Starity

Demi Lovato nem biztos a visszatérésében, mert úgysem fogyna a lemeze

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. október 08. 18:41 #41
- törölt felhasználó -    
Amíg ti egy monitor előtt gyűlölködtök megszállottan egy fórumon, addig ő most repül hazafelé Irakból, ahová nem nyaralgatás céljából utazott el. Ez a különbség közte és a sok agyonajnározott, álszent celeb között.
1 felhasználónak tetszik: Anfoare
2016. október 08. 19:21 #42
anzi
anzi
 
StátuszHey girl, open the walls, play with your dolls..
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.30.
Hozzászólás: 867
Csatolások: 0
Azonosító: 148296
Offline offline
Ne máááááár. sad.gif Szerintem nagyon - nagyon sokan hallgatják.
2016. október 08. 22:29 #43
Fanni0325
Fanni0325
Miss Anonymus
 
StátuszA hit segít, hogy mindent más színben láss...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.05.
Hozzászólás: 1695
Csatolások: 7
Azonosító: 138041
Offline offline
Gyűlölöm az utálkozó kommenteket. Miért is kell neki beszólni? Mert ő nem tartja magában a véleményét, és nem csak azt mondja ki amit mások hallani akarnak, hanem igenis kiáll a saját igazáért. Nem csodálom, hogy elege lett mindenből! Vége lett egy 6 éves kapcsolatának. 6 év rengeteg idő, valakinek ennyi életév nem jut, de sokan képtelenek ezt felfogni, mert nem rendelkeznek olyan értelmi képességekkel, amelyek ehhez lennének szükségesek! Állandóan csak a becsmérlést kapja, hol az alakja, hogy pedig a posztjai miatt. Demi az egyik legtehetségesebb énekesnő. Arianat is fantasztikus hanggal áldotta meg az ég, csak nem jól használja. Selena is ügyes, de a közelükbe sem ér, egyáltalán nem említhetőek egy lapon! Demi jótékonykodik, felszólal, és ez igenis kell, mivel sokan nem adnak hangot a gondolataiknak, nem beszélnek a problémájukról senkinek és sehol, hiszen a mai világ undorító és nem számít más csupán a külcsíny! Nem néznek mást a környezetben elő agyatlan robotok, mint hogy, milyen márkájú ruha van rajtad hányszor vasalod a hajad és hány kiló a vakolat az arcodon! Ha egy picit is különbözöl a megszokottól, ha kitűnsz a tömegből elítélnek, kiközösítenek és elutasítanak mindennemű kapcsolatot veled. Demi hatalmas tehetség, és remélem rájön van helye ebben a szakmában. Én mint még sokan imádom a hangját és a dalait. AZOKNAK VAN MONDANIVALÓJA! Feltűnési viszketettsége lenne? Ugyanmár...
1 felhasználónak tetszik: Anfoare
2016. október 08. 22:42 #44
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Jajj, hagyjuk már, süket duma! rolleyes.gif Nyifi-nyafi-nyüszi fog menni most egy darabig, hiszen közel sem örvend akkora népszerűségnek, mint amikor a stay strong igéjét hirdette. Ez a leányzó pontosan erre az önsajnáltatós mizériára építette a karrierét, és az állítólagos "betegsége" is egy hatalmas marketing fogás volt. Pluszban nem tudom miről hadovál ez a csaj, de manapság az internet virágkorát éljük, így szinte mindent ingyen le tudunk tölteni. Emiatt manapság a zenekarok, énekesek, énekesnők nem a lemezeladásból szedik meg magukat igazán, hanem a koncertekből. Ha pedig úgy érzi, hogy ez a szakma nem az ő asztala, akkor tegye le a lantot, vonuljon vissza, és vállaljon állást negyed ennyi fizetésért. De gondolom - mint ahogyan a másik cikknél is írtam - nem fog megtörténni, csak játssza a bánatvirágot, mint mindig. rolleyes.gif
2016. október 09. 08:43 #45
- törölt felhasználó -    
A nyifi-nyafi nyüszi lánykának a kommentje ugyanazon az október 4-i napon érkezett, amikor közölte, hogy 2017-ben pihenőre megy, úgyhogy nem, nem nyavajgással tölti azóta is az idejét - egy kukkot sem szólt azóta - hanem szimplán itt Starytin csak most írtak ebből az 1 mondatából cikket. Az pedig már nem az ő problémája, hogy alig akadtak olyanok, akiknek leesett, hogy a mondata végén a "hahahaha" mit is akar szimbolizálni. rohog.gif (Az idióta Gomez és Swift fanok mindennapi felé intézett okosságát idézte - mint ahogy múltkor itt is - ugyanis náluk nem a tehetség, hanem az eladási számok számítanak)
2 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Anfoare
2016. október 09. 13:16 #46
Elody
Elody
Einzelgänger
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.08.
Hozzászólás: 9491
Csatolások: 674
Azonosító: 154912
Offline offline
én ha soha többet nem hallanék róla, akkor is nyugodtan aludnék
2016. október 09. 16:57 #47
Esztii99E
Esztii99E
visszatérő vendég
 
StátuszIf a gentleman can't handle me, It's not my problem!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.05.28.
Hozzászólás: 264
Csatolások: 0
Azonosító: 256689
Offline offline
Én nem értem mér ezt a nőt..
2016. október 09. 22:24 #48
rosa82
rosa82
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.09.
Hozzászólás: 2078
Csatolások: 0
Azonosító: 201674
Offline offline
Talán az idióta Swift fanok nem mennének neki ha nem támadná és kritizálná folyamatosan Taylort és a barátnőit. Már ezt eljátszotta egyszer a kiszállok a közösségi médiából témában de a rajongók három napi könyörgése után nagy kegyesen visszatért mert nem akarja megfosztani rajongóit attól a megtiszteltetéstől hogy olvashatják twittjeit. Tehetséges énekesnő jó hangja van de ez háttérbe szorul a gyerekes viselkedése mellett belekötni egy rajongó rajzába, Taylor Swift folyamatos mocskolása aztán leszólni azokat akik túl vékonyak mondván nem valós az alakjuk és nem jó példaképek az ilyen lányok
2016. október 10. 12:19 #49
Anfoare
Anfoare
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.10.06.
Hozzászólás: 5
Csatolások: 0
Azonosító: 260177
Offline offline
Egy "időben" posztolt cikk, egy kiragadott mondatról, ismét. Ahol a "hahaha" egy árulkodó elem. Tényleg ennyire nehezen észlelhető egyes kommentjeiben az irónia, a szarkazmus és hasonló fogalmazási színezetek?
A népszerűségről: Törökország, Expo, koncert, Stone Cold, közönség. Igazából már ez rávilágít a lényegre, ha azt valaki látni is akarja persze. A Future Now Tour igazi siker volt, szerintem ez vitathatatlan, de tény, hogy nem álltam ott, hogy valamennyi jegyet váltó embertől megkérdezzem, melyikük miatt jött el. Bátorkodtam a koncertvideókra is hagyatkozni a megítélésben. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Szandi0820
2016. október 10. 17:44 #50
- törölt felhasználó -    
Idézet (Anfoare @ 2016.10.10. 12:19)
Egy "időben" posztolt cikk, egy kiragadott mondatról, ismét. Ahol a "hahaha" egy árulkodó elem. Tényleg ennyire nehezen észlelhető egyes kommentjeiben az irónia, a szarkazmus és hasonló fogalmazási színezetek?


Köszöntem! meghajolo.gif

Idézet (Anfoare @ 2016.10.10. 12:19)
A népszerűségről: Törökország, Expo, koncert, Stone Cold, közönség. Igazából már ez rávilágít a lényegre, ha azt valaki látni is akarja persze.


Úgyszintén meghajolo.gif Az még képernyőn keresztül, egyszerű nézőként is libabőrös pillanat volt, hát még neki milyen lehetett. Bár azt hiszem az arca mindent elárult. smileeee.gif

Idézet (Anfoare @ 2016.10.10. 12:19)
A Future Now Tour igazi siker volt, szerintem ez vitathatatlan, de tény, hogy nem álltam ott, hogy valamennyi jegyet váltó embertől megkérdezzem, melyikük miatt jött el. Bátorkodtam a koncertvideókra is hagyatkozni a megítélésben. smileeee.gif


Ha pedig a koncertvideók és a közönség reakciója nem lett volna elég, akkor ott voltak a kritikusok véleményei, akik az összes ilyen élménybeszámolós cikkben egyhangúan kijelentették, hogy ki is volt az est húzóalanya [A gyengébbek kedvéért egyszer sem Nick volt megnevezve] Szóval erről ennyit. beer.gif
2 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Anfoare
2016. október 10. 19:51 #51
Anfoare
Anfoare
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.10.06.
Hozzászólás: 5
Csatolások: 0
Azonosító: 260177
Offline offline
Idézet (Szandiii_1992 @ 2016.10.10. 17:44)
Köszöntem! meghajolo.gif


Igaz, merész stíl, ha valaki ezt írásos platformon bevállalja, de ha akarja az ember, akkor megláthatja. smileeee.gif

Idézet
Úgyszintén meghajolo.gif Az még képernyőn keresztül, egyszerű nézőként is libabőrös pillanat volt, hát még neki milyen lehetett. Bár azt hiszem az arca mindent elárult. smileeee.gif


Na, az screaming volt, a közönségtől, amivel ugye olykor előszeretettel illetik Demi amúgy "belting" ének technikáját. biggrin.gif Szép pillanat, azért is, mert a hazáján kívüli helyszín volt. Chart ide meg oda, Grammy és társai..., a lényeg azokban a szemekben, hangokban van, akik ott énekeltek, és az otthoniakéban is akik szintén prezentálták a Confident album repertoárját, mint a a tihanyi visszhang az egyik privát koncertjén, ha jól emlékszem. És akkor így értelmezendő a "haha", mint fogalmazási stíl.

Idézet
Ha pedig a koncertvideók és a közönség reakciója nem lett volna elég, akkor ott voltak a kritikusok véleményei, akik az összes ilyen élménybeszámolós cikkben egyhangúan kijelentették, hogy ki is volt az est húzóalanya [A gyengébbek kedvéért egyszer sem Nick volt megnevezve] Szóval erről ennyit. beer.gif


Őszintén szólva nem ismerem Nick közönségének összetételét, nagyságát. Ő nem igazán az én zenei világom, a Close-t kivéve, viszont nem érdemtelen a sikere szerintem. :)Remekül kiegészítették egymást a színpadon, a közönség hangulatából kiindulva átfedések is lehettek, jól működtek együtt, közös a sikerük.
2016. október 10. 20:14 #52
- törölt felhasználó -    
Idézet (Anfoare @ 2016.10.10. 19:51)
Na, az screaming volt, a közönségtől, amivel ugye olykor előszeretettel illetik Demi amúgy "belting" ének technikáját. biggrin.gif Szép pillanat, azért is, mert a hazáján kívüli helyszín volt


Személy szerint ezért is lepődtem meg annyira - meg szerintem egy pillanatra ő is - mert nem számítottam rá, hogy Törökörszágban ekkora népszerűségnek örvend. A Dubaiban adott koncertjére leszek még baromi kíváncsi.

Idézet (Anfoare @ 2016.10.10. 19:51)
Chart ide meg oda, Grammy és társai..., a lényeg azokban a szemekben, hangokban van, akik ott énekeltek, és az otthoniakéban is akik szintén prezentálták a Confident album repertoárját, mint a a tihanyi visszhang az egyik privát koncertjén, ha jól emlékszem. És akkor így értelmezendő a "haha", mint fogalmazási stíl.


Ismét tökéletesen megragadtad a lényeget. meghajolo.gif Az ilyen és ehhez hasonló pillanatok többet mondanak minden díjnál.

Idézet (Anfoare @ 2016.10.10. 19:51)
Őszintén szólva nem ismerem Nick közönségének összetételét, nagyságát. Ő nem igazán az én zenei világom, a Close-t kivéve, viszont nem érdemtelen a sikere szerintem. :)Remekül kiegészítették egymást a színpadon, a közönség hangulatából kiindulva átfedések is lehettek, jól működtek együtt, közös a sikerük.


Én csípem Nick dalait, jó pár száma megtalálható a mobilomon, és imádom őket együtt a színpadon, mert tagadhatatlanul működik köztük a kémia és jó párost alkotnak zenei téren. Zseniálisan fel lett építve az egész turné, szóval nincs egyikőjüknek sem oka a szégyenkezésre.smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Anfoare
2016. október 10. 21:40 #53
Anfoare
Anfoare
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.10.06.
Hozzászólás: 5
Csatolások: 0
Azonosító: 260177
Offline offline
Idézet (Szandiii_1992 @ 2016.10.10. 20:14)
Személy szerint ezért is lepődtem meg annyira - meg szerintem egy pillanatra ő is - mert nem számítottam rá, hogy Törökörszágban ekkora népszerűségnek örvend. A Dubaiban adott koncertjére leszek még baromi kíváncsi.


Eleve az Egyesült Államok hatalmas, felfogni, hogy adtál valamit. Hát még olyasvalakiknek, akiknek tanult nyelvük az angol, és mégis kívülről fújják a dalszöveget, teljes szívből.

Idézet
Ismét tökéletesen megragadtad a lényeget. meghajolo.gif Az ilyen és ehhez hasonló pillanatok többet mondanak minden díjnál.


Köszi a linket, a videóban minden benne van. Lehetetlen definiálni, amit ilyenkor elér egy művész a színpadon. És az a szép, hogy ez ilyenkor visszafelé is hatni tud, csak győzze feldolgozni. smileeee.gif
2016. október 12. 13:55 #54
- törölt felhasználó -    
Nagyon remélem, hogy ennyi volt és befejezi a karrierjét.
2016. október 14. 14:51 #55
Cica24
Cica24
visszatérő vendég
 
Státusz#Iloveme
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.10.03.
Hozzászólás: 307
Csatolások: 0
Azonosító: 260122
Offline offline
Szegény Demi. Hát ennek vége lesz sajnos sad.gif neeeeee sad.gif
2016. október 16. 12:14 #56
- törölt felhasználó -    
Idézet (Szandiii_1992 @ 2016.10.08. 18:41)
Amíg ti egy monitor előtt gyűlölködtök megszállottan egy fórumon, addig ő most repül hazafelé Irakból, ahová nem nyaralgatás céljából utazott el. Ez a különbség közte és a sok agyonajnározott, álszent celeb között.


Csak az a baj, hogy amíg a Demi rajongók (mondjuk te) azt unod, hogy a média minden negatív mondatát felkapja mások meg lereagálják, addig mi többiek pedig azt unjuk, hogy te pedig minden mondatoddal egy kis szentnek akarod beállítani a csajt.
Igen, felfogtuk, cukika-mukika-nagyszívűke-csajszika ez a Demike, mert sokat jótékonykodik. Oké, fogjuk, értjük. De itt most nem arról van szó, hogy teljes egészében megvetjük a csajt, mert igen is vannak jó húzásai, vannak jó mondatai és még talán 1-2 hallgatható dala is van.

Itt most arról szóltak a kommentek -legalábbis amíg mások szerencsésen másfele nem terelték a témát-, hogy az a SZÁNALMAS, hogy ki mer olyat jelenteni nem tudom hány fős rajongói táborral, hogy nem éri meg visszatérni. És pont nem háborodna fel senki azon, ha elmegy egy kis szünetre. Sokan csinálnak ilyet, nem ő az egyetlen, aki lelkileg vagy fizikailag teljesen kivan és pihenni akar. Vagy mondjuk mint Demi a az éneklés helyett a jótékonykodással foglalkozna inkább. Ez szép gesztus tőle.

De attól függetlenül szerintem jogosan vannak felháborodva az emberek, hogy Demi semmibe veszi a rajongókat.

Na röviden ennyi lettem volna. beer.gif
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok