Olsen Twins New Shoot X6
2005. március 30. 16:49
#1
|
northstarhawkúj tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 05.01.05. Hozzászólás: 19 Csatolások: 35 Azonosító: 2600 offline
|
2005. március 30. 20:19
#7
|
|
Garfield |
Csoport: Tag Csatlakozott: 04.10.10. Hozzászólás: 525 Csatolások: 3 Azonosító: 69 offline
|
Filmjük ugyan (sajna) nem készült az utóbbi időben, de ahogy látom azért a fotósok rendszeresen megtalálják őket, ami nem egy hátrány...
Remélem film is készül újra hamarosan...
KÖSZI!
KÖSZI!
2005. április 18. 06:50
#9
|
|
MarhaKwisatz Haderach |
Csoport: Kiemelt tag Csatlakozott: 04.10.07. Hozzászólás: 3381 Csatolások: 21993 Azonosító: 6 offline
|
Idézet(Levlists @ 2005, April 17. - 12:27)
Láttam erről a sorozatról most pár új képet, sajna nem HQ-ban. Valaki fel tudná őket rakni? 
[right][/right]
[right][/right]
Én is láttam, de a fórumon ahová járkálok úgy irtják a CONTOUR-os képeket, mint a Balatonnál a szúnyogokat... Mire észbe kaptam hogy leszedjem, már egy moderátor törölte
2005. április 20. 17:23
#14
|
|
MarhaKwisatz Haderach |
Csoport: Kiemelt tag Csatlakozott: 04.10.07. Hozzászólás: 3381 Csatolások: 21993 Azonosító: 6 offline
|
Idézet(Levlists @ 2005, April 19. - 19:33)
Legalább HQ-k voltak? 
[right][/right]
[right][/right]
Persze hogy azok voltak... Crow, Te figyelj jobban, Levlists, Te pedig inkább priviben szólj be... Bár igazad van, csak egy kissé nyersre sikerült...
2005. április 20. 18:15
#15
|
|
Crowutolsó csillagharcos |
Csoport: Tag Csatlakozott: 04.10.20. Hozzászólás: 1230 Csatolások: 456 Azonosító: 445 offline
|
Idézet(Levlists @ 2005, April 20. - 16:20)
Öreg ha nem tudod miről van szó, akkor inkább ne szólj bele.. 
[right][/right]
[right][/right]
Te meg máskor, ha válaszolsz valamire, próbáld ki a "Válasz" vagy az "Idéz" gombot, érdekes dolog történik, és sem én, sem más nem ért félre!!!
Hmm... vajon mi a francnak vannak ott a gombok??!!
2005. április 20. 18:21
#16
|
|
Freeze********** |
Csoport: Moderátor Csatlakozott: 04.10.06. Hozzászólás: 6473 Csatolások: 2512 Azonosító: 1 offline
|
Idézet(Levlists @ 2005, April 20. - 17:20)
Öreg ha nem tudod miről van szó, akkor inkább ne szólj bele.. 
[right][/right]
[right][/right]
Megmondom őszintén nekem is furcsa gondolataim támadtak mikor olvastam a postodat, de aztán egybe elolvasva a topikot már világossá vált a dolog!
Fene gondolná, hogy ennyit számít az az idéz gomb.
2008. július 21. 20:06
#18
|
|
olsenfanxxxúj tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.07.17. Hozzászólás: 33 Csatolások: 0 Azonosító: 66553 offline
|
thank you x
2010. november 28. 19:21
#19
|
|
Zenefanatikus |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.11.28. Hozzászólás: 506 Csatolások: 23 Azonosító: 139753 offline
|
Ezek a képek igazán lenyűgöztek
2010. december 05. 13:24
#20
Idézet (northstarhawk @ 2005.03.30. 16:49)
plusz, plusz, plusz
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.


offline
4 felhasználónak tetszik:



