I Am Legend / Legenda vagyok (2007)
2010. július 02. 16:41
#7
|
House Of Wax |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.04.11. Hozzászólás: 14670 Csatolások: 120207 Azonosító: 57759 offline
|
Nagyon jó film , imádom
Will
Köszi a képeket
Will
Köszi a képeket
2010. július 14. 09:07
#9
|
|
Mirjánafantaszta |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.07.29. Hozzászólás: 1045 Csatolások: 4303 Azonosító: 35778 offline
|
Idézet (demetrius @ 2010.07.13. 18:04)
Jó film...és állítólag folytatják.
Nekem is tetszett
2010. július 19. 14:23
#10
Érdekes!A kádban alszik el és az ágyban ébred fel!
2010. december 09. 00:06
#11
|
|
Samballa100visszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.08.24. Hozzászólás: 251 Csatolások: 264 Azonosító: 133782 offline
|
[size=1][/size] Én már láttam trailer-t az I ma legend 2 című filmről. Vagyis nem, másképp fejezem ki magam, egy olyan trailer-t láttam ahol elképzelik hogy kb. hogy fog folytatódni az I am legend 2 című film.
http://vimeo.com/12214597 itt megnézhetitek. Ez csak egy vizuális elképzelés!!
I am legend-Awakening
http://vimeo.com/12214597 itt megnézhetitek. Ez csak egy vizuális elképzelés!!
I am legend-Awakening
2011. szeptember 04. 13:37
#12
|
|
katie993kp |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.08.17. Hozzászólás: 4442 Csatolások: 9860 Azonosító: 105388 offline
|
Tegnap este megnéztem és tetszett. Rosszakat hallottam róla, ezért "féltem" megnézni, de örülök, hogy mégis megnéztem
Sam-met sajnáltam, olyan kis cuki volt. A vége viszont nem igazán, olyan semmilyen volt.
Volt pár dolog, amit nem értettem, de lehet, ha másodjára is megnézném, megérteném
Köszi a képeket
Sam-met sajnáltam, olyan kis cuki volt. A vége viszont nem igazán, olyan semmilyen volt.
Volt pár dolog, amit nem értettem, de lehet, ha másodjára is megnézném, megérteném
Köszi a képeket
2011. szeptember 04. 13:46
#13
|
|
Marina SalvatoreGoth,Loki Laufeyson & Daenerys Targaryen <333 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.04.29. Hozzászólás: 5443 Csatolások: 2807 Azonosító: 150271 offline
|
Nagyon jó film volt*.*..a Németjuhászt nagyon sajnáltam...:S
2011. szeptember 11. 12:42
#15
|
|
mikeylahudgens |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.07.29. Hozzászólás: 4733 Csatolások: 31047 Azonosító: 103304 offline
|
Nekem nagyon tetszett a film, bár volt benne pár jelenet amit nem értettem
Will Smith egyik legjobb alakítása volt (szerintem). A története is tetszett, de azért el tudtam volna benne képzelni pár izgalmasabb jelenetet.
Minden esetre nekem bejött, szívesen megnézném többször is
Minden esetre nekem bejött, szívesen megnézném többször is
2011. szeptember 14. 17:59
#16
|
House Of Wax |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.04.11. Hozzászólás: 14670 Csatolások: 120207 Azonosító: 57759 offline
|
Charlie Tahan milyen édes volt
Will
Will
Kapcsolódó sztárok
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.

offline
2 felhasználónak tetszik:




