Starity

Összeszólalkozott Selena Gomez és Justin Bieber

7 oldal 1 2 3 4 5 6 7
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. augusztus 15. 18:15 #61
Ács F
Ács F
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.26.
Hozzászólás: 340
Csatolások: 0
Azonosító: 135284
Offline offline
Idézet (Dia28 @ 2016.08.15. 18:03)
Jaj egyemmeg, valakinek FELTEKENYSEGI rohama lett.
Ez az egesz mar nem szol masrol mint a hirnevrol. Mi az hogy "van egy csomo rajongoi levelem amit elkell olvasnom." ?? Mi a franc? Ennyire azert ne nojjon mar a pofaja. Meg felmegy Szelcsike az instara, es tobb kepet posztol a rajongokkal csak hogy mindenki tudtara adja, igen, neki aztan tobb millio rajongoja van! Mit ert el ez a kis csitri? Meg enekelni sem tud, o is bevallotta, megis abbol keresi a kenyeret, mi van itt keremszepen? biggrin.gif 
Annyira lesut rola hogy olyan alszent mint a kis Taylorka baratnoje. A kedvencem az egeszben hogy o aradozott hogy mar nem jelent semmit szamara, meg meg felvolt haborodva hogy 
mindig rola kerdezik az interjukban. Es most mit csinal, ugy godolta Szelenita hercegno hogy ossza ki Justint (akihez mar 2 eve semmi koze sincs de noproblem), mert hat o megteheti, neki mindenhol ott kell lennie, csak vele foglalkozhat a media, es nehogymar hogy igy Justinnak uj baratnoje van, atvegye egy tole 1000szer ertelmesebbnek tuno lany! Gratulalok Szelcsikenek, ismet sikerult nagyot alakitania *tapstaps* hanyom ettol az alszent ribizlitol.
Azok a" rajongok" pedig akik emiatt elhagyjak Justint, azoknak oszinten gratulalok. Inkabb tamogatniuk kene Justint, es orulni hogy vegre boldog es sikerult tovabb lepnie, nem pedig keresztbe tenni neki!!





Szerintem te itt ne ócsárold Selenát, aki csak a Justinkád rajongói mellé ált. Lehet, hogy volt benne egy pici féltékenység és lehet, hogy neked nem szimpatikus, de attól még nem kell mágján elégetni. 1 Justinka postolt Selenával közös képet, hogy jöjjön a like Instagrammon Szép Szivem biggrin.gif 2 Miért ne lehetne egy csomó rajongói levele? Több 10 millió ember követni wink.gif 3 Szerintem igenis büszke lehet rá hogy mennyi rajongója van és a helyében én is így zártam volna le ezt a kicsinyes vitát. 4 Igenis ossza ki a kis Justinkát aki nem tudja megbecsülni a rajongóit! Selena 100000000x jobb ember mint Justin, csak meg mutatta neki a helyes utat, hogy nem hurrogni kell a rajongókat hanem szeretni. NA puszika kiss2.gif #TeamSelena
1 felhasználónak tetszik: Kaliah
2016. augusztus 15. 18:23 #62
Dia28
Dia28
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.08.24.
Hozzászólás: 566
Csatolások: 0
Azonosító: 248868
Offline offline
Ács F, "Szep szivem" en csak a velemenyemet irtam le, talan gond? smileeee.gif maskor szolok neked ha velemenyt irok, hogy megfelel- e neked es hogy nem veletlenul az egyik kedvencedet ocsarolom-e, igy megfelel eletem? smileeee.gif
Neked is puszika:))
2016. augusztus 15. 18:24 #63
Dóra119
Dóra119
*Los Angeles*
 
StátuszRelax...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.08.28.
Hozzászólás: 2156
Csatolások: 17
Azonosító: 232436
Offline offline
Annyira buták tudnak lenni a hírességek.
2016. augusztus 15. 18:31 #64
Ács F
Ács F
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.26.
Hozzászólás: 340
Csatolások: 0
Azonosító: 135284
Offline offline
Idézet (Dia28 @ 2016.08.15. 18:23)
Ács F, "Szep szivem" en csak a velemenyemet irtam le, talan gond? smileeee.gif maskor szolok neked ha velemenyt irok, hogy megfelel- e neked es hogy nem veletlenul az egyik kedvencedet ocsarolom-e, igy megfelel eletem? smileeee.gif
Neked is puszika:))


