Starity

Alice Cooper üzent a magyar rajongóinak

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. április 29. 13:42 #1
- törölt felhasználó -    
A shock-rock atyja, Alice Cooper egy videóban üzent magyarországi rajongóinak.
A teljes cikkhez kattints ide!
2017. április 29. 14:12 #2
Dorinadd
Dorinadd
Always
 
StátuszR5 & Harry Potter & TVD & TO & PLL
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.09.07.
Hozzászólás: 1937
Csatolások: 0
Azonosító: 259598
Offline offline
Remélem az idén eljutok a FEZEN-re! Amúgy nem is tudtam hogy az Alice lehet férfi név is.
2017. április 29. 14:17 #3
- törölt felhasználó -    
De jó lenne eljutni a koncertjére, imádom ezt az ürgét *--* :3 És csak nem azért...de itt a szintkülönbség, Alice Cooper már előre készül hónapokkal korábban a koncertre és videóüzenetet is hagy a magyar rajongóknak, Rihanna meg sok slágersztár pedig amikor már nálunk van, akkor se tudja megmondani, hogy Budapesten vagy Bukaresten tartózkodik... -.- De a rocksztárok a bunkó, tanulatlan állatok, akikre fintorogni kell és szörnyülködni az adatlapjukon...
2 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor, _ToTo_
2017. április 29. 17:34 #4
- törölt felhasználó -    
Idézet (Gothic01 @ 2017.04.29. 14:17)
De jó lenne eljutni a koncertjére, imádom ezt az ürgét *--* :3 És csak nem azért...de itt a szintkülönbség, Alice Cooper már előre készül hónapokkal korábban a koncertre és videóüzenetet is hagy a magyar rajongóknak, Rihanna meg sok slágersztár pedig amikor már nálunk van, akkor se tudja megmondani, hogy Budapesten vagy Bukaresten tartózkodik... -.-  De a rocksztárok a bunkó, tanulatlan állatok, akikre fintorogni kell és szörnyülködni az adatlapjukon...

Áh, nekem az egyik kedvenc véleményem pont Cooper-nél van, idézem, "Elég ilyesztően néz ki..és mondjuk még nem hallottam énekelni..de akkoris..szerintem nagyon nagyon nagyon ijesztő:/". Vélemény vége. rohog.gif Fantasztikus, egyszerűen fantasztikus.
2017. április 29. 19:29 #5
- törölt felhasználó -    
Idézet (Porkéz @ 2017.04.29. 17:34)
Áh, nekem az egyik kedvenc véleményem pont Cooper-nél van, idézem, "Elég ilyesztően néz ki..és mondjuk még nem hallottam énekelni..de akkoris..szerintem nagyon nagyon nagyon ijesztő:/". Vélemény vége. rohog.gif Fantasztikus, egyszerűen fantasztikus.

Ja, igen, azt én is láttam. Fel nem tudom fogni, mi jár az emberek fejében, amikor valami ilyet leírnak blink.gif Csak saját magukat égetik azzal, hogy be is ismerik, nem tudnak a munkásságáról semmit, mégis leminősítik...
1 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor
2017. április 29. 19:51 #6
- törölt felhasználó -    
Idézet (Gothic01 @ 2017.04.29. 19:29)
Ja, igen, azt én is láttam. Fel nem tudom fogni, mi jár az emberek fejében, amikor valami ilyet leírnak  blink.gif Csak saját magukat égetik azzal, hogy be is ismerik, nem tudnak a munkásságáról semmit, mégis leminősítik...

A lényeg, hogy teljesen elfogadott úgy értékelni a tehetséget, hogy azt sem tudod, az a személy énekes, színész, vagy mégis mi fán terem. rolleyes.gif
2017. április 29. 19:57 #7
- törölt felhasználó -    
Idézet (Porkéz @ 2017.04.29. 19:51)
A lényeg, hogy teljesen elfogadott úgy értékelni a tehetséget, hogy azt sem tudod, az a személy énekes, színész, vagy mégis mi fán terem. rolleyes.gif

Elég szomorú ez... és sok hasonló műfajban tevékenykedő előadónál tapasztaltam. A Lordi egyik tagjához is hasonlókat írtak.
2017. április 29. 20:19 #8
- törölt felhasználó -    
Idézet (Gothic01 @ 2017.04.29. 19:57)
Elég szomorú ez... és sok hasonló műfajban tevékenykedő előadónál tapasztaltam. A Lordi egyik tagjához is hasonlókat írtak.

Azt nem láttam, de szerintem jobb is így. Nem szeretem az emberek tudatlanságát, úgyhogy igyekszem nem túl gyakran elolvasni mások véleménynek nevezett szavait.
2017. április 29. 21:55 #9
- törölt felhasználó -    
Többekközt ezért imádom ezt az embert. *-* Talán egyszer majd eljutok egy koncertjére.
2017. július 20. 18:23 #10
Vandaa7
Vandaa7
 
StátuszRohadt agyamban szűköl és günyög fekete sávok közt a sárga hold.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.01.02.
Hozzászólás: 662
Csatolások: 0
Azonosító: 218286
Offline offline
De jo is lenne elmenni egy koncertjere!
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok