Starity

Lionel Ferro

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. december 24. 18:31 #1
- törölt felhasználó -    
Ebben a témában Lionel Ferro-ról lehet beszélgetni. smileeee.gif

Honnan ismerhetem?: Soy Luna - Nicolás Navarro ; sikeres youtube csatornát vezet a saját nevén

https://pbs.twimg.com/media/CLxC8kXWoAA3-Kw.jpg
2 felhasználónak tetszik: Callieh, DSprayberry
2016. december 28. 22:34 #2
DSprayberry
DSprayberry
új tag
 
StátuszDylan ♥ Juli ♥ Lio ♥ Cody ♥ Tyler ♥ Ori ♥ Karol ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.04.04.
Hozzászólás: 16
Csatolások: 0
Azonosító: 223700
Offline offline
Imádom. Őt csak imádni lehet wub.gif a személyisége ami igazán megfogott az, hogy mindig mosolyog és mindig vidám. Nagyon vicces srác imádom a videóit, mindig feldobja a kedvem. Na és persze nagyon jól néz ki heart.gif a haja, a szeme, a hagja mindene tökéletes *-* én támogatam a Larol fandomot de nagyon örülök, hogy rátalált Amirára. Szerintem nagyon összeillenek és Persze nekem is mint minden Ferristanak az a fontos, hogy boldog legyen. heart.gif
2017. január 04. 11:46 #3
Callieh
Callieh
♡ mrs.bieber ♡
 
Státuszlove yourself
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 16.09.29.
Hozzászólás: 5205
Csatolások: 3522
Azonosító: 260016
Offline offline
Idézet (DSprayberry @ 2016.12.28. 22:34)
Imádom. Őt csak imádni lehet wub.gif a személyisége ami igazán megfogott az, hogy mindig mosolyog és mindig vidám. Nagyon vicces srác imádom a videóit, mindig feldobja a kedvem. Na és persze nagyon jól néz ki heart.gif a haja, a szeme, a hagja mindene tökéletes *-* én támogatam a Larol fandomot de nagyon örülök, hogy rátalált Amirára. Szerintem nagyon összeillenek és Persze nekem is mint minden Ferristanak az a fontos, hogy boldog legyen.  heart.gif

drágám elvagy tévedve, nincsenek együtt Amirával laugh.gif
2017. január 04. 21:25 #4
DSprayberry
DSprayberry
új tag
 
StátuszDylan ♥ Juli ♥ Lio ♥ Cody ♥ Tyler ♥ Ori ♥ Karol ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.04.04.
Hozzászólás: 16
Csatolások: 0
Azonosító: 223700
Offline offline
Idézet (Callieh @ 2017.01.04. 11:46)
drágám elvagy tévedve, nincsenek együtt Amirával laugh.gif

De, együtt vannak csak Lionel még nem hozta nyilvánoságra mert fél a rajongóktól. Mi másért lakna Amira Lionel lakásában ? Meg menne vele nyaralni? Meg biztos csak véletlen alszik lio polójában meg ágyában w00t.gif
2017. január 04. 21:48 #5
Callieh
Callieh
♡ mrs.bieber ♡
 
Státuszlove yourself
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 16.09.29.
Hozzászólás: 5205
Csatolások: 3522
Azonosító: 260016
Offline offline
Idézet (DSprayberry @ 2017.01.04. 21:25)
De, együtt vannak csak Lionel még nem hozta nyilvánoságra mert fél a rajongóktól. Mi másért lakna Amira Lionel lakásában ? Meg menne vele nyaralni? Meg biztos csak véletlen alszik lio polójában meg ágyában w00t.gif

csak barátok, mert Amirának van egy hódolója, nemtudom, hogy észrevetted e és Lio sokszor posztol ki olyanokat, hogy szerelmes meg, hogy legszívesebben átölelné azt a bizonyos személyt - Amira meg amúgyis egész nap Lio családjával vagyis az anyukájával és a testvéreivel van, szóval csak megtudja ölelni Amirát.. biztos, hogy nincsenek együtt.
kép
2017. január 04. 21:55 #6
DSprayberry
DSprayberry
új tag
 
StátuszDylan ♥ Juli ♥ Lio ♥ Cody ♥ Tyler ♥ Ori ♥ Karol ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.04.04.
Hozzászólás: 16
Csatolások: 0
Azonosító: 223700
Offline offline
Idézet (Callieh @ 2017.01.04. 21:48)
csak barátok, mert Amirának van egy hódolója, nemtudom, hogy észrevetted e és Lio sokszor posztol ki olyanokat, hogy szerelmes meg, hogy legszívesebben átölelné azt a bizonyos személyt - Amira meg egész nap a családjával van, szóval csak megtudja ölelni .. biztos, hogy nincsenek együtt.

Es akkor mert alszanak együtt? ohmy.gif na de mind1 majd kiderül ha lio elmondja. De már nyilatkozta hogy van barátnője csak fél elmondani. És minden jel Amira vezet nagyon sok olyan kep van ami bizonyitja. De hat mind1 akarkivel is van én tamogatom nem is ertem azokat a fake ferristakat akik ezert beszologatnak neki dry.gif ez az ő élete. Ja és azt a képet amit küldtél azt pont akkor rakta ki amikor Ami otthon volt a szüleinél és Amira is ki irt egy hasonló tweetet
2017. január 04. 22:04 #7
Callieh
Callieh
♡ mrs.bieber ♡
 
Státuszlove yourself
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 16.09.29.
Hozzászólás: 5205
Csatolások: 3522
Azonosító: 260016
Offline offline
Idézet (DSprayberry @ 2017.01.04. 21:55)
Es akkor mert alszanak együtt?  ohmy.gif na de mind1 majd kiderül ha lio elmondja. De már nyilatkozta hogy van barátnője csak fél elmondani. És minden jel Amira vezet nagyon sok olyan kep van ami bizonyitja. De hat mind1 akarkivel is van én tamogatom nem is ertem azokat a fake ferristakat akik ezert beszologatnak neki dry.gif ez az ő élete. Ja és azt a képet amit küldtél azt pont akkor rakta ki amikor Ami otthon volt a szüleinél és Amira is ki irt egy hasonló tweetet

nekem mindegy. én akkoris imádom őt laugh.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok