Starity

Luke Cage (2016 - )

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. július 19. 20:57 #1
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Új Netflixes széria 2016. szeptember 30-án indul. Főhőse a szuper erős és sérthetetlen bőrű Luke Cage.
2 felhasználónak tetszik: standoffan, Cintii
2016. július 23. 10:00 #2
AndyTaker
AndyTaker
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.07.23.
Hozzászólás: 9
Csatolások: 0
Azonosító: 258276
Offline offline
Idézet (Bessie @ 2016.07.19. 20:57)
Új Netflixes széria 2016. szeptember 30-án indul. Főhőse a szuper erős és sérthetetlen bőrű Luke Cage.


Várós ez is, mint a Daredevil és a Jessica Jones volt! Igaz, a Jess-ből még csak két részt láttam (majd pótolom), de a DD-nek mindkét eddigi évadát ledaráltam, szerintem remek volt mindkettő biggrin.gif Ha olyan minőséget/stílust hoz majd Cage története is, akkor jöhet thumbsup.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2016. október 01. 20:17 #3
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
nézhető tegnap óta a sorozat w00t.gif Elég erős az imdb pontszáma heart.gif
1 felhasználónak tetszik: standoffan
2016. október 01. 20:21 #4
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
2016. október 06. 20:22 #5
- törölt felhasználó -    
Még nem láttam egy részt sem de kiváncsiság képpen felnéztem IMDB-re hogy mennyin áll. Aztán megnéztem az epizódokat és ott ért a nagy meglepetés hogy az epizódoknak a címei mind egytől egyig egy Gang Starr track-nek a címe. biggrin.gif meghajolo.gif Gyakorlatilag szinte az összes Gang Starr klaszikus kapott egy epizódot! meghajolo.gif heehh kemény! biggrin.gif Kíváncsi vagyok hogy ven e ebben valami tudatosság (nyílván van)biggrin.gif illetve áthallás a zenék és az adott epizódok között.
Ezért még jobban felpörgetett ez a tény de meg várom a feliratokat. smileeee.gif
1.Moment of Truth
2.Code of the Streets
3.Who's Gonna Take the Weight?
4.Step in the Arena
5.Just to Get a Rep
6.Suckas Need Bodyguards
7.Manifest
8.Blowin' Up the Spot
9.DWYCK
10.Take It Personal
11.Now You're Mine
12.Soliloquy of Chaos
13.You Know My Steez
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2017. február 10. 21:16 #6
- törölt felhasználó -    
Féltávnál tartok a sorozatban és háááá azt kell hogy mondjam annak ellenére hogy nagyon tetszettek a Luke Cage trailerei és tetszett a zene a körítés az utcai filozófia, Harlem meg ez a genszter történet meg úgy minden hiszen ez közel áll hozzám még mindig de ennek ellenére azt kell hogy mondjam megértem a fanyalgókat és azt tudom mondani hogy 5 rész alapján ez eddig a Marvel sorozatok leggyengébb darabja sajnos. sad.gif A harmadik epizódban amikor Luke letarolja az épülettömböt és közben a Wu-tang Clan "Bring da Ruckus" klasszikusa csörömpöl a háttérbe éreznem kellett volna asszem valamit de valahogy nem jött az az érzés a zene természetesen még mindig jó de nekem valahogy Luke Cage "kalandjai"eddig nem igazán kötnek le még úgy sem hogy közben a Wu-tang beat szól. Pedig a képregényekben nagyon bírom a karaktert mondhatnám az egyik kedvenc marvel karakterem a jófiúk közül de nemtom lehet a színésszel van a bajom... dry.gif Szerintem nem egy jó színész a fazon. Meg én értem a koncepciót ami a sorozat mögött áll de lehet jobb lett volna egy másfajta megközelítés a karakter bemutatására vagynemtom. Mondjuk az tisztelendő dolog és becsülendő hogy a sorozatkészítői bevállalósak voltak egy közízlésnek erősen szembe menő módon mesélik el Luke Cage eredet történetét. Rengeteg párbeszéd rengeteg tanulság és kevesebb akció ez ma tényleg egy tökös dolog. Amúgy ez mind rendben is van de én is aki értem hogy mit akarnak és miért döntöttek egy ilyen megvalósítás mellett szerintem azért Luke Cage maradjon egy képregényhős aki sebezhetetlen és átüti a falat ha kell és ne legyen Martin Luther King! smileeee.gif De ez csak lehet az én véleményem. smileeee.gif Mindenesetre amikor végignéztem a sorozatot még ide firkantok egy pár sort hogy az összkép milyen. biggrin.gif Mert eddig mindenképpen felemás! biggrin.gif
https://media.giphy.com/media/hTHOlVYDOfWZa/giphy.gif
2017. október 06. 15:34 #7
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
2-ik évados képek beer.gif
1 felhasználónak tetszik: standoffan
2018. március 07. 22:38 #8
willkoy
willkoy
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.01.
Hozzászólás: 413
Csatolások: 3539
Azonosító: 168274
Offline offline
Season 2 (HQ Stills)
1 felhasználónak tetszik: standoffan
2018. március 08. 10:20 #9
- törölt felhasználó -    
Nahh hááá a Luke Cage-et is ledaráltam. A Marvel sorozatok közül talán ez volt a leggyengébb. Kellett egy kis idő mire a történet is beindult és a sorozat felénél kiírni az egyetlen szórakoztató dolgot is az sem volt egy bölcs húzás. Én meg is lepődtem hogy akkor ez így ennyi volt. El sem tudtam képzelni utána hogy akkor most merre tovább. De aztán valahogy csak haladt a story és megjelent egy új szereplő is és a sorozat vége elég izgalmasra sikerült. Ami tetszett Harlemes gettós hangulat ami végig jelen volt és a Marvel nagyon jól csinálja ezt a mini univerzum építést. Itt is felbukkan egy szereplő a korábbi sorozatokból nevezetesen Claire a mindenkit összefoltozó nővér. biggrin.gif És vele rengeteg utalás is bejön a sorozatba. pl. az évad végén Claire sétál harlem utcáin és megnéz egy hírdető oszlopon egy önvédelmi és képesség fejlesztői tanfolyamot amit egy Chikara dojo nevű helyen tartanak. Ott én már sejtettem hogy ez utalás lesz az Iron Fist-re. smileeee.gif Megaztán Claire és Cage között csak úgy forr a levegő ehhez Jessica Jones mit fog szólni! biggrin.gif
Viszont ez a Luke Cage sorozat elég hullámvasút volt. Vannak jó pillanatai és kevésbé jók és sokszor unalmas de annyira nem volt rossz mint ahogy elsőre gondoltam. smileeee.gif
https://media2.giphy.com/media/3o6ZthF4hEk25zXxu0/giphy.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Theo Rossi Theo Rossi 10827.
Mike Colter Mike Colter 17942.