Starity

Produce101

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. május 29. 19:37 #1
Pocok2001
Pocok2001
freestyler
 
Státusznemigen járok fel az oldalra, max a NW tagokat szerkeszteni, a többit vigyétek
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.03.
Hozzászólás: 3503
Csatolások: 483
Azonosító: 189007
Offline offline
Hali, azért csináltam ezt a topikot, mert óriási rajongójává váltam a műsornak *w* Nektek ki a kedvencetek? (nekem Onggie ♥) Ki kerülne be a top11-be, ha ti választanátok? (ez egy borzasztó nehéz kérdés) Ki az, aki kiesett, de szerintetek bent kellett volna maradnia? (Eunki, Dongