, pl. iKon, Monsta X, Red Velvet stb., egyre többen ismerik meg a K-poppot, és előbb utóbb aki megismeri például Monsta X-et, ismerni fogja a Sistar-t, aztán a többi lánycsapatot és így tovább.

És azzal is egyet kell értenem, hogy Min jól teszi ha elmegy, hisz Ő és Jia voltak a csapat legtehetségesebb tagjai, meg talán még Feiben volt remény. De mind tudjuk hogy Suzy-nak csak pont jól jött hogy Ő az egyetlen koreai tag, és így akik nagyon rasszisták csak Őt istenítik. És ez mérhetetlenül elszomorít. De mindegy.
2016. május 29. 18:13 #13
Lianda
Lianda
♥♥ chingu ♥♥
 
Státusz✿✿ ASIA ✿✿
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.09.20.
Hozzászólás: 1443
Csatolások: 354
Azonosító: 233579
Offline offline
Én azért még reménykedem hogy a Miss A nem ér véget mert az nagyon rossz lenne sad.gif ✿Miss A✿ ★FIGHTING!★
2016. május 29. 18:54 #14
- törölt felhasználó -    
Nem elég Jia kilépéséről értesülni, máris azon kell aggódni, hogy Suzy és Min megújítsák a szerződésüket. És őszintén? Szerintem Min nem fogja...Csak ne legyen igazam.El sem tudom mondani mennyire szeretem ezt a csapatot, és borzasztó, hogy sokan már a végről beszélnek. Remélem a Miss A-nak van még jövője.<3
2016. május 30. 01:36 #15
FloraT
FloraT
visszatérő vendég
 
StátuszW- wait a minute, hold up!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.03.01.
Hozzászólás: 308
Csatolások: 1
Azonosító: 240999
Offline offline
Min nm fogja elhagyni a csapatot. Minzy sikeres szólóénekesnő lesz és fog érintkezni nyilvánosan is a tagokkal. És idézem Park Gyu Ri, a Kara leader-e, szavait:"Nem tudok, hogy a Kara szétment volna." Pls sok a hülye. Exo -3 de komplett. BigBang mandatory time, de aktívak. És ott a Sistar, AOA, CLC, BTS, iKON, Monsta X, Up10tion, NCT U akik öntik belénk a lelket. Kitartás, k-popperek!!!!
2016. július 28. 16:58 #16
Mátéka200
Mátéka200
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.05.01.
Hozzászólás: 4
Csatolások: 0
Azonosító: 243265
Offline offline
miyumi 111 smileeee.gif
Én se voltam K-popper és kezdetben azt se tudtam,hogy mi a francot jelent,de kb. 3 évvel ezelőtt véletlenül rámentem az F(x) egyik számára és egyre jobban megtetszett az a banda,mondjuk sokáig csak azt hallgattam...Aztán megismertem a Girls Generation-t,a KARA-t stb. És most ? Már a barátaim 30 %-ával megszerettettem a K-Poppot és legalább már tudok valakivel beszélgetni,hogy mi történt...
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok