Starity

Kylie Jenner rajongói házához ment a meglepetésével

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. július 29. 11:04 #41
- törölt felhasználó -    
Idézet (emily92-17 @ 2016.07.27. 15:15)
Aha kedves meg minden de ezt nem tudta volna úgy csinálni h kizárja a nyilvánosságot?? biggrin.gif Ez megint önreklámozás h ő milyen jó fej stb.

Pontosan! meghajolo.gif
2016. július 29. 13:53 #42
- törölt felhasználó -    
Szerintem is csak egy béna önreklámozás az egész! Ez a csaj már túlságosan is királynőnek érzi magát. Elég csak két olyan nyilatkozatára gondolni, amit ő mondott:

Idézet
Nem szükségszerűen azért posztolok az autóimról, mert róluk akarok. Azért posztolok róluk, mert tudom, hogy az emberek látni szeretnék őket, meg akarják élni az álmaikat a mi életünkön keresztül.


Idézet
Amikor elkezdtem parókákat hordani, egy idő után észrevettem, hogy mások is parókában járnak. Bármit megtehetek, amit csak akarok, az emberek úgyis követni fognak





2016. augusztus 01. 14:20 #43
Hajni és Gézacica
Hajni és Gézacica
Blackpink in your Ari-yuh
 
StátuszMindenről van véleményem. De mindenki más véleményét tiszteletben tartom.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.12.22.
Hozzászólás: 2038
Csatolások: 58
Azonosító: 252466
Offline offline
Ó de jó! Újabb cikk,amit akkor tudsz értékelni, és értelmezni a leginkább,ha videót nézel,ráadásul erről a videó és képmegosztó sz.rságról. köszi.
Egyébként szépek ezek a színek,de sajnos csak a barna szeműeknek áll jól,a zöld és kék szemúek hoppon maradnak ám mindig(mondjuk én sose használnám)
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok