Starity

Yuri!!! on Ice / ユーリ!!! on ICE (2016 - )

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. november 12. 23:35 #1
Konvektor
Konvektor
hálni jár belém az életkedv
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.12.03.
Hozzászólás: 1802
Csatolások: 3520
Azonosító: 236767
Offline offline
A Yuri!!! on Ice (ユーリ!!! on ICE) egy japán anime televíziós sorzat, minek témája a sport, azon belül is a műkorcsolya. Az anime főproducere a MAPPA stúdiók, Sayo Yamamoto rendezte és Mitsuro Kubo írta, az íróval karöltve a karaktereket Tadashi Hiramatsu tervezte, zenéjét Taro Umebayashi és Taku Matsushiba szerezte, a sorozatban megjelenő műkorcsolya-koreográfiát Kenji Miyamoto koreografálta. Japánban idén október 5.-én debütált, arról eddig semmi hír nem érkezett, hogy hazánkban bemutatják-e vagy leszinkronizálják.

Maga a történet egy japán műkorcsolyázót, Yuri Katsukit követ, a történet azután veszi fel a fonalat, miután szörnyű vereséget szenved a grand Prix nemzetközi műkorcsolya verseny döntőjében. Még több veszteséget követően vegyes érzelmei lesznek a sportággal kapcsolatban, miközben az élete más területein is problémák adódtak, szünetelteti karrierjét. Öt év után visszatér szülővárosába, Hasetsuba, Kyushu tartományba. Yuri meglátogatja gyerekkori barátját, Yukot, a saját üzemeltetésű - Ice Castle Hasetsu - jégpályáján, majd tökéletesen előad egy nehezített korcsolya rutint amit példaképe és a világhírű orosz műkorcsolyázó Victor Nikiforov állított össze és ad elő jégen. Mikor a titkosan felvett felvétel napvilágot lát az interneten, Victornak felkelti az érdeklődését a fiúval kapcsolatban, ezért elhatározza Kyushuba repül, versenyzői karrierjét hátrahagyva, hogy Yuri edzője lehessen. Victorral együtt, Yuri elhatározza, hogy megnyerik a következő Grand Prixet riválisával szemben, aki Yuri Plisetsky, egy tizenöt éves feltörekvő orosz műkorcsolyázó.

Bővebben a sorozatról itt olvashattok angolul!

Előzetes (angolul):
4 felhasználónak tetszik: exoverdose, Baharka34, RavenShadowy, Bae Hee Yeon
2016. november 20. 15:28 #2
Konvektor
Konvektor
hálni jár belém az életkedv
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.12.03.
Hozzászólás: 1802
Csatolások: 3520
Azonosító: 236767
Offline offline
A 7. részt ezen a linken angol felirattal meg lehet nézni.
amúgy ez olyan cuki, azt hiszem, hogy rajtam kívül valaki nézi is ezt :'D
whatevs, legalább később megtalálom hol tudom még egyszer megnézni
1 felhasználónak tetszik: Baharka34
2016. november 20. 20:07 #3
Baharka34
Baharka34
visszatérő vendég
 
StátuszTake a small bite
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.06.
Hozzászólás: 434
Csatolások: 0
Azonosító: 199630
Offline offline
Én is nézem, nyugi laugh.gif Sose gondoltam volna, hogy itt starityn összefutok egy másik yoi-sal.. beer.gif Konkrétan minden szerdán tűkön ülök, hogy lássam a legújabb részt és akkor mindig előtör belőlem a fangörcs xd
1 felhasználónak tetszik: Konvektor
2016. november 20. 20:12 #4
- törölt felhasználó -    
*két kézzel jelentkezik* én is nézem ^^
valahogy elkerülte a figyelmem ez a topik lol
1 felhasználónak tetszik: Konvektor
2016. november 20. 21:12 #5
Konvektor
Konvektor
hálni jár belém az életkedv
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.12.03.
Hozzászólás: 1802
Csatolások: 3520
Azonosító: 236767
Offline offline
yaaay. először canon lesz a victuuri, majd családon kívül is találok embereket akik tudják mit is jelent a mondat első fele, hát what a time to be alive.
egyébként, mondjátok, hogy nem vagyok egyedül azzal, hogy szerdától szombatig terjedően műkorcsolya oktatás árakat böngészek?:'DD
2016. november 21. 16:54 #6
- törölt felhasználó -    
én ennyire nem ástam bele magam a dologba xd igaz, tökre kedvet kaptam a korcsolyázáshoz (minden sportaniménél ez van, rájöhetnék már, hogy a sport nem jó barátom), de nem kötnek hozzá túl jó emlékek, szóval csak a lakásban pörgök meg ugrálok Victornak képzelve magam
így is elesek nem kell ide jég
1 felhasználónak tetszik: Konvektor
2016. november 22. 19:40 #7
Baharka34
Baharka34
visszatérő vendég
 
StátuszTake a small bite
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.06.
Hozzászólás: 434
Csatolások: 0
Azonosító: 199630
Offline offline
Én meg már korcsolyázni is voltam egy barátnőmmel és lehet, hogy rendszeresen járni is fogunk. Plusz bármikor amikor műkorcsolya megy a tv-ben szinte ott ragadok a képernyő előtt. laugh.gif Amúgy ti mondoconra szoktatok járni? rolleyes.gif
1 felhasználónak tetszik: Konvektor
2016. november 24. 19:32 #8
- törölt felhasználó -    
Idézet (Baharka34 @ 2016.11.22. 19:40)
Én meg már korcsolyázni is voltam egy barátnőmmel és lehet, hogy  rendszeresen járni is fogunk. Plusz bármikor amikor műkorcsolya megy a tv-ben szinte ott ragadok a képernyő előtt.  laugh.gif Amúgy ti mondoconra szoktatok járni?  rolleyes.gif


idén nyáron voltam először (és remélhetőleg nem utoljára) conon, szóval túlzás, hogy szoktam járni, de ja, mondhatjuk úgy is happy.gif te szoktál? c:

ehhh, mondjátok, hogy nem csak én vagyok nagyon-nagyon kiakadva és egyben felpörögve a 8. epizód után~
1 felhasználónak tetszik: Konvektor
2016. december 04. 19:44 #9
Baharka34
Baharka34
visszatérő vendég
 
StátuszTake a small bite
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.06.
Hozzászólás: 434
Csatolások: 0
Azonosító: 199630
Offline offline
Ne haragudj, hogy csak most válaszolok :c de amúgy igen, szoktam járni és most a télire is fogok menni mint Katsuki Yurii laugh.gif A 8. résztől én is totál bezsongtam, mondjuk a 9. után is.. rolleyes.gif
1 felhasználónak tetszik: Konvektor
2016. december 09. 14:39 #10
Konvektor
Konvektor
hálni jár belém az életkedv
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.12.03.
Hozzászólás: 1802
Csatolások: 3520
Azonosító: 236767
Offline offline
nah, az szupi ha ti kijuttok :^D
én sem ástam bele magam, csak idebent, fejben. fejben már megnyertem a grand prix finalt.
és, jöttök az esküvőre? meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: exoverdose
2016. december 09. 20:55 #11
- törölt felhasználó -    
nanáhogy! ott leszek félig ájultan a násznép között. aztán betámadom Phichit-kunt meg Otabeket. ˇ3ˇ valamelyikük elvehet, és tarthatunk dupla esküvőt.
1 felhasználónak tetszik: RavenShadowy
2016. december 11. 11:03 #12
- törölt felhasználó -    
Szerintem kijelenthetem, hogy kedvencem lett ez az anime. Már kb. 1 hónapja várólistán volt, s mindenhol ezt láttam, gondoltam miért is ne? Belenéztem, s azt vettem észre, hogy már a 10.részt nézem.biggrin.gif Most meg várhatok az utolsó két részre... Annyira imádom!
1 felhasználónak tetszik: exoverdose
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!