Starity

Koronázásának első évfordulóját sem élhette meg a 30 éve elhunyt magyar szépségkirálynő, Molnár Csilla Andrea

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. július 11. 00:15 #41
ciel
ciel
Carat
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.02.
Hozzászólás: 2897
Csatolások: 0
Azonosító: 163123
Offline offline
Meg sem lepődöm rajta, hogy egyesek képesek 30 év távlatából pálcát törni felette. Könyörgöm, egy tizenhat éves, lelkileg érzékeny lányról beszélünk! Ilyenkor már könnyű okosnak lenni, és legyengézni, meg hogy mért nem állt talpra stb. De nem volt mellette senki, aki segített volna neki, még egy pszichológus sem, aki segít neki feldolgozni a királynősdit, meg ami azzal jár. Az a máltai eset is csak só volt a nyílt sebre. Arról nem is beszélve, hogy egy teljesen más társadalmi berendezkedésű világ volt, mint a mai.
3 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Beyla, Phaedra
2016. július 11. 01:50 #42
Lejlus
Lejlus
 
StátuszAkard jobban,mint amennyire félsz tőle.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.12.30.
Hozzászólás: 2565
Csatolások: 0
Azonosító: 217999
Offline offline
Uristen..Szegeny..sad.gif Nyugodjon Békében! sad.gif
2016. július 11. 08:22 #43
- törölt felhasználó -    
Special Error:

Kioktatni nem kell semmiről, a 2-es pontodat megmosolyogtam. Személy szerint nem kívánkoztam és nem is kívánkozok megnyílni egy olyan oldalon, ahol tizenévesek fantazmagorizálnak, - ne vedd magadra, ha nem helytálló (mégis nekem címezted az irományodat).
Átmentem én is már egyesmáson, rövid időn belül elveszítettem édesanyámat és anyai nagyszüleimet, - nem, nem használok nagy szavakat-, nem éreztem úgy, h. lelki válságba kerültem, nem voltam depressziós sem. Nehéz volt, de volt kikre támaszkodnom, át tudtam vészelni az időszakot. Halálra, öngyilkosságra sosem vágytam/gondoltam. Viszont meg tudom érteni azokat, akik igen. Mindannyian máshogy élünk meg/át dolgokat, akik mellett nincsen senki azoknál feltehetően sokkal intenzívebb a halál utáni vágy. Teljes reménytelenség, kilátástalanság, melyekre egyedül talán nem tudnak megoldást találni, gondjaikkal viszont nem mernek/akarnak máshoz fordulni.

Visszaolvastam, amit írtál. Többször is átrágtam magam rajta, de még mindig nem értem a gondolatmenetedet.

Igazat adok, abban, hogy nem a halál, öngyilkosság a megoldás, de amiket írsz azok csak üres szavak, a gyakorlatban nem működnek. Ha valaki nem tud, vagy nem akar megnyílni őt hogyan világosítod fel bármiről is ha egyszer mindentől/mindenkitől elzárkózik?
3 felhasználónak tetszik: exoverdose, Beyla, Szandi0820
2016. július 11. 12:57 #44
Hajni és Gézacica
Hajni és Gézacica
Blackpink in your Ari-yuh
 
StátuszMindenről van véleményem. De mindenki más véleményét tiszteletben tartom.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.12.22.
Hozzászólás: 2038
Csatolások: 58
Azonosító: 252466
Offline offline
Nem értem,hogy miért lett öngyilkos. Értem,hogy kudarc érte őt a győzelme után,ami érthetetlen is volt, hisz neki kellett volna győznie,és nem azért,mert ő olyan csillivilli kicicica volt,hanem épp ellenkezőleg: normálisan viselkedett,és tényleg tehetséges volt,na meg szép. De épp új életet akart kezdeni,távol mindenkitől,csakis a szerelmével. Nos,akkor miért lett öngyilkos. Ha én mondjuk akarnék írni egy könyvet, de előtte kudarcok értek,akkor nem lennék öngyilkos,hanem megírnám. Egyébként nagyon szomorú a története,és meg fogom nézni a róla készül5 filmet,mert nagyon jó lehet.
2016. július 11. 13:04 #45
liliom555
liliom555
qυееห Ν
 
Státusznow it's like we're scared of getting good
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.06.13.
Hozzászólás: 1370
Csatolások: 1
Azonosító: 244832
Offline offline
Gyönyörű lány volt.sajnálom őt is és a családjat.hihetetlen története van.álmodj olyan szépeket Csilla mint amilyen te voltál
2016. július 11. 13:38 #46
luluswarrior
luluswarrior
új tag
 
StátuszDo not judge my story by the chapter you walked in on
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.06.27.
Hozzászólás: 20
Csatolások: 0
Azonosító: 257441
Offline offline
Gyönyörű lány volt, kár hogy ilyen szomorú véget ért ez a történet... sad.gif
2016. július 11. 13:46 #47
mangalover43
mangalover43
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.11.27.
Hozzászólás: 1117
Csatolások: 111
Azonosító: 236525
Offline offline
Uram Istenem nagyon sajnálom..Korábban már hallottam Csilláról és hogy fiatalon meghalt de azt nem tudtam hogy Kaposváron van a sírja..Ha legközelebb megyek a temetőbe biztos hogy viszek rá virágot smileeee.gif
2016. július 11. 16:00 #48
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (S.S. @ 2016.07.10. 15:33)
Figyelj. Bocs, hogy ezt mondom, de örülj, hogy CSAK enyhe depresszió alakult ki nálad. Sajnos én is tudom, hogy mi az, és nekem nem enyhe depresszióban volt részem, és ahhoz képest, ami Csilla élt át, az nekem ahhoz képest SEMMI. Nyilván nem bírta a nyomást, sajnos sokan nem bírják. Gyenge volt, ezt oké, értem. De akkor sem kelletett volna, úgymond elhanyagolnia magát. Erőt kellett volna venni magán. Tudom, ezt most így könnyű mondani, mikor tényleg, sz*r helyzetben vagy, és csak az öngyilkossági gondolkodás, vagdosás, gyógyszerezés jár a fejedben, de akkor is. Nem megoldás. Tehát, még egyszer mondom, te ezzel nem vagy egyedül, tudom miről beszélsz. 
"Pár éve olvastam egy pszichológiai felmérést, hogy az öngyilkosoknak több mint 90%-a meggondolja magát mikor megteszi."
Igen, erről én is olvastam, én is így voltam vele. 
"Elég rég történt (olyan tíz éve kb.) egy ismerősünk nagyon nagy lelkiválságban volt. Kiment a város határba, felvágta az ereit, majd a legjobb haverjának telefonált, hogy segítsen rajta, mert nem akar meghalni. Szóval személyes élmény okán is alá tudom támasztani, hogy a tanulmány nem blődségeket hordott össze. Genetikánkba kódolt ősi ösztön a túlélés és a haláltól való félelem. Csillánál is teljesen normális reakciónak mondható, hogy meggondolta magát."
Igen, ez is teljesen normális. Meggondolta magát, megijedt.

Örülök annak, hogy csak enyhe depresszióban volt részem. Három hónapig tartott, de még a mai napig is úgy érzem (közel tíz év elteltével), hogy a poklot jártam meg akkor. Nem akarok feletted pálcát törni, sőt mi több elhamarkodottan ítélkezni, de, ha olyan mély depresszív időszakon estél keresztül valamikor a közel múltban, akkor az előző hozzászólásod nem arról árulkodna, hogy fingod sincs róla. Amíg le nem írtam, hogy szerintem depressziós volt Csilla, addig erre az opcióra nem is gondoltál, vagy nem olvastad el figyelmesen a cikket. Aki tudja, hogy milyen ebben a lelki állapotban lenni, annak teljesen egyértelmű, hogy mi is a szitu. A másik meg, honnan tudod, hogy Csilla depressziója semmi volt a tiédhez képest? Nem te vagy Csilla, nem tudod, hogy legbelül milyen érzelmek őrölték fel. Mint ahogyan az előző hozzászólásomban is írtam, mindenki másképp dolgozza fel élete negatív momentumait. Hiszed vagy sem, de két egyforma gyászoló ember sincsen. Lehet, hogy te egy erősebb jellem vagy, jobban bírod a stresszt, míg más gyengébb, érzékenyebb lelkű, így akár a felétől is hamarabb megroppan. Szerintem meg Csilla nem elhanyagolta magát (nem is értem, hogy a lelkiválság hogyan lehetne elhanyagolás unsure.gif ), hanem nem volt mellette senki sem, aki meghallgatta és a megfelelő lelki támaszt nyújtotta volna. Véleményem szerint a depressziós betegeknek legalább a fele spontán gyógyulna, ha egy családtag, rokon, barát mellette állna ebben az időszakban. Ne haragudj rám, de még mindig képtelen vagyok téged komolyan venni, és nem állítom 100%-osan, de szerintem erről a témáról gőzöd sincs, hiába is igyekszel az ellenkezőjét bizonyítani.
4 felhasználónak tetszik: exoverdose, Szandi0820, LaDySmIth, Phaedra
2016. július 11. 16:16 #49
Kaysa
Kaysa
 
StátuszI love games that turn people aganinst each other
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.06.27.
Hozzászólás: 15332
Csatolások: 6247
Azonosító: 257420
Offline offline
gyönyörű nő volt sad.gif nyugodjon békében..
2016. július 11. 17:40 #50
Kaliah
Kaliah
a cup of tae with a suga and a kookie
 
Státusz" You know it all, you're my best friend, the morning will come again "
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.12.
Hozzászólás: 1191
Csatolások: 9
Azonosító: 227484
Offline offline
Nyugodjon békében! Én nem tudom, lehet hogy már az elején abbahagytam volna ezt az egészet hogy nyugodtan élhessem tovább az életemet.
2016. július 11. 17:47 #51
pergerhanna05
pergerhanna05
visszatérő vendég
 
StátuszEgy álom akkor a legszebb, ha valóra is válik.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.04.14.
Hozzászólás: 161
Csatolások: 0
Azonosító: 242693
Offline offline
Nyugodjon békében!
2016. július 11. 19:19 #52
- törölt felhasználó -    
Gyönyörű volt. Nagyon sajnálom szegényt. Nyugodjék békében.
2016. július 11. 20:23 #53
- törölt felhasználó -    
Annyira szép volt. Egyébként az ő halálát szerintem soha nem fogjuk tudni megérteni, mert ki tudja, mi játszódott le benne, milyen élete volt valójában. Lehet, hogy más traumák is érték, és ez a sok csalódás a modellkedésben csak hab volt a tortán.
2016. július 12. 09:48 #54
Csigárvány
Csigárvány
visszatérő vendég
 
StátuszKasane Teto rulez! ˘-˘
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.03.04.
Hozzászólás: 261
Csatolások: 1
Azonosító: 222223
Offline offline
Nyugodjon békében. Hát igen.. akkor még a természetes szépség számított az ilyen versenyekben, nem az, hogy ki mennyit szolizik, hogy tudja kisminkelni magát, és mekkora póthaja van><"
2016. július 12. 11:14 #55
Wyrd
Wyrd
 
StátuszSing out loud we all die
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 15.06.12.
Hozzászólás: 647
Csatolások: 42
Azonosító: 244797
Offline offline
Idézet (Hajni és Gézacica @ 2016.07.11. 12:57)
Nem értem,hogy miért lett öngyilkos. Értem,hogy kudarc érte őt a győzelme után,ami érthetetlen is volt, hisz neki kellett volna győznie,és nem azért,mert ő olyan csillivilli kicicica volt,hanem épp ellenkezőleg: normálisan viselkedett,és tényleg tehetséges volt,na meg szép. De épp új életet akart kezdeni,távol mindenkitől,csakis a szerelmével. Nos,akkor miért lett öngyilkos. Ha én mondjuk akarnék írni egy könyvet, de előtte kudarcok értek,akkor nem lennék öngyilkos,hanem megírnám. Egyébként nagyon szomorú a története,és meg fogom nézni a róla készül5 filmet,mert nagyon jó lehet.

Ja hát aztán meg képzelheted, mennyire örülhetett az amúgyis zsémbes papa, hogy a lányát egy vele egyidős pasas húzogatja, akivel még ráadásul össze is akarnak költözni.. rolleyes.gif Nyilván ezért is megkapta otthon a magáét, és ez meg már lehet picit sok volt, még ha az apja nagyjából meg is békélt. Családi problémák óriási terhet rónak az emberre, nem lehet tudni, előtte épp összevesztek-e a párjával, vagy történt-e valami ilyesmi, lehet nem is magáért a tényért csinálta, hogy nem ő nyert.
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!