Starity

Egy újfajta rocksztár: Harry Styles – albumpremier

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. május 13. 16:55 #21
- törölt felhasználó -    
Beyla, az egyetlen aki rád erőlteti Harryt, az te vagy. Ha nem nyitnád meg a róla szóló cikkeket, és olvasnál róla, akkor nagy ívben eltudnád őt kerülni. De nem, te szépen végig olvasol róla mindent, és utána panaszkodsz, hogy rád van erőltetve. Itt valami nem stimmel.:'D
ha valakit ennyire nem kedvelek, nem fogok érdeklődni a munkássága után...
2017. május 13. 16:58 #22
band_obsessed_idiot
band_obsessed_idiot
visszatérő vendég
 
StátuszI'd rather be hated for who I am, than loved for who I'm not.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.08.19.
Hozzászólás: 167
Csatolások: 0
Azonosító: 259052
Offline offline
Kiakadhatnék ezen az állításon, hogy belőle rocksztár lesz, meg is tettem de nem fogok elnyomni egy sirámot se, mert lusta vagyok. Rockhoz még mindig semmi köze, de legalább egy fél fokkal jobb irányba tért...
2017. május 13. 17:43 #23
Lejlus
Lejlus
 
StátuszAkard jobban,mint amennyire félsz tőle.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.12.30.
Hozzászólás: 2565
Csatolások: 0
Azonosító: 217999
Offline offline
Szerintem nagyon illik hozzá és jól áll neki ez a rock stílus smileeee.gif Igaz még nem az az igazi kemény rock,de nekem igy is baromira tetszik. smileeee.gif Remélem sikeres lesz ez az album és több mindenkivel megszeretetti a rockot. smileeee.gif
2017. május 13. 17:51 #24
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (Nikus12 @ 2017.05.13. 16:55)
Beyla, az egyetlen aki rád erőlteti Harryt, az te vagy. Ha nem nyitnád meg a róla szóló cikkeket, és olvasnál róla, akkor nagy ívben eltudnád őt kerülni. De nem, te szépen végig olvasol róla mindent, és utána panaszkodsz, hogy rád van erőltetve. Itt valami nem stimmel.:'D 
ha valakit ennyire nem kedvelek, nem fogok érdeklődni a munkássága után...

10 cikkből szinte 10-et soha nem nyitok meg és kommentelni sem szoktam, szóval a hozzászólásod 3/4-ét tök feleslegesen gépelted be. Egy ok volt, amiért ezt az irományt megnyitottam és elolvastam - meg akartam tudni, hogy milyen magyarázata van az "újfajta rocksztár" kifejezésnek. Választ ugyan nem kaptam a kérdésemre, de, ha már időt szántam rá és figyelmesen elolvastam, akkor gondoltam, megosztom veletek bölcselkedő gondolataimat. Úgy tudom, hogy a hozzászólás részleg nem csak a pozitív kommenteknek van fenntartva. rolleyes.gif
1 felhasználónak tetszik: _ToTo_
2017. május 13. 18:37 #25
Fanni0325
Fanni0325
Miss Anonymus
 
StátuszA hit segít, hogy mindent más színben láss...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.05.
Hozzászólás: 1695
Csatolások: 7
Azonosító: 138041
Offline offline
Én mindig is szerettem Harry-,t és most sincs ez másképp, épp ezért tudtam, hogy van benne valami különleges, megmagyarázhatatlan és sejtelmes. Mind a jellemében, mind a hangszínében. Szerintem is korai kijelenti, hogy rocksztár, de jó úton halad afelé, hogy a neve örökké fennmaradjon a zeneiparban! És én ehhez nagyon szurkolok neki!
2017. május 13. 18:37 #26
ericdraven28
ericdraven28
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.09.24.
Hozzászólás: 33
Csatolások: 0
Azonosító: 250034
Offline offline
"karizmája és tehetsége megkérdőjelezhetetlen – ha elfogadjuk, ha nem"
Ki szerint? Mert én azt mondom, hogy nagyon is megkérdőjelezhető!
1 felhasználónak tetszik: _ToTo_
2017. május 13. 19:19 #27
Selena Gomez Fan.2
Selena Gomez Fan.2
#EvilRegal
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.26.
Hozzászólás: 1983
Csatolások: 4
Azonosító: 200866
Offline offline
Nem hallottam még az összes dalt, de én a Kiwi-be beleszerettem. Az a dal szerintem viheti valamire. Remélem kislemez lesz smileeee.gif
2017. május 13. 19:20 #28
Kutyus123
Kutyus123
 
Státusz~ we're back bitches ~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.12.03.
Hozzászólás: 503
Csatolások: 0
Azonosító: 216300
Offline offline
A legeslegelején utâltam őt és az egész 1D-t is,de az nem is igazán a saját véleményem volt inkább csak azért mert a fiúk nem bírták őket(fú de megverném az akkori énem) Aztán az idő elteltével,amikor ténylegesen utánuk néztem egyre szimpatikusabbak lettek(sajnáltam is h szünetre mentek),viszont Harry-t még mindig nem bírtam,vagy legalábbis úgy láttam,ahogy a média láttatni akarta velem:a tinifiú,akikért a tinilányok megőrülök és ő ezt kihasználja stb...Hát mekkorát tévedtem..pár hete gondolkodtam,hogy vajon mi lehet vele,hiszen hallottam,hogy szólóban fogja nyomni,gondoltam megnézem és a Sign of the times-ra kattintottam,amit élőben adott elő és ,nem győztem betelni vele,egyszerűen elvarázsolt ,szó szerint.Az elkövetkezendő napokban kb.naponta 6-szor meghallgattam,majd elkezdtem régebbi videókat nézni róla,hát rohadjon meg a média,mert az anyja baromi jó munkát végzett ezzel a sráccal...Imádtam,hogy a nagy hype ellenére ugyanúgy megmaradt egy tisztelettudó,önzetlen,egyébként marha vicces és (jó értelemben) bolond sráccnak.Namármost ne higgyétek rólam hogy tipikus tinilány vagyok aki az agyonsztárolt celebeket isteníti,sőt a "nagyobb sztárok" inkább csak semlegesek,pontosan a fényezésük miatt,de ennek a srácnak véleményem szerint igenis van karaktere,és a fenébe is az album ZSENIÁLIS (+a szülinapomon jött ki,konkrétan jobban vártam az albumot smileeee.gif ) és érett eléggé,hogy ne kelljen a szexről énekelnek és félmeztelen nőket raknia a videoklipbe ,hogy róla beszéljenek,hanem komoly jelentésük van ami igazán megfogja az embert.Erre a műfajra született és szerintem megvan hozzá mindene,hogy egy nap talán "nagy ember" lehessen.Mindenestre szurkolók smileeee.gif
2017. május 13. 19:36 #29
Wendy17
Wendy17
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.02.04.
Hozzászólás: 488
Csatolások: 0
Azonosító: 220562
Offline offline
Van az a mondás hogy "a rock zene örök" de jó ha nem felejtjük el hogy ez a műfaj is hatalmasat változott azok a bizonyos rock legendák óta akikhez Harryt hasonlítják ahogy a cikk címében is van "Újfajta Rocksztár" nem kéne azokhoz a jó öreg zenékhez mérni az albumot illetve azokhoz az előadókhoz hasonlítani akik még ma is hűen ezt az old school rock zenét játsszák.
Harry és a kis csapata remekül ÚJRA ÉRTELMEZTÉK ezeket a stílusokat és itt a hangsúly az ÚJRA ÉRTELMEZTÉK szavakon van..
Amúgy annyian támadják itt Harryt pedig ő magát nem kiáltotta ki rocksztárnak max a média de ő maga nem mondta (eddig) hogy "Én egy igazi rocksztár vagyok"

meddig tudja fenntartani ezt az indokolatlan érdeklődést dologhoz meg csak annyit fűznék hogy Harrynek a bandával már 6 éve töretlen a sikere ha szólóban esetleg a következő próbálkozása el is bukna még mindig ott van neki B tervnek a banda amitszerintem csak pont ezért tartottak meg még mindig és nem mondták ki hogy vége ha nem jönne be nekik szólóban még mindig van egy "hely" ahová vissza mehetnek mind és amivel mindig tudják az a sikert tartani amit elvárnak tőlük.
1 felhasználónak tetszik: _ToTo_
2017. május 13. 20:06 #30
ilus1996
ilus1996
~Hope~
 
StátuszAz igazi sztár nem csak a rajongó tábora hanem a tehetsége is fenttartja
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.28.
Hozzászólás: 3131
Csatolások: 116
Azonosító: 134089
Offline offline
Nem szoktam írogatni, de már unom, hogy folyton Harryről cikkeznek, a mostani alcím meg kiverte a biztosítékot. Mármint az új rock-herceg? Persze ,mert felkarolták és csináltak belőle egy megcsinált sztárt. Szinte amúgy 99% biztos voltam ,hogy akkor is ilyen megindító, komoly rockos zenét fognak adni szóló énekesként neki, ha még nem is akarja. Mert ezt akarják elérni, hogy a nép egy hatalmas sztárt lásson benne, mély mondandót tartalmazva a dalaival. Pedig egy ujjamon is feltudom mutatni ,hogy Harrynél mennyivel tehetségesebb rock zenészeket ismerek. És nem mondok hülyeséget, belehallgattam a dalába, nem a levegőbe mondom ezt.
Lényegébe leakarják nyomni harryt a torkunkon, hogy ő itt az igazi sztár. És magát az embert is. Harryt konkrétan szent fazéknak állítják be, hol ott ő sem különb ember nálunk. Ő a tökéletes pasi, tökéletes adottságokkal, tökéletes tulajdonságokkal. Ez jön le nekem csak róla. Egy megcsinált sztár, akinek bejött az élet és próbálják eladni őt, mint egy friss húst a piacon. A hangja ezekre a mellékességekre épül és persze ,hogy szebbnek halljuk. Viszont vannak nála jóval tehetségesebb énekesek is csak hát igen, valakinek nem azt hozza az élet, ami másnak az ölébe hull.
2017. május 13. 20:22 #31
bsz.andrea
bsz.andrea
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.10.04.
Hozzászólás: 230
Csatolások: 0
Azonosító: 260145
Offline offline
Nekem ez az egész egy jól felépített imidzsnek tűnik, mint anno a szűz, jókislány Britney. Harry elég helyes és lendületes ahhoz, hogy bármit el lehessen vele adni, a rock meg már régen volt porondon, ezért hat nagy durranásnak a sok tucat zene között. De szerintem ez is csak egy jól megtervezett project, mert tudták mire harapna most a közönség és több üzleti idenditás van benne, mint valódi életérzés. Ettől természetesen még vannak rajta nagyon szép alkotások, klassz zenék és a klipp is jó, mert végre nem a csajok fenekével és mellével akarnak eladni egy dalt, de nekem valamiért így is erőltetettnek tűnik ez az egész.
2017. május 13. 20:25 #32
- törölt felhasználó -    
Ő rock herceg?!Szerintem csak egy felkapott pop sztárocska... _nevet.gif
2017. május 13. 20:55 #33
- törölt felhasználó -    
"Harry Styles lehet az új rock'n'roll herceg: tetszik, vagy sem."
"...karizmája és tehetsége megkérdőjelezhetetlen – ha elfogadjuk, ha nem."

Ja, és így nem akarják lenyomni a torkunkon.
1 felhasználónak tetszik: _ToTo_
2017. május 13. 21:17 #34
Bellavook
Bellavook
visszatérő vendég
 
StátuszA story about my life would be utterly dull.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.15.
Hozzászólás: 236
Csatolások: 0
Azonosító: 202007
Offline offline
Imádom Harryt,imádom az albumát és pont leszarom ki milyen regényeket ír miért nem rock/rock herceg, akármi ami ezzel kapcsolatos. biggrin.gif Szerintem amúgy ha meghallgatnátok hallanátok hogy ez biztos nem pop es atyaég tudja mi, de van aki csak a 1D volt tagját látják benne. Ez a baj. Persze, mindenkinek van véleménye, én nem húzom fel magam senkién. Csak megyek hallgatom tovább inkább smileeee.gif
2017. május 13. 21:43 #35
- törölt felhasználó -    
Ez sz*rabb lett, mint vártam.
1 felhasználónak tetszik: _ToTo_
2017. május 13. 22:23 #36
eggsy
eggsy
új tag
 
Státuszdon't break character.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.04.26.
Hozzászólás: 46
Csatolások: 0
Azonosító: 263961
Offline offline
A hercege talán lehet, de a rock & roll királya mindig is Elvis marad.
2017. május 13. 22:32 #37
Pocok2001
Pocok2001
freestyler
 
Státusznemigen járok fel az oldalra, max a NW tagokat szerkeszteni, a többit vigyétek
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.03.
Hozzászólás: 3503
Csatolások: 483
Azonosító: 189007
Offline offline
A megállapítás, hogy "új hercege van a rock&rollnak" és az a tömény elfogultság, amivel tömik a torkomon a srácot, röhejes omg.gif
ugyanakkor
Ez lehet a srác meg a cikkíró hibája is, szerencsére nem érdekel. Az viszont igaz, hogy ez a lemez teljesen hallgatható lett. Nem emelkedik ki a középszerűségből, de annak nagyon oké.
(mondom én ezt úgy, hogy nem vagyok 1D fan, mégmielőttvalaki)
Szóval, aki csak azért bosszankodik, mert
    a, a srác 1D tag volt
    b, a cikk stílusa a legbékésebb birkacsordát is irritálná

inkább hallgassa meg, és alkosson véleményt. Ha továbbra sem tetszik, akkor go on, akkor lehet, persze. Csak én azt látom, hogy van, aki szereti az 1D-t, az szereti ezt, aki nem, az meg nem. És közben senki nem hallgatta meg a dalokat laugh.gif
uff
1 felhasználónak tetszik: _ToTo_
2017. május 13. 22:57 #38
- törölt felhasználó -    
A negatív véleménnyel levők fele láthatóan nem is hallgatta meg az albumot, márpedig ez a cikk arról szól. Olyanról ugyebár nem lehet véleményt alkotni, amiről gőzöd sincs, így az csak fröcsögés. Aki próbál vicceskedve valami szarkasztikus, lehúzó hozzászólást írni, az is egy elég alacsony szintet képvisel.
Aki pedig meghallgatta, vagy legalább belehallgatott több dalba, és nem tetszik neki, teljesen oké. Nem értem, miért kell letámadni valakit csak azért, mert negatívat ír, ezzel tulajdonképpen ugyanazt csinálják a "rajongók", csak visszafelé. Teljesen rendben van, ha valakinek mást jelent a rockzene, ha valakinek egyáltalán nem tetszenek a dalok vagy valaki nem kedveli Harryt, mert mindenkinek más az ízlése, aki pedig korrektül tud negatív véleményt alkotni, annak a hozzászólása épp annyira van jó helyen itt, mint azoknak, akiknek tetszik az album.
Cikktől függetlenül mindenki le tudja szűrni magának, hogy ezzel az albummal nőtt-e Harry a szemükben vagy nem. Személy szerint nekem igen, és nagyon kedvelem a zenéjét, az albumot, őt magát, de abszolút elfogadom annak a véleményét, aki belehallgatott és nem jött be neki. smileeee.gif
2017. május 13. 23:24 #39
Jacqueline
Jacqueline
új tag
 
Státuszobviously doctor, you've never been a thirteen-year-old girl.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.02.18.
Hozzászólás: 69
Csatolások: 0
Azonosító: 262534
Offline offline
Belehallgattam néhány dalba, és volt köztük olyan, ami kimondottan tetszett. Nem gondoltam volna, hogy pont Harryről fogom ezt mondani, de kíváncsi vagyok, hogy mi lesz belőle, mert karizmája, tehetsége van, viszont még bőven van hova fejlődnie. Kíváncsi vagyok, hogy 10-20 évvel később hol lesz. smileeee.gif
Mondjuk nekem a stílus kicsit erőltetett, vagy lehet, hogy csak megszoktam a boyband imidzsét, és azért hat furán.
2017. május 13. 23:24 #40
katherine0813
katherine0813
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.10.18.
Hozzászólás: 597
Csatolások: 0
Azonosító: 250792
Offline offline
Harry akkor is szuper és mindenki leírhatja miért nem rock herceg, nem is kell beskatulyázni, a hangja akkor is megkérdőjelezhetetlenül igenis eszméletlen jó! smileeee.gif
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok