Melyik a legjobb együttes?
2007. december 12. 13:44
#1
|
|
ilonakriszúj tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.12.07. Hozzászólás: 53 Csatolások: 0 Azonosító: 45660 offline
|
Szerintetek ki a legjobb eggyüttes!Ez a hat csapat ma is létezik!
2007. december 12. 13:45
#2
|
Sunset Lover |
Csoport: Tag Csatlakozott: 06.09.02. Hozzászólás: 3166 Csatolások: 1382 Azonosító: 17566 offline
|
"tankcsabda"
melózok, de megérte benézni
2007. december 12. 14:14
#4
|
|
_ToTo_Cinikus kritikus |
Csoport: Moderátor Csatlakozott: 05.03.01. Hozzászólás: 12646 Csatolások: 11645 Azonosító: 4133 offline
|
együttesnél a "melyik" a legjobb együttes lenne helyes 
kérések részlegbõl rakom az offba
szerintem ma sokan fogják ezt a topikot szeretni
egyértelmûen tankcsaBda
kérések részlegbõl rakom az offba
szerintem ma sokan fogják ezt a topikot szeretni
egyértelmûen tankcsaBda
1 felhasználónak tetszik:
dana
2007. december 12. 15:12
#7
|
Vaffankulo |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.09.23. Hozzászólás: 685 Csatolások: 2 Azonosító: 39894 offline
|
"tankcsabda"<---hát ez tényleng kész

Amúgy meg, természetesen az a legjobb!!!
Amúgy meg, természetesen az a legjobb!!!
2007. december 12. 16:30
#9
Hát ne kövezzetek meg,de ezekbõl nekem a Spice Girls a befutó,persze szeretem a Tankcsapdát meg régebben a Take That-et is hallgattam,de kislánykorom végigkísérte a Spice Girls. Barátnõimmel megalapítottuk a magyar Spice Girlst....
Én voltam Posh,de ahogy ma ránézek...régebben sokkal jobb csaj volt.
2007. december 12. 16:47
#10
|
|
kitt01 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 05.04.10. Hozzászólás: 2094 Csatolások: 37 Azonosító: 5209 offline
|
Szerintem az As Roma!!
De mivel az nincs így Bélára voksolnék!

Nekem a Kool & the gang lenne a befutó!De mivel õk egy igen régi banda(és nincs a felsoroltak közt) így a back to black-re voksoltam.
Only for Funk!
De mivel az nincs így Bélára voksolnék!
Nekem a Kool & the gang lenne a befutó!De mivel õk egy igen régi banda(és nincs a felsoroltak közt) így a back to black-re voksoltam.
Only for Funk!
2007. december 12. 18:07
#12
Idézet(kitt01 @ 2007. December 12. - 16:47)
Nekem a Kool & the gang lenne a befutó!
Only for Funk!
Only for Funk!
Rendes ember!
2007. december 12. 18:12
#14
|
|
Dido_______ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 05.06.05. Hozzászólás: 10810 Csatolások: 76487 Azonosító: 6538 offline
|
sztem egy farmer és egy sima poló oszt jóvan
...
vagy mivolt a kérdés?
1 felhasználónak tetszik:
ciccmicc44
2007. december 12. 20:08
#17
|
|
kitt01 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 05.04.10. Hozzászólás: 2094 Csatolások: 37 Azonosító: 5209 offline
|
Idézet(proof @ 2007. December 12. - 18:07)
Rendes ember!

Köszi Proof!De akkor már ketten vagyunk!
Idézet(Raymond @ 2007. December 12. - 18:16)
Egy modi betehetne egy Béla opciót is, mert mint tudjuk, komoly szavazás nem létezik Béla nélkül.
Ezzel csak egyetérteni tudok!
2007. december 12. 20:12
#18
|
|
Blamethevain |
Csoport: Tag Csatlakozott: 06.12.23. Hozzászólás: 2022 Csatolások: 5002 Azonosító: 21944 offline
|
Idézet(_ToTo_ @ 2007. December 12. - 14:14)
együttesnél a "melyik" a legjobb együttes lenne helyes 
Az még hagyján, de egy kérdést felkiáltójellel írni...
Amúgy nekem is a Tankcsapda, elnézést, Tankcsabda, ha már Rammstein nincs.
2007. december 12. 20:23
#20
|
Sunset Lover |
Csoport: Tag Csatlakozott: 06.09.02. Hozzászólás: 3166 Csatolások: 1382 Azonosító: 17566 offline
|
Coldplay
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.

offline


