Starity

Egy újfajta rocksztár: Harry Styles – albumpremier

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. május 13. 23:54 #41
Dorinadd
Dorinadd
Always
 
StátuszR5 & Harry Potter & TVD & TO & PLL
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.09.07.
Hozzászólás: 1937
Csatolások: 0
Azonosító: 259598
Offline offline
Még nem hallgattam meg őket, de megfogom, és aki várom hogy megtudjam őket hallgatni!!!
2017. május 14. 09:31 #42
biaa96
biaa96
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.06.
Hozzászólás: 10
Csatolások: 0
Azonosító: 163403
Offline offline
Na ezen most jól meglepődtem! Úgy látszik, az egész One Directionre csak rá volt kényszerítve ez a fiúbanda stílus, de ezek a számok igenis érdekesek. A One Directiont nem szerettem, de ezek valódi jó zenék.
2017. május 14. 09:54 #43
bohóc9
bohóc9
wor(k)shipper
 
Státuszbohoc9 még nem állította be a státuszát :P
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.23.
Hozzászólás: 1330
Csatolások: 0
Azonosító: 200672
Offline offline
Talán megcsináltnak tűnik Harry imidzse, de ezen a szinten már kié nem az?
Véleményem szerint nagyon jó lett ez az album, egytől egyig igényes dalok töltik meg, bárki bármit mond, szorult tehetség a Styles gyerekbe, nem is kevés. Ráadásul imádom ezt az alternatív és rock'n'roll katyvaszt, amivel pont a két kedvenc műfajomat képviseli. És a dalszövegek is a helyükön vannak, kreatív, nem túldramatizált, nagyon tetszik.
Mielőtt még azt hinnétek, hogy 1D-rajongó vagyok, eloszlatnám ezeket a gondolatokat, ugyanis én annak idején agresszíven utáltam a 1D-t, bár a vége felé már egyre elviselhetőbbek lettek. Viszont Harry ezzel a gyökeres stílusváltással meglepett és belopta magát a szívembe. Ha jó a zene, akkor kit érdekel, hogy ki az előadója? Én személy szerint nem ez alapján szeretnék megítélni egy dalt sem.
2017. május 14. 12:49 #44
- törölt felhasználó -    
Én imádom. Mindig is tudtam hogy van benne valami különleges, az 1D-ben is elképzeltem hogy milyen rohadt jól menne a hangja rockszámokhoz, és örülök hogy tényleg ebbe az irányba fordult. Remek hangja van, ezek a dalszövegk is rohadt jók szerintem és a lényeg hogy olyan egyedi és ...Harry-s lett a végeredmény. smileeee.gif
2017. május 14. 14:54 #45
- törölt felhasználó -    
Bocsi, de ahhoz, hogy valaki rocksztár legyen, tudtommal nem árt, ha az ember rockzenét játszik (igeeen, belehallgattam a dalokba, mielőtt bárki valami olyannal vádolna, hogy nem tettem meg). Egyébként ami engem a leginkább bosszant, az a cikkíró tömény rajongása Mr. Styles iránt. Rendben, rajonghatunk valakiért, nincs ezzel semmi gond is, de, mint cikkíró, "újságíró", úgy gondolom, törekedni kéne az objektivitásra, ami tudtommal még mindig a Starity cikkeinek egyik alapkövetelménye. Ezzel az erővel bárki kikérhetné magának cikkben, hogy ha a nép elfogadja, ha nem, attól még xy igenis tehetséges, csak mert ő szereti. Könnyen lehet, hogy Harry valóban tehetséges, erről nem igazán tudok véleményt alkotni, de az ilyen megjegyzéseket a sztárról alkotott véleményekhez szokták írni, nem az elméletileg objektív cikkekhez. Bocsánat, ez az észrevételem. pardon.gif
2 felhasználónak tetszik: _ToTo_, ilus1996
2017. május 14. 15:20 #46
ONE DIRECTION20
ONE DIRECTION20
morsa
 
Státuszte quiero más que nunca
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.29.
Hozzászólás: 1999
Csatolások: 8
Azonosító: 210787
Offline offline
Imádom,eddig az Ever since New York és a Woman a kedvencem heart.gif
2017. május 14. 17:00 #47
Aisha.
Aisha.
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.04.03.
Hozzászólás: 1890
Csatolások: 1206
Azonosító: 263428
Offline offline
Idézet
Porkéz írta:
Bocsi, de ahhoz, hogy valaki rocksztár legyen, tudtommal nem árt, ha az ember rockzenét játszik (igeeen, belehallgattam a dalokba, mielőtt bárki valami olyannal vádolna, hogy nem tettem meg). Egyébként ami engem a leginkább bosszant, az a cikkíró tömény rajongása Mr. Styles iránt. Rendben, rajonghatunk valakiért, nincs ezzel semmi gond is, de, mint cikkíró, "újságíró", úgy gondolom, törekedni kéne az objektivitásra, ami tudtommal még mindig a Starity cikkeinek egyik alapkövetelménye. Ezzel az erővel bárki kikérhetné magának cikkben, hogy ha a nép elfogadja, ha nem, attól még xy igenis tehetséges, csak mert ő szereti. Könnyen lehet, hogy Harry valóban tehetséges, erről nem igazán tudok véleményt alkotni, de az ilyen megjegyzéseket a sztárról alkotott véleményekhez szokták írni, nem az elméletileg objektív cikkekhez. Bocsánat, ez az észrevételem. pardon.gif

Egyet értek..
2017. május 14. 18:58 #48
Rockergirl15
Rockergirl15
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.12.12.
Hozzászólás: 4
Csatolások: 0
Azonosító: 261332
Offline offline
Ő a rock herceg?Belehallgattam és semmi köze sincs a rockhoz.Ha már rockos akar lenni akkor legyen olyan zenéje mint a Black Veil Brides-nek.Na az az igazi Rock N Roll!Mi lesz a világgal,azt hiszi,hogy 1 popsztár csettint egyet aztán már rocksztár lesz vagy mi?
2017. május 14. 19:42 #49
LollyPoop
LollyPoop
 
StátuszLollyPoop még nem állította be a státuszát... és nem is fogja.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.03.08.
Hozzászólás: 942
Csatolások: 0
Azonosító: 262892
Offline offline
Szerintem helytálló az újfajta rocksztár megnevezés: ugyanis a rock 'n' roll hódító útja sem a Metallicaval kezdődött, hanem az olyan előadókkal, mint Elvis vagy a Beatles. De ezeket a zenéket sem neveznék ma már rocknak, mert egészen más hangzásvilág, azonban attól még a műfaj nem változik. Tehát az igaz, hogy HS számai nem az ütős rockban utaznak, de igenis felfedezhetőek benne rockzenei elemek, így simán nevezhető rocksztárnak, csak nem a botrányos-balhés értelemben.
2017. május 14. 21:08 #50
- törölt felhasználó -    
Komolyan megfogadtam, hogy nem nyitom meg ezt a cikket, nem kommentelek és pláne nem idegesítem fel rajta magam, de ez a cím... Nekem lehet, hogy már-már túlzottan is szív ügyem a Rock 'n' Roll, de az sokkal többről szól, mint az olyan kis töketlen műfajok, mint a pop és nagyon zavar, ha az emberek nincsenek tisztában a "rocksztár" szó normális jelentésével. A rock-nak történelme van, külön hangulata és érzésvilága... a rock külön stílusirányzatokat, szubkultúrákat indított el az emberek körében, mint a rocker, punk, gót vagy emo. Olyanról ki hallott már, mint szubkultúra, hogy "popper?" rohog.gif A rock megmozgatta az embereket és, ha nem a partizós számokat nézzük, akkor olyan üzeneteket közvetít, amit egy átlag pop énekes fel sem bír fogni. Aki évekig egy közkedvelt, tingli-tangli műfajban tevékenykedett, az nem lesz attól rocksztár, hogy némi fejlődést mutat és készít egy keményebb hangzású albumot. Rocksztároknak azok az emberek minősülnek, akik sokat tettek le a rock műfajában, mint Nikki Sixx, Slash, Billie Joe Armstrong, Marilyn Manson, Paul Stanley, Mick Jagger vagy Alice Cooper. Harry, ha újjászületne se lehetne rocksztár, mert akik az igazi rock zenét és nem a kiherélt rockot, a "pop-rockot" szeretik, azok úgysem fogják elismerni, mint rockzenész, ezzel a fiúbandás, szépfiús múlttal. thumbsup.gif
Mielőtt pedig valaki a torkomnak ugrana, hogy nem is hallgattam beléjük, csak osztom az észt a magas lóról: igen, meghallgattam az első kettőt és a sima kis tucatzenéhez képest jó, de rocknak kevés.
Harry Styles maximum akkor lesz rocksztár, ha Madonnát punk-ként, Taylor Swiftet meg gótként fogják emlegetni.
2 felhasználónak tetszik: Beyla, _ToTo_
2017. május 14. 22:47 #51
- törölt felhasználó -    
Idézet (Gothic01 @ 2017.05.14. 21:08)
Komolyan megfogadtam, hogy nem nyitom meg ezt a cikket, nem kommentelek és pláne nem idegesítem fel rajta magam, de ez a cím... Nekem lehet, hogy már-már túlzottan is szív ügyem a Rock 'n' Roll, de az sokkal többről szól, mint az olyan kis töketlen műfajok, mint a pop és nagyon zavar, ha az emberek nincsenek tisztában a "rocksztár" szó normális jelentésével. A rock-nak történelme van, külön hangulata és érzésvilága... a rock külön stílusirányzatokat, szubkultúrákat indított el az emberek körében, mint a rocker, punk, gót vagy emo. Olyanról ki hallott már, mint szubkultúra, hogy "popper?" rohog.gif A rock megmozgatta az embereket és, ha nem a partizós számokat nézzük, akkor olyan üzeneteket közvetít, amit egy átlag pop énekes fel sem bír fogni. Aki évekig egy közkedvelt, tingli-tangli műfajban tevékenykedett, az nem lesz attól rocksztár, hogy némi fejlődést mutat és készít egy keményebb hangzású albumot. Rocksztároknak azok az emberek minősülnek, akik sokat tettek le a rock műfajában, mint Nikki Sixx, Slash, Billie Joe Armstrong, Marilyn Manson, Paul Stanley, Mick Jagger vagy Alice Cooper. Harry, ha újjászületne se lehetne rocksztár, mert akik az igazi rock zenét és nem a kiherélt rockot, a "pop-rockot" szeretik, azok úgysem fogják elismerni, mint rockzenész, ezzel a fiúbandás, szépfiús múlttal.  thumbsup.gif 
Mielőtt pedig valaki a torkomnak ugrana, hogy nem is hallgattam beléjük, csak osztom az észt a magas lóról: igen, meghallgattam az első kettőt és a sima kis tucatzenéhez képest jó, de rocknak kevés
Harry Styles maximum akkor lesz rocksztár, ha Madonnát punk-ként, Taylor Swiftet meg gótként fogják emlegetni.


Köszönöm. Nagyon-nagyon köszönöm.
2017. május 15. 13:50 #52
- törölt felhasználó -    
Idézet (Gothic01 @ 2017.05.14. 21:08)
Komolyan megfogadtam, hogy nem nyitom meg ezt a cikket, nem kommentelek és pláne nem idegesítem fel rajta magam, de ez a cím... Nekem lehet, hogy már-már túlzottan is szív ügyem a Rock 'n' Roll, de az sokkal többről szól, mint az olyan kis töketlen műfajok, mint a pop és nagyon zavar, ha az emberek nincsenek tisztában a "rocksztár" szó normális jelentésével. A rock-nak történelme van, külön hangulata és érzésvilága... a rock külön stílusirányzatokat, szubkultúrákat indított el az emberek körében, mint a rocker, punk, gót vagy emo. Olyanról ki hallott már, mint szubkultúra, hogy "popper?" rohog.gif A rock megmozgatta az embereket és, ha nem a partizós számokat nézzük, akkor olyan üzeneteket közvetít, amit egy átlag pop énekes fel sem bír fogni. Aki évekig egy közkedvelt, tingli-tangli műfajban tevékenykedett, az nem lesz attól rocksztár, hogy némi fejlődést mutat és készít egy keményebb hangzású albumot. Rocksztároknak azok az emberek minősülnek, akik sokat tettek le a rock műfajában, mint Nikki Sixx, Slash, Billie Joe Armstrong, Marilyn Manson, Paul Stanley, Mick Jagger vagy Alice Cooper. Harry, ha újjászületne se lehetne rocksztár, mert akik az igazi rock zenét és nem a kiherélt rockot, a "pop-rockot" szeretik, azok úgysem fogják elismerni, mint rockzenész, ezzel a fiúbandás, szépfiús múlttal.  thumbsup.gif 
Mielőtt pedig valaki a torkomnak ugrana, hogy nem is hallgattam beléjük, csak osztom az észt a magas lóról: igen, meghallgattam az első kettőt és a sima kis tucatzenéhez képest jó, de rocknak kevés
Harry Styles maximum akkor lesz rocksztár, ha Madonnát punk-ként, Taylor Swiftet meg gótként fogják emlegetni.

Örök hálám a szép megfogalmazásért, én is valami ilyesmi véleményen vagyok, csak nem sikerült összeszednem, mert felidegesítettem volna magam.
2017. május 17. 17:30 #53
- törölt felhasználó -    
Az újfajta rocksztár megnevezéssel teljesen egyetértek, hiszen Harryt inspirálta pár előadó, mégis nem egy másolat, hanem egyedi tudott maradni. Szerintem ez az album úgy, ahogy van egyszerűen hibátlan. Minden elfogulatlanság nélkül, ritka az ilyen ma már a szakmában. Hatalmas respect Harrynek! heart.gif
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok