Starity

Folytatódik a Twin Peaks

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. július 05. 13:24 #1
- törölt felhasználó -    
David Lynch eleinte vonakodott a mai napig rendkívül sikeres sorozat folytatásától, ám végül beadta a derekát.
A teljes cikkhez kattints ide!
2016. július 06. 16:40 #2
Angeska
Angeska
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.10.20.
Hozzászólás: 342
Csatolások: 0
Azonosító: 234680
Offline offline
De jó! smileeee.gif Nem néztem ugyan a sorozatot - kicsit beteg volt, úgy emlékszem smileeee.gif De a színészeket kedvelem benne! smileeee.gif
2016. július 06. 17:10 #3
- törölt felhasználó -    
Hűűűű remek cikk! Király vagy! wink.gif meghajolo.gif thumbsup.gif
Szerintem azon kevesek közé tartozom akik egyébként nagyon erős keményvonalas Twin peaks rajongók! biggrin.gif És nem mellesleg én még gyerekként láttam a Twin Peaks-et így iszonyat hatással volt rám. Azóta megnéztem már többször mindkét évadot és a sorozat mit sem vesztett a minőségéből szerintem kortalan mestermű a Twin Peaks! smileeee.gif De mindenképp egy réteg sorozat, réteg sorozat volt már 90-ben is és ma is az függetlenül attól hogy siker volt akkoriban. A Twin Peaks nem mindenkinek jön be. De én több mint 20 éve várok erre!biggrin.gif Elvárásaim nagyon magasak de nem lehetetlenek szóval remélem Lynch és Frost képesek lesznek megint arra a bravúrra amit megcsináltak 1990-ben.Dolguk nehéz lesz mivel azóta eltelt 26 év és azóta jobbnál jobb sorozatok szórakoztatják a nézőket és 1990-ben tényleg nem lehetett látni a Twin Peaks-hez hasonló sorozatot ma azonban kicsit más a helyzet.De bízom benne hogy a sorozat ma is képes lesz megállni a helyét és új rajongókat szerezni. Mondjuk sajnálatos bökkenője van a sorozatnak hogy az egyik legzseniálisabb és legijjesztőbb gonosz karaktert alakító színész Frank Silva azóta elhunyt! sad.gif Mert akár honnan nézem Killer Bob egy ikonikus karaktere a Twin Peaks-nek. Így vagy CGI vagy egy hasonlító színész a megoldás ha esetleg kimarad és kiírják a történetből az mindenképp csalódás és nehezen fogom viselni. smileeee.gif De nagyon várom az új évadot és komolyan novembertől már komolyan számolni fogom a napokat hogy mennyi van még az indúlásig hogy visszatérjünk Twin Peaksbe és a Fekete Barlangba! smileeee.gif És "A baglyok nem azok aminek látszanak!" biggrin.gif Egyébként Carel Struycken ő alakította a Coopert segítő óriást ő még nem hunyt el szerencsére őt még lehet fogjuk újra látni! meghajolo.gif smileeee.gif
2016. július 06. 18:06 #4
- törölt felhasználó -    
Örülök, hogy tetszik a cikk biggrin.gif Én is fanatikus vagyok biggrin.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Sheryl Lee Sheryl Lee 11620.