Starity

Selena Gomez könnyekben tört ki legutóbbi koncertjén

5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. június 13. 20:50 #61
M.Dódikahh
M.Dódikahh
új tag
 
Státusz“Aki harcol, veszíthet. Aki nem harcol, már vesztett is.”
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.02.24.
Hozzászólás: 15
Csatolások: 0
Azonosító: 254252
Offline offline
Szegény Selena áttudom érezni, hogy a barátnője halálát. #RipChristinaGrimmi sad.gif
2016. június 13. 23:44 #62
Megint
Megint
visszatérő vendég
 
StátuszHow can an Angel break my heart?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.06.07.
Hozzászólás: 135
Csatolások: 0
Azonosító: 244631
Offline offline
Fhuuu áruld már el mitől lenne ez színjáték. Miből gondolod, hogy megjátsza? Barátok voltak, nyilván megviselte a halála. Engem úgy is megviselt, hogy csak most ismertem meg két napja. Maga a körülmények is szörnyűek, meg a veszteség is. Ha egy tök random embert, aki nem is hallott róla, és a rajongója sem volt megviselt (mert konkrétan a tragédia óta foglalkoztat az eset), akkor képzeld el, hogy egy barátját mennyire viselheti meg.
Ilyenkor nem utálkozni és ítélezni kéne, hanem együtt érezni a családjával, barátaival és a rajongóival is.
2016. június 14. 09:38 #63
- törölt felhasználó -    
nem hiszem, h. selena részéről színjáték lett volna, személyesen ismerte a lányt és nyilván tisztában is volt vele, h. a lány kisujjába több tehetség szorult mint belé, ugyanakkor számára a hírnév és siker mégsem pottyant az ölébe.

kívülállóként, úgy hogy fogalmam se volt róla ki az a christina gimmie is megérintett a halála, el nem tudom képzelni mit élhetnek át szerencsétlen szülei, rokonai, szerettei.

idő közben visszanéztem/meghallgattam tőle néhány feldolgozást, voltak számok, amik az ő előadásában kifejezetten jobban tetszettek/tetszenek, mint az eredeti előadóktól.
az alázat, tisztelet, odaadás, szeret, amivel hozzányúlt a dalokhoz minden szárnyait bontogató egyén számára inspiráló lehet. szegény lány még csak 22 volt, előtte állt az egész élet, abban a kis időben, amit köztünk töltött sem csinált mást mint energiát, szeretetet, motivációt adott sorstársainak. ép ésszel felfoghatatlan, hogy egy emberi élet így érjen véget.
2016. június 14. 10:31 #64
nemérdekel
nemérdekel
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.28.
Hozzászólás: 238
Csatolások: 0
Azonosító: 255195
Offline offline
Ez mind szép és jó, csak éppen azt felejtik el az emberek ,hogy Amerikában kb 200 embert ölnek meg naponta.Rólunk éppenséggel csak azért nem írnak ennyi cikket mert nem voltak ismertek.Igen én is elismerem ,hogy borzasztó ami történt és borzasztó ami Amerikában történik nap mint nap.Gyűlölöm az amerikai embereket mert tipikusan olyanok ,hogy több a pénzük min az eszük.
Személy szerint én azt is felháborítónak tartom ,hogy egy amerikai állampolgár úgy vesz magának pisztolyt és/vagy gépfegyvert mint más élelmiszert a boltban.Soha nem fogom megérteni ,hogy ott miért nem szigorítják ezt a törvényt, hisz nem volt már rá elég példa miszerint egy idegileg és érzelmileg labilis ember vérengzést csinált? És miért tudta ezt kivitelezni?Mert volt fegyvere amit csak úgy kiadtak neki semmiféle vizsgálat vagy utána járás után.Undorító ami ott történik és éppen ezért utálom ezt a népet.
Ami pedig Christinát illeti: nagyon sajnálom, természetes ,hogy sokan gyászolják éppen ezért természetes ,hogy Selena is de könyörgöm mondjuk az orlandói mészárlás miatt miért nem szólal fel? Az ott elhunyt emberek emlékére miért nem énekel dalt? Kezdem azt hinni ,hogy Christina halála marketing fogás lett/lesz és ez borzasztó és viszataszító.
1 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor
2016. június 14. 12:22 #65
- törölt felhasználó -    
nemérdekel: Hú, szívemből beszéltél. meghajolo.gif
2016. június 14. 13:35 #66
H.Niki
H.Niki
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.11.
Hozzászólás: 362
Csatolások: 0
Azonosító: 177606
Offline offline
nemérdekel:Egyetértek. És nem akarok paraszt lenni de azért a playback ott van.Ne öljetek meg!
2016. június 14. 14:22 #67
CocoChanelEszterrrka
CocoChanelEszterrrka
 
StátuszA múlt gyakran fájhat, és menekülhetsz előle, de akár tanulhatsz is belőle.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.06.23.
Hozzászólás: 566
Csatolások: 0
Azonosító: 245257
Offline offline
nemérdekel: Valahogyan ez a lényeg.
2016. június 14. 15:26 #68
lola97122
lola97122
×Jigoku Shoujo×
 
Státusz"Ha kedves vagy másokhoz, akkor nem leszel az emberiség legalja."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.21.
Hozzászólás: 3206
Csatolások: 685
Azonosító: 143769
Offline offline
Idézet (CocoChanelEszterrrka @ 2016.06.12. 19:03)
S.S.- t viszont békén hagyni, a komment véleménynyilvánításra ad lehetőséget, ő pedig azt tette. Ez miért is bűn?

Ő elmondta a véleményét a cikkről, mi meg elmondtuk a véleményünket a véleményéről. Egyikünk sem sértette a fórum szabályzatát, úgyhogy nem értem miért vagy ezen így fennakadva.

Idézet (nemérdekel @ 2016.06.14. 10:31)
Ez mind szép és jó, csak éppen azt felejtik el az emberek ,hogy Amerikában kb 200 embert ölnek meg naponta.Rólunk éppenséggel csak azért nem írnak ennyi cikket mert nem voltak ismertek.Igen én is elismerem ,hogy borzasztó ami történt és borzasztó ami Amerikában történik nap mint nap.Gyűlölöm az amerikai embereket mert tipikusan olyanok ,hogy több a pénzük min az eszük.
Személy szerint  én azt is felháborítónak tartom ,hogy egy amerikai állampolgár úgy vesz magának pisztolyt és/vagy gépfegyvert mint más élelmiszert a boltban.Soha nem fogom megérteni ,hogy ott miért nem szigorítják ezt a törvényt, hisz nem volt már rá elég példa miszerint egy idegileg és érzelmileg labilis ember vérengzést csinált? És miért tudta ezt kivitelezni?Mert volt fegyvere amit csak úgy kiadtak neki semmiféle vizsgálat vagy utána járás után.Undorító ami ott történik és éppen  ezért utálom ezt a népet.
Ami pedig Christinát illeti: nagyon sajnálom, természetes ,hogy sokan gyászolják éppen ezért természetes ,hogy Selena is de könyörgöm mondjuk az orlandói mészárlás miatt miért nem szólal fel? Az ott elhunyt emberek emlékére miért nem énekel dalt? Kezdem azt hinni ,hogy Christina halála marketing fogás lett/lesz és ez borzasztó és viszataszító.

Azzal teljes mértékben egyetértek amit az amerikaiakról írtál, viszont a Christina esetével kapcsolatosakkal már nem.
Ennyi erővel más amerikai hírességekről is megkérdezhetnénk ugyanezt. Akár még azt is megkérdezhetnénk, hogy Adam Levine miért nem vállalta magára az orlandói mészárlás áldozatainak temetési költségeit? A válasz pedig nyilvánvaló: Christina a barátjuk volt. Teljesen természetes dolog, hogy Selena egy dallal akart róla megemlékezni a koncertjén ahogy az is, hogy Adam, mint Christinának és családjának egy barátja, magára vállalta a temetés költségeit. Az hogy a honfi társaidat lemészárolják, vagy hogy egy barátodat megölik, érzelmileg két teljesen más dolog. Hiába nehezedik rád a szomorúság, tehetetlenség és fájdalom az egyiktől, ha a másik ezen érzések százszorosa, ezerszerese.
1 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor
2016. június 14. 16:31 #69
CocoChanelEszterrrka
CocoChanelEszterrrka
 
StátuszA múlt gyakran fájhat, és menekülhetsz előle, de akár tanulhatsz is belőle.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.06.23.
Hozzászólás: 566
Csatolások: 0
Azonosító: 245257
Offline offline
Nem vagyok fennakadva, csak mondtam.^^
2016. június 14. 18:49 #70
- törölt felhasználó -    
nemérdekel, s.s., h.niki, cocochanel: azért nem mert őket nem ismerte, c. g.-t pedig személyesen is. ennyi erővel az adam levines cikkhez is bepötyöghetitek, h. az orlandoi mészárlás áldozatainak is fedezze a temetési ktg-eit. 110.gif
2016. június 14. 20:43 #71
guys
guys
Cameron Dallas♥
 
StátuszArianator :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.07.07.
Hozzászólás: 936
Csatolások: 0
Azonosító: 246046
Offline offline
Selena ezt tuti nem játszotta meg.. szegény...
2016. június 15. 08:15 #72
H.Niki
H.Niki
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.11.
Hozzászólás: 362
Csatolások: 0
Azonosító: 177606
Offline offline
OceanSoul Én csak azzal értettem egyet hogy naponta ölnek meg egy csomó Amerikait.Amit Christináról írt azzal nem.
2016. június 15. 10:07 #73
- törölt felhasználó -    
Szegény Selena , nem csodálkozok ,hogy elsírta magát. sad.gif
2016. június 16. 15:14 #74
vrssr
vrssr
új tag
 
StátuszMystery of love♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.05.13.
Hozzászólás: 25
Csatolások: 0
Azonosító: 256283
Offline offline
DE imádom olyan édes!!! <3
2016. június 17. 08:03 #75
Lili 999
Lili 999
visszatérő vendég
 
StátuszZene? Jöhet. Pop? Aha.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.04.21.
Hozzászólás: 219
Csatolások: 0
Azonosító: 242926
Offline offline
Szegény :-( :-(
2016. június 17. 10:43 #76
Selena Gomez 199
Selena Gomez 199
ari
 
Státusznot your bae
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.05.
Hozzászólás: 2003
Csatolások: 9
Azonosító: 168601
Offline offline
Ez már egészen fantasztikus hogy egyesek még ilyenkor is kritizálnak, vádaskodnak a playback-el meg a színjátékkal..
Hol volt ez színjáték? Christina a személyes jó barátja volt, természetes hogy gyászolja, hogy megemlékezik róla ott ahol van rá lehetősége.
És mihez kezdjen a melegbárban a lövöldözés során meghalt emberekkel? Egyiket sem ismerte személyesen, jó hogy nem énekel mindegyikről egy dalt. Előbb gondolkozni kéne mielőtt nekiálltok szidni a másikat, de hát persze ez már "divat" hogy szidni kell Selenát minden egyes cikk alatt, de akkor legalább ne idióta érvekkel menjetek ellene.
Amúgy meg a színjáték meg az álszentség ez, hogy belekeveritek azt a sok megölt embert mintha ti ismertétek volna őket, mintha ti Amerikaiak lennétek, mintha titeket az átlagnál jobban megérintett volna az ő tragédiájuk, holott titeket is megrázott mint mindenki mást, de annyira azért nem foglalkoztat titeket hiszen nincs közötök hozzájuk. Vagy tévedek? Akkor hajrá, emlékezzetek meg róluk ti. Felesleges belekeverni őket Christina ügyébe.
2016. június 17. 11:00 #77
Bátor Ventillátor
Bátor Ventillátor
level 90-es procrastinator
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.09.22.
Hozzászólás: 2771
Csatolások: 6
Azonosító: 233680
Offline offline
Idézet (nemérdekel @ 2016.06.14. 10:31)

Személy szerint  én azt is felháborítónak tartom ,hogy egy amerikai állampolgár úgy vesz magának pisztolyt és/vagy gépfegyvert mint más élelmiszert a boltban.Soha nem fogom megérteni ,hogy ott miért nem szigorítják ezt a törvényt, hisz nem volt már rá elég példa miszerint egy idegileg és érzelmileg labilis ember vérengzést csinált?

Bepróbálkoztak szigorításokkal, de az a rengeteg gun nut, aki többre tartja a pár inchnyi péniszhosszabítóját, mint ártatlanok életét, persze borzasztóan felháborodott.
(Ha még jobban fel akarod bszni magad, nézz utána a Sandy Hook-mészárlás utóéletének. Ugyanezen lunatic-ok zaklatják a lemészárolt gyerekek gyászoló szüleit, hogy ez biztos fake és a kormány rendezte meg, hogy utána ennek ürügyén elvegye mindenki fegyverét. Kikúrt gusztustalan.)
2016. június 20. 06:48 #78
pergerhanna05
pergerhanna05
visszatérő vendég
 
StátuszEgy álom akkor a legszebb, ha valóra is válik.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.04.14.
Hozzászólás: 161
Csatolások: 0
Azonosító: 242693
Offline offline
Jaj, én imádom Selenát... Olyan édes!
2016. július 01. 19:56 #79
- törölt felhasználó -    
Love Selly!!!
2016. augusztus 24. 23:56 #80
- törölt felhasználó -    
De imádom, olyan jószívű! heart.gif Nagyon nagy szíve van. Sajnálom Christinát.. nyugodjon békében. Szegény sad.gif
5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok