Starity

Dalpremier: Britney Spears – Clumsy

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. augusztus 11. 16:27 #1
LexiCobain
LexiCobain
Drama Queen®
 
StátuszIf you read, you'll judge.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 12.08.01.
Hozzászólás: 2744
Csatolások: 689
Azonosító: 182219
Offline offline
Megérkezett a pophercegnő augusztus 26-ára ígért kilencedik nagylemezének legújabb előfutára, a Clumsy.
A teljes cikkhez kattints ide!
2016. augusztus 11. 16:35 #2
- törölt felhasználó -    
Egész jó szám
2016. augusztus 11. 16:37 #3
- törölt felhasználó -    
Nem annyira rossz...
2016. augusztus 11. 17:58 #4
- törölt felhasználó -    
Annyira jóóó wub.gif wub.gif wub.gif
2016. augusztus 11. 18:12 #5
- törölt felhasználó -    
Nem igazán fogott meg ez a szám.
2016. augusztus 11. 18:40 #6
- törölt felhasználó -    
Úgy tűnik, hogy a borzalmas Britney Jean után újra jó zenéi lesznek. smileeee.gif
2016. augusztus 11. 18:55 #7
Britney Spears Fun
Britney Spears Fun
Fuck you
 
StátuszHinni annyit tesz, mint nem tudni semmit
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.25.
Hozzászólás: 1534
Csatolások: 0
Azonosító: 192261
Offline offline
Nagyon nagyon nagyon imádom *-* Reggel első dolgom volt hogy meghallgattam és úristen *-* Nem hittem volna hogy valaha fogok ilyet mondani, de ha így haladunk komolyan mondom még simán hozhatja a Blackout színvonalat biggrin.gif Az az album egyszerűen annyira zseniális, hogy lehetetlenség megközelíteni azt a színvonalat vagy jobbat csinálni, mert az az évtized legjobb albuma...de úgy érzem ezzel az albummal most megint hozni fogja azt a színvonalat és hosszú idő után most megint nagyot fog alkotni ezzel az albummal *-* már most imádom az új erát pedig hivatalosan még el se kezdődött biggrin.gif Így tovább Britneym, imádlak :* ♡♡♡
2016. augusztus 11. 19:18 #8
Coreline
Coreline
» FETISH «
 
Státusz
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.06.11.
Hozzászólás: 2240
Csatolások: 0
Azonosító: 256979
Offline offline
Nekem így első hallásra nem tetszik..sad.gif
2016. augusztus 11. 19:48 #9
Diala
Diala
Miss Objective
 
Státusz"Forgive your enemies, but never forget their names."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.27.
Hozzászólás: 2235
Csatolások: 0
Azonosító: 214153
Offline offline
Jobbnak tűnik, mint a Make Me, de ez a mesterséges orrhang borzasztó.
2016. augusztus 11. 21:07 #10
- törölt felhasználó -    
Első hallásra beleszerettem! *-* <333
2016. augusztus 11. 21:35 #11
rensiik
rensiik
új tag
 
Státusz"You don't have a soul. You are a soul. You have a body."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.02.
Hozzászólás: 76
Csatolások: 0
Azonosító: 172507
Offline offline
Autotune, autotune...
2016. augusztus 11. 22:40 #12
Dóra119
Dóra119
*Los Angeles*
 
StátuszRelax...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.08.28.
Hozzászólás: 2156
Csatolások: 17
Azonosító: 232436
Offline offline
Sokkal jobb lett, mint az előző száma.
2016. augusztus 11. 23:49 #13
Arcee23
Arcee23
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.03.13.
Hozzászólás: 595
Csatolások: 61
Azonosító: 222613
Offline offline
Felejtős :/
2016. augusztus 12. 08:33 #14
- törölt felhasználó -    
Hát nem lett nagy szám de azért jobb már mint az előző.
2016. augusztus 12. 09:54 #15
- törölt felhasználó -    
Nem értem egyebként ezt az egészet. Szerintem Britney zenéjén rengeteg ember nőtt fel. Még amikor énekelt, nem csak playbackelt. Megnéztem egy pár Las Vegasi fellépésèt és nem igen hallottam a hangját. Mindenhol csak tátog. A mostani dalaival sincs szerintem semmi baj, a Britney Jean sem volt rossz (my opinion). De valóban eltorzult egy kicsit hangja. Nem tudom, hogy ez minek tudható be, de rengeteg Autotune van a dalokon. Na meg ez az orrhang, elképzelni sem tudom miért ilyen a hangja. (Lehet mutálódik rohog.gif ) Amúgy meg nem rossz a szám, de alig énekel benne. Ő ennél jobbat is tudna.
2016. augusztus 12. 13:21 #16
Britney Spears Fun
Britney Spears Fun
Fuck you
 
StátuszHinni annyit tesz, mint nem tudni semmit
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.25.
Hozzászólás: 1534
Csatolások: 0
Azonosító: 192261
Offline offline
Idézet (khalifa @ 2016.08.12. 09:54)
Nem értem egyebként ezt az egészet. Szerintem Britney zenéjén rengeteg ember nőtt fel. Még amikor énekelt,  nem csak playbackelt. Megnéztem egy pár Las Vegasi fellépésèt és nem igen hallottam a hangját. Mindenhol csak tátog. A mostani dalaival sincs szerintem semmi baj,  a Britney Jean sem volt rossz (my opinion). De valóban eltorzult egy kicsit hangja. Nem tudom,  hogy ez minek tudható be,  de rengeteg Autotune van a dalokon. Na meg ez az orrhang, elképzelni sem tudom miért ilyen a hangja. (Lehet mutálódik rohog.gif ) Amúgy meg nem rossz a szám,  de alig énekel benne. Ő ennél jobbat is tudna.


Oké. Akkor szerintem tisztázzunk néhány dolgot biggrin.gif
Britney nem "tátog",hanem playbackel. 18 éve a Baby One More Time megjelenésekor a kiadója meg a menedzsmentje teljes mértékben átformálta a hangját, attól lett kicsit természetellenes, ahogy te fogalmaztál "orrhangja". Úgy gondolták, ezzel lesz egy egyedi stílusa, mivel a természetes énekhangja tucat volt és túlságosan is hasonlított Christina Aguileráéhoz, márpedig az sehogysem jött volna jól, hiszen mindenki tudja mekkora riválisok:) Emiatt formálták a hangját olyanná amilyen, és felturbózták gépekkel hogy minél természetellenesebb babahang hatást keltsenek, amivel kialakíthatják Britney saját egyedi stílusát. Külön énektanárhoz is kellett emiatt járnia hogy megtanuljon így énekelni. Ami, valjuk be nem annyira megy neki élőben, ami nem is csoda. A fellépésein is azért playbackel, mert ezt a hangot nagyrészt csak gépekkel tudják elérni és rettenetesen megfájdulna a torka ha másfél órát végig kellene ilyen torokhangon énekelnie. 1x-1x egy-egy szám erejéig mégis bevállalta (pl az Onyx Hotel Tour-on az Eveyrtime-nál vagy 2001-2002ben néha az I'm Not A Girl-nél) de elég erőlködősnek nézett ki főleg a vége felé. Szóval kizárólag azért playbackkel, mert totálisan szétszedné a hangszálait ha végigénekelne egy showt azon a Britney hangon, amit mindenki ismer. Hiszen azt várják el tőle, azt szokták meg, mindenkinek ez a természetes:) Viszont, ha a normális hangján énekelne akkor meg azért támadnák hogy mennyire más így a hangja meg mennyire nem Britneys. Mégis, playback ide vagy oda, Britney vitathatatlanul bazinagy showt tud csinálni, ezt az is bizonyítja hogy harmadik éve nyomja le minden este ugyanazt a showt Vegasban, és még nem volt olyan hogy ne lett volna teltház. Erre is csak ő képes, nem véletlenül ő a Pop Hercegnője. wub.gif
Ennyi:)
2016. augusztus 13. 16:42 #17
- törölt felhasználó -    
nah azért brit és christina közt már 10 évesen (is) eldőlt ki a klasszisokkal jobb.
brit & justin: 1:10, x-tina 8:35

én csípem mindkettőt a mai napig, de a technikai tudása, stílusérzéke christinának magason britneyé fölött van / volt
1 felhasználónak tetszik: Beyla
2016. augusztus 13. 20:10 #18
- törölt felhasználó -    
Szerintem teljesen fölösleges volt, így megtanítani énekelni. Sokkal jobb, mint Christina.
2016. augusztus 14. 14:59 #19
- törölt felhasználó -    
Nekem amúgy nagyon tetszik a dal, amikor normális dallam alatt énekel. Szóval a "Hey Clusmy, woahh" diszkós, dj-s, ducc.ducc, tucc-tucc szaaarság nem kéne bele. Amúgy nagyon kellemes dal.

heart.gif Britney heart.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok