Starity

Folytatást kap a Westworld

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. november 18. 16:51 #1
- törölt felhasználó -    
Az HBO idén is remek néznivalókkal szolgált, többek között útjára indította legújabb, Westworld című szériáját, ami számtalan sorozatrajongót megnyert magának, így nem volt kérdéses a folytatás.
A teljes cikkhez kattints ide!
2016. november 18. 17:08 #2
Diala
Diala
Miss Objective

Státusz"Forgive your enemies, but never forget their names."
  Csoport: Tag
Hozzászólás: 2231
Csatolások: 0
Azonosító: 214153
Még szép, hogy berendelték az újabb évadot! Ez a sorozat egy mestermű, és csak azért nem sikerült egyelőre szélesebb közönséghez eljutnia, mert komplexebb és mélyebb a Game of Thronesnál (amit szintén nagyon szeretek, de igaz, ami igaz).
A Westworld elgondolkodtató, látványos, a története hibátlan, a színészek pedig emberfelettit alakítanak benne. Remélem, mire elindul a következő évad, többen is felfedezik, és rájönnek, milyen szuper sorozat ez, ugyanis méltatlan hozzá ez a nézettség!
Bár már közel egy hete olvastam a hírt, nagyon örülök neki! smileeee.gif
2016. november 18. 19:03 #3
Lejlus
Lejlus

StátuszAkard jobban,mint amennyire félsz tőle.
Hozzászólás: 2565
Azonosító: 217999
Egyik kedvencem lett a sorozat! smileeee.gif Már tudtam,hogy berendeltek aminek nagyon örülök! smileeee.gif Fantasztikus minden szemszögből. smileeee.gif Alig várom a következő részt! smileeee.gif
2016. november 18. 22:04 #4
- törölt felhasználó -    
örülök, hogy lesz folytatása, ugyanis remek sorozat happy.gif
2016. november 19. 21:05 #5
FriendsForever
FriendsForever
Hozzászólás: 1801
Azonosító: 250035
Ez az a sori, amit mindenképp el kéne kezdeni. Már az első előzetes óta érdekel az egész, szóval alig várom, hogy meglessem! smileeee.gif
2016. november 29. 09:48 #6
- törölt felhasználó -    
Az első rész után vegyes érzéseim voltak! Gyilkoló robotok mindenhol! ohmy.gif De aztán néztem tovább és odaragadtam a képernyőhöz! Kevés sorozat ilyen jó, hogy élvezem minden percét! Már csak az évadzáró epizód van hátra nálam! wink.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!