Már kérni akartam, hogy szólj nehogy hülyeségeket írj wink.gif victory.gif És én is csak a véleményemet írtam le... a véleményedre tongue.gif
2016. augusztus 15. 18:52 #65
AnnaZriinyi
AnnaZriinyi
underworld shooter♦
 
StátuszAbsque pugna non est victoria.«
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.01.19.
Hozzászólás: 1951
Csatolások: 16
Azonosító: 239228
Offline offline
Mysticroden egyetértek. biggrin.gif
Egyikük mellé se állok, mert nem a kedvenceim. De most ilyen jó érzés szapulni az exét Selenának?
2016. augusztus 15. 18:55 #66
soph
soph
 
Státusz- what would you do with a brain if you had one? -
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.03.29.
Hozzászólás: 1451
Csatolások: 133
Azonosító: 241974
Offline offline
lol megy am a kommentkarate.. >_>
A velemenyem nekem az egeszrol, hogy bar Justibt szeretem, Selenat mar kevesbe, de itt igaza volt Selenanak. bakker, aki nem tudja kezelni a rossz velemenyeket, az igy jart. haragaszom is kisse Justinra, mert nem ertem, hogy miert kell egybol ilyenekkel "fenyegetoznie", azokra a "rajongokra" meg vegkepp, akik kivivjak, hogy ilyet tegyen rolleyes.gif
1 felhasználónak tetszik: Kaliah
2016. augusztus 15. 18:58 #67
SellyFan92
SellyFan92
visszatérő vendég
 
Státusz"Like a goddamn soldier that just can't forget the battle, i am stained by you"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.07.08.
Hozzászólás: 269
Csatolások: 0
Azonosító: 257855
Offline offline
Violet Hepburn írta:
amúgy most ez így komoly? a gyerek nem valami felháborító dolgot rakott ki csak pár képet az új barátnőjével most ez így miért baj? ok az egész a hírverésre megy de selenának ez így nem tökmindegy? vagy csak szerintem rohadt gyerekes amit így itt leművel? oké szakítottak meg minden de azért gyűlölet kampányra menni mert a srác felakarta dobni ennek a csajnak a karrierjét ezért már így rolleyes.gif miért ne posztolhatná ki? csak azért mert pár rajongó felháborítónak találta, hogy amúgy így képes saját életet élni és mint egy normális ember randizni? oké, hogy a rajongókért mindent de azért a magánéletét azért csak ne kelljen úgy élnie, ahogy pár 14-15 éves azt akarja pls.

Khmm... Először is mielőtt ilyen minőségű véleményt fogalmazol jobb lenne ha utánajárnál néhány dolognak:
1. Ahogy a cikk is írta Selnek nem azzal van baja hogy Dzsásztin feltett fotókat a csajával, hanem az aláírt "priváttá teszem a fiókom" kommentjével.
2. A gyűlölködő kommentes részt Sel azért írta, mert sok rajongó szerint ez az új csaj elszakította Dzsásztint a rajongóitól és ők mostmár nem "Belieberek" hanem "Fan"-ok. Ezért haragszanak rá.
3. Sok ember írta hogy figyelemfelkeltésképpen szólt be Selly Dzsásztinnak. Kezdjük ott minek neki figyelemfelkeltés, ha napjaink egyik legnépszerűbb énekesnője?!
4. "Nagyképű" Hmmmm... Azért nagyképű mert az igazat mondja? Ez tulajdonképpen csak az irigység egyik jele, mert ne mondjátok, hogy nektek nem lenne jó, ha 96 millióan követnének?
2016. augusztus 15. 19:01 #68
kutyuli2000
kutyuli2000
visszatérő vendég
 
StátuszHa rossz irányba futunk,nincs értelme fokozni az iramot!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.08.03.
Hozzászólás: 120
Csatolások: 0
Azonosító: 230757
Offline offline
Kedves olyan jellegű kommentelők akik ezt írják:" Selenának mi köze van hozzá?! " Ezzel a felfogással csak egy baj van. JB egy közösségi oldalon írta mindezt ahol bárki (még Sel is), kifejezheti a véleményét. Szóval fölösleges a hiszti. Egyébként meg Selena nagyon normális hangvételű kommentet írt, ehhez képest Justinka (szokásához szerint) tajparaszt módon válaszolt. És azok után nem csoda ,hogy Sel is kicsit szúrósabban vágott vissza! Erről ennyit!
1 felhasználónak tetszik: Kaliah
2016. augusztus 15. 19:25 #69
Azt hittem
Azt hittem
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.01.28.
Hozzászólás: 31
Csatolások: 0
Azonosító: 253514
Offline offline
Selenának igaza van!
2016. augusztus 15. 19:31 #70
Violet Hepburn
Violet Hepburn
visszatérő vendég
 
Státuszi miss audrey hepburn a lot...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.11.23.
Hozzászólás: 312
Csatolások: 12
Azonosító: 215707
Offline offline
Idézet (SellyFan92 @ 2016.08.15. 18:58)
Violet Hepburn írta:
amúgy most ez így komoly? a gyerek nem valami felháborító dolgot rakott ki csak pár képet az új barátnőjével most ez így miért baj? ok az egész a hírverésre megy de selenának ez így nem tökmindegy? vagy csak szerintem rohadt gyerekes amit így itt leművel? oké szakítottak meg minden de azért gyűlölet kampányra menni mert a srác felakarta dobni ennek a csajnak a karrierjét ezért már így  rolleyes.gif miért ne posztolhatná ki? csak azért mert pár rajongó felháborítónak találta, hogy amúgy így képes saját életet élni és mint egy normális ember randizni? oké, hogy a rajongókért mindent de azért a magánéletét azért csak ne kelljen úgy élnie, ahogy pár 14-15 éves azt akarja pls. 
Khmm... Először is mielőtt ilyen minőségű véleményt fogalmazol jobb lenne ha utánajárnál néhány dolognak:
1. Ahogy a cikk is írta Selnek nem azzal van baja hogy Dzsásztin feltett fotókat a csajával, hanem az aláírt "priváttá teszem a fiókom" kommentjével.
2. A gyűlölködő kommentes részt Sel azért írta, mert sok rajongó szerint ez az új csaj elszakította Dzsásztint a rajongóitól és ők mostmár nem "Belieberek" hanem "Fan"-ok. Ezért haragszanak rá.
3. Sok ember írta hogy figyelemfelkeltésképpen szólt be Selly Dzsásztinnak. Kezdjük ott minek neki figyelemfelkeltés, ha napjaink egyik legnépszerűbb énekesnője?! 
4. "Nagyképű" Hmmmm... Azért nagyképű mert az igazat mondja? Ez tulajdonképpen csak az irigység egyik jele, mert ne mondjátok, hogy nektek nem lenne jó, ha 96 millióan követnének?


Oké drága figyelj...
1. szerintem a lényeg még mindig ugyanaz. szerinted nem lenne kicsit felnőttesebb és korhoz illőbb ha Selena mondjuk nem menne insta """háborúba""" ha valamit jb posztol? amúgy is a lényeget pont nem ragadtad meg. JB problémája az volt elméletben, hogy nem posztolhat egy képet utálkozók nélkül. Selena szerint pedig tök okés, nyugodtan utálják csak mert amúgy is rakjon csak is olyat ki ami a rajongóinak tetszik? (végül is ő írja ott fentebb, hogy ha nem akarja, hogy utálkozzanak akkor ne posztoljon ilyet nem igaz? wink.gif) ennyi erővel nyugodtan megyek és utálkozom bárkin a neten csak mert kimert tenni egy képet valamiről/kiről nem igaz? cyberbullying is so fun rolleyes.gif (oké itt kicsit elszálltam de szerintem érted mire akarok kilyukadni az ilyen fajta utálatnak sohasem szabadna jogosnak lennie...nem állatokat kínzott csak kirakott egy képet úristen szerinted ez nincs marhára felfújva?)
2. hát ez nekem totális hülyeségnek tűnik de nem nagyon követem a jb fanok drámáit és még mindig mintha arra menne az egész ki, hogy a srác nem élhet egy percet sem fanok nélkül de komolyan ebben még simán igazad is lehet...bár szörnyen gyerekesek akkor ezek a rajongók
3. e m b e r...drága jóságos lélek "Khmm... Először is mielőtt ilyen minőségű véleményt fogalmazol jobb lenne ha utánajárnál néhány dolognak" például annak, hogy egy szóval nem hívtam egyik felet sem nagyképűnek és a nevedből illetően azt hiszem személyes támadásnak élted meg a kommentem. Figyusz ide nekem komolyan semmi elfogultságom sincs semelyik féllel szemben sem oké? igazából csak egyszerűen gyerekesnek tartom itt Selena felháborodását... és nem attól még mert ennyi ember követi nem nagyon fog érdekelni és nem igazából tökéletesen megvagyok a kis privát világomban köszi laugh.gif (btw egyetlen egy személy vagyok nem több de azért nagyon bírlak)

2016. augusztus 15. 19:38 #71
Dreamchibi
Dreamchibi
 
StátuszNo one going to stand in my way!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.11.
Hozzászólás: 784
Csatolások: 0
Azonosító: 193823
Offline offline
Úgy látom nemcsak ott van kommentháború, hanem itt is XD
2016. augusztus 15. 19:44 #72
Arcee23
Arcee23
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.03.13.
Hozzászólás: 595
Csatolások: 61
Azonosító: 222613
Offline offline
Kezdődik...
2016. augusztus 15. 19:46 #73
H.Niki
H.Niki
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.11.
Hozzászólás: 362
Csatolások: 0
Azonosító: 177606
Offline offline
Hát mind2 gyerekes,abban Selenának igaza van hogy minek posztol képet a csajról ha tudja hogy a fanok utálják.
2016. augusztus 15. 19:48 #74
Alida
Alida
visszatérő vendég
 
StátuszAll our dreams can come true if we have the courage to pursue them.- Walt Disney
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.21.
Hozzászólás: 180
Csatolások: 1831
Azonosító: 178277
Offline offline
Selenának igaza van!
2016. augusztus 15. 19:54 #75
Gureka10
Gureka10
queen of clubs
 
StátuszVengeance
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.13.
Hozzászólás: 7395
Csatolások: 566
Azonosító: 193928
Offline offline
Idézet (H.Niki @ 2016.08.15. 19:46)
Hát mind2 gyerekes,abban Selenának igaza van hogy minek posztol képet a csajról ha tudja hogy a fanok utálják.

MIVAAAN?? mellow.gif
Na, azért nehogy már a fanok döntsék el, hogy mit posztoljon ki, istenem. Miért baj az a fanoknak, ha az imádotta boldog..ezt máig nem tudom megérteni.. unsure.gif
2016. augusztus 15. 19:56 #76
audreyzz
audreyzz
visszatérő vendég
 
StátuszREPUTATION IS MY DRUG
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.06.28.
Hozzászólás: 123
Csatolások: 0
Azonosító: 257475
Offline offline
EZAZ SELENA HAHAHAHAH !! IMÁDOM <3
2016. augusztus 15. 20:01 #77
H.Niki
H.Niki
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.11.
Hozzászólás: 362
Csatolások: 0
Azonosító: 177606
Offline offline
Gureka:Nem azt mondom hogy a fanok mondják meg hogy mit posztoljon,csak ha tudja hogy utálják tartsa meg magának a boldogságát vagy tanulja meg kezelni az ilyen kommenteket.
2016. augusztus 15. 20:04 #78
- törölt felhasználó -    
emberek ti tudtok angolul, vagy csak ennyire elvakultak vagytok selena irányában?
2016. augusztus 15. 20:15 #79
überA
überA
 
Státusz“Aki harcol, veszíthet. Aki nem harcol, már vesztett is.”
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.07.01.
Hozzászólás: 1323
Csatolások: 404
Azonosító: 257618
Offline offline
ÉN mind 2-őt útálom ugyhogy mindegy
2016. augusztus 15. 20:17 #80
- törölt felhasználó -    
rohog.gif Ez édes. Vicc, hogy ezt komolyan veszik az emberek, mert minden amit én látok :

http://i.ndtvimg.com/mt/2014-09/you.poked.my.heart.jpg
7 oldal 1 2 3 4 5 6 7
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok