Starity

Hibázott egy mexikói üzlet: kiszivárgott Britney Spears új albuma!

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. augusztus 21. 22:50 #1
- törölt felhasználó -    
Kevesebb, mint egy hét van hátra a Glory-ig. Britney pedig minden alkalmat megragad, hogy fokozza az izgatottságunkat. Tegnapi Facebook bejegyzésében, az iTunesszal közreműködve, megosztotta új albuma dallistáját.
A teljes cikkhez kattints ide!
2016. augusztus 21. 23:31 #2
fromtheget-go
fromtheget-go
új tag
 
StátuszYou deserve the love you keep trying to give everyone else
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.10.31.
Hozzászólás: 84
Csatolások: 0
Azonosító: 251282
Offline offline
Love Me Down..
2016. augusztus 22. 00:24 #3
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Igaz, még mindig nem azt a Britney-t látom, akit egykoron annyira imádtam az In the zone korszakában, de kifejezetten jobb lett az album stílusa, mint például a Britney Jeané. Erről könnyebben és jobban el tudom hinni, hogy az élete adta számára a legnagyobb inspirációt. Tetszik, hogy többféle stílust igyekezett ötvözni és nem feltétlenül állt meg a tuctuc divathullámnál, ami egyébiránt évek óta jellemezte zenei munkásságát. Vannak rajta kegyetlenül erős dalok is - Clumsy, Liar, Man on the moon és a Love me down. Viszont, hogy őszinte legyek nincsen meg a hangi adottsága a What you need számához, sőt egyáltalán nem áll jól neki ez a fajta éneklés, kb. a felénél ki is kapcsoltam, mert valami iszonyú idegesítő az egész. (talán a fejfájásom miatt?) Az egész korongon 17 track lelhető fel, és gáznak érzem, hogy összesen négy dalt tartok valamire valónak. A többségüket már az ötödik tracknél meguntam, hisz teljesen olyan érzetet kelt bennem, mintha ugyanazt hallgatnám. Nem mondom azt, hogy sz*r lett, mert nem az, de ez még mindig harmatgyenge ahhoz a Britney-hez képest, aki a Toxic-féle dalokat ontotta magából 2005-ig. Talán, ha hagyom ülepedni és párszor még meghallgatom, jobban fog tetszeni, ám egyelőre az a véleményem, hogy lepkefing. Egyáltalán nem lett olyan erős album, mint amilyennek mondta, bár az viszont igaz, hogy fényévekkel jobb az előző kreációjánál.
2016. augusztus 22. 07:52 #4
I Love Paris
I Love Paris
 
StátuszJ'aime Paris
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.24.
Hozzászólás: 594
Csatolások: 0
Azonosító: 164330
Offline offline
"Az album augusztus 26-án kerül majd a boltok polcaira, így hivatalosan egy hét múlva kaphatják kézhez a zene szerelmesei."

A zene szerelmesei biztosan nem britni lemezt vesznek rofl.gif
2016. augusztus 22. 08:34 #5
- törölt felhasználó -    
Uuu az szar lehet... én viszont már alig várom hogy a többi zenét is halljam mert az edigiek amiket Brizney kiadott nem nagyon nyerte el a tetszésemet...
2016. augusztus 22. 09:21 #6
- törölt felhasználó -    
Amikor 20-án este megláttam, hogy felkerült az album, nagyon megörültem. Igazából nem tudom mit mondjak. Az egyik felem megakarja védeni, a másik részemnek viszont nem tetszik az album.
Rengeteg dal maradt ami nem került fel az albumra, ezeket sajnálom mert a "Forgiven", "Father's Eyes", "All The Way", "Take Control", "Walk Of Fame", "Trick or Treat", "Accelerate" azért jobban hangzanának szerintem.
Arról meg nem is beszélve, hogy a legjobb dalok a Deluxe verzióra kerültek fel. ohmy.gif

INVITATION: Nekem ez olyan félkész szám hatását kelti. Fogalmam sincs, hogy ez miért lett ilyen rossz.
MAKE ME: Bevallom mikor ezt először hallottam elkezdtem remélni, az album majd jobb lesz ennél.
PRIVATE SHOW: Elég gyenge, parfüm reklámnak esetleg elmegy, de albumra pocsék.
MAN ON THE MOON: Ehhez a dalhoz fűztem a legnagyobb reményeket, de sajnos nem jött össze. Ritmustalan és unalmas.
JUST LUV ME: Nem olyan rossz, de nem is jó. MAjd nem elaludtam rajta.
CLUMSY: Na ez viszont egész jó lett. Jó kis bulis szám.
D.Y.W.C.O.?: Tragédia, annyi rossz, hogy fél perc után kikapcsoltam.
SLUMBER PARTY: Nekem ez tetszik szerintem nagyon jó lett, van értelme a dalnak.
JUST LIKE ME: Nincs vele semmibaj, csak a refrén lehetne visszafogottabb. A gitáros, country hangzáshoz nem illik a refrén.
LOVE ME DOWN: Hallgatható, de egy idő után már túl sok.
H.T.F.Y.: NEM tudom, hogy ez mit keres itt, de valami pocsék. Demo felvételnek elmegy esetleg.
WHAT YOU NEED: Na hát ezt nem kellett volna megpróbálni. Vagy énekel az eredeti, normális hangján, vagy hagyjuk a fenébe. Az orrhangos Britneynek ez nem áll jól.
BETTER: Egészen a refrénig tetszik, de utána sablonos.
CHANGE YOUR MND: Na ez nagyon jó lett. Tetszik ez a spanyol ritmus. Ezt vártam volna végig.
LIAR: A refrén megint szétrombolta a dalt, egyébként hallgatható kis dal.
If I’m Dancing: TUC-TUC-TUC....
Coupure Électrique: ? Ez nem tudom mit keres itt.

Összességében csak annyit, hogy jobb lett mint a Britney Jean, de fényévekre sincs a régi Britney-től. Hiába reménykedünk évek óta....
2016. augusztus 22. 11:11 #7
Britney Spears Fun
Britney Spears Fun
Fuck you
 
StátuszHinni annyit tesz, mint nem tudni semmit
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.25.
Hozzászólás: 1534
Csatolások: 0
Azonosító: 192261
Offline offline
Már le is töltöttem biggrin.gif Az összes dalt imádom, de a kedvencem a Change Your Mind, Slumber Party, Man On The Moon, Clumsy, Love Me Down, Hard To Forget Ya, Just Luv Me, Better és Liar, de komolyan mondom mindegyik szám egytől egyig tökéletes *_* nagyon rég volt ilyen jó munkája kétségtelenül egyik legelegeslegjobb albuma amit csinált, a Blackout-tal és az In The Zone-nal együtt *-* Nagyon sokat kellett várni, de megérte biggrin.gif Imádom <33333
2016. augusztus 22. 12:18 #8
- törölt felhasználó -    
Vasárnap reggel tudtam meg, így azonnal meg is hallgattam az összes számot. biggrin.gif A Glory már sokkal jobb lett, mint a Femme Fattale és a Britney Jean együttvéve. Az album megtetszett, de volt pár olyan szám, ami nem nagyon jött be.

1. Invitation: Nagyon reméltem, hogy az Invitation jó lesz, de nagyot csalódtam benne. Összecsapott munka és még Britney hangja sem természetes benne.
2. Make Me... (featuring G-Eazy): Már a megjelenése óta nagyon szeretem. Nem volt olyan része, amit ne szerettem volna.
3. Private Show: Maga a szám tetszik, de megint Britney hangjával van a baj.
4. Man on the Moon: Egyáltalán nem tetszett. Egy jó szót nem tudok mondani róla.
5. Just Luv Me: Már a pár másodperces részlet is elnyerte a tetszésemet. A legnagyobb kedvencem lett az egész albumról.
6. Clumsy: Többszöri hallgatás után sikerült megkedvelnem. Vannak benne gyenge részek, de összességében nagyon jó lett.
7. Do You Wanna Come Over?: Ugyanúgy, mint a Clumsyt, ezt is többszöri hallgatás után szerettem meg. Azóta is szívesen hallgatom.
8. Slumber Party: Nem lett a kedvencem, de vannak benne olyan részek, amik tetszenek.
9. Just Like Me: Csak a refrén nem tetszett belőle. Nem nagyon illik a dalhoz.
10. Love Me Down: Egyáltalán nem tetszik.
11. Hard to Forget Ya: Ebben is vannak olyan részek, amik nagyon jók, de egyébként nem lett olyan jó.
12. What You Need: Ez a dal is megtetszett, de Britney hangja ismét másabb a megszokottnál, aminek nem nagyon örülök.
13. Better: Nekem is csak a refrénig jött be.
14. Change Your Mind (No Seas Cortes): Ez nagyon bejött. Kellene még ilyennel próbálkoznia a későbbiekben.
15. Liar: A refrén ezt is tönkretette, de egyébként tetszik.
16. If I'm Dancing: Nem bírtam végighallgatni. Annyira rossz volt.
17. Coupure Electriqué: Egyáltalán nem illik az albumhoz. Nem tetszik.

Még hiányzik a régi Britney, akinek mindig volt egy újabb és jobb dala, de ez már előre haladás. Még reménykedem azért, hogy egyszer visszatér ahhoz a zenei stílusához, ami nagyon illik hozzá.
2016. augusztus 22. 13:06 #9
- törölt felhasználó -    
Idézet (I Love Paris @ 2016.08.22. 07:52)
A zene szerelmesei biztosan nem britni lemezt vesznek rofl.gif


Hát britni lemezt biztos is, hogy nem. De Britney Spears CD-t annál inkább. wink.gif
2016. augusztus 22. 16:46 #10
emily92-17
emily92-17
 
Státusz"Ha biszex vagy, kapásból megduplázódnak az esélyeid egy szombat esti randevúra"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.07.
Hozzászólás: 822
Csatolások: 0
Azonosító: 132765
Offline offline
Remélem Brit bepereli a boltot, ilyen esetben lehetne figyelmesebb is a bolt. Most kb már csak a nagyon nagy rajongók fogják megvenni akiknek tényleg kell a lemez de aki csak a zenére kíváncsi az letölti..
2016. augusztus 22. 16:47 #11
emily92-17
emily92-17
 
Státusz"Ha biszex vagy, kapásból megduplázódnak az esélyeid egy szombat esti randevúra"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.07.
Hozzászólás: 822
Csatolások: 0
Azonosító: 132765
Offline offline
AliceLiza milyen oltást adtál már biggrin.gif Tetszik biggrin.gif
2016. augusztus 22. 17:39 #12
justthetruth
justthetruth
visszatérő vendég
 
StátuszThe One and Only Miss Britney Spears
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.03.
Hozzászólás: 319
Csatolások: 0
Azonosító: 185410
Offline offline
Szerintem az Invitation első dalként tökéletes, olyan mintha tündérországba belépnék. A Man on the Moon nagyon kellemes kis nóta.
A Just Luv Me egyből magával ragadott, mélyértelmű, sokatmondó. A Clumsy és a DYWCO nekem kicsit tucat. A Slumber Party nagyon jó bulizós szám.
A Just Like Me-t még szoknom kell. A Liar-nak nagyon jó a zenei alapja, és szerintem ütős szám. A Change Your Mind-nak nagyon jó a hangulata.
De a legeslegnagyobb kedvenc a Coupure Électrique, ami a Blackout albumára utalás, olyan sötét és misztikus (jó értelemben).
A What You Need sztem nem áll jól neki. A Better nem tetszik.

Nem ilyen lemezt vártam.... Sokkal jobb lett, merőben eltérő az eddigi munkáitól! Versenyzik a számomra eddig legjobb albumával a BLACKOUT-tal.
Szép munka, Britney
2016. augusztus 22. 19:07 #13
couch.potato
couch.potato
 
Státuszegyre több a krumpli...-.-"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.31.
Hozzászólás: 552
Csatolások: 1
Azonosító: 182055
Offline offline
a címek elsőre nem fogtak meg, de amúgy sem hallgatnám meg őket biggrin.gif
2016. augusztus 22. 19:57 #14
- törölt felhasználó -    
Azt el is felejtettem írni, hogy biztos meg fogom venni az albumot. smileeee.gif
2016. augusztus 22. 20:29 #15
BLulu88
BLulu88
Cikk író
 
StátuszTalk behind my back but when they see me it's respect though...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.03.30.
Hozzászólás: 2172
Csatolások: 0
Azonosító: 242008
Offline offline
Hihetetlen milyen felelőtlenek az emberek... Na így bízzanak meg most abban az adott áruházban...
2016. augusztus 23. 12:28 #16
Britney Spears Fun
Britney Spears Fun
Fuck you
 
StátuszHinni annyit tesz, mint nem tudni semmit
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.25.
Hozzászólás: 1534
Csatolások: 0
Azonosító: 192261
Offline offline
Idézet (AliceLiza @ 2016.08.22. 13:06)
Hát britni lemezt biztos is, hogy nem. De Britney Spears CD-t annál inkább. wink.gif

ezt nagyon adom thumbsup.gif rofl.gif
2016. augusztus 23. 12:37 #17
Britney Spears Fun
Britney Spears Fun
Fuck you
 
StátuszHinni annyit tesz, mint nem tudni semmit
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.25.
Hozzászólás: 1534
Csatolások: 0
Azonosító: 192261
Offline offline
Egyébként Britney biztos nem boldog ettől, hogy majdnem egy héttel a megjelenés előtt kiszivárgott:( Amúgy nem tudom miért, de nála mindig ez van, hogy idő előtt kiszivárognak dalok de ilyen durva helyzet még nem nagyon volt szerintem, hogy az egész album fullba ahogy van fölkerül a netre (talán a Blackoutnál volt még ez ha jól emlékszem de nem vagyok benne biztos). Tuti nem örül se a kiadója se ő. Meglepinek szánta:( Meg amúgy én is utálom ha valami kiszivárog idő előtt, meg mindig elhatározom hogy na most addig nem hallgatom meg amíg ki nem jön hivatalosan, mert tisztelem Britneyt és nem akarom elrontani az örömét...de sose tudom megállni sad.gif sad.gif sad.gif mondjuk szerintem ezzel még jópáran így vannak biggrin.gif
2016. augusztus 24. 01:51 #18
- törölt felhasználó -    
Idézet (emily92-17 @ 2016.08.22. 16:47)
AliceLiza milyen oltást adtál már biggrin.gif Tetszik biggrin.gif


Idézet (Britney Spears Fun @ 2016.08.23. 12:28)
ezt nagyon adom  thumbsup.gif  rofl.gif


Köszönöm-Köszönöm. meghajolo.gif _nevet.gif

Csak gondoltam felvilágosítom már a drágaszágot. rohog.gif
2016. augusztus 24. 01:52 #19
- törölt felhasználó -    
Az egész tracklist-et már végig hallgattam háromszor, hétfőn meg első dolgom lesz megvenni a Deluxe verziót. Kell a gyűjteményembeee. heart.gif

Szerk.: Liar fan lettem heart.gif
2016. augusztus 24. 08:42 #20
Moonwalker4ever
Moonwalker4ever
visszatérő vendég
 
Státusz"Nothing is impossible, the word itself says i'm possible!"-Audrey Hepburn
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.11.12.
Hozzászólás: 341
Csatolások: 0
Azonosító: 251568
Offline offline
Dehogy hibázott, szándékosan szivárogtatták ki.
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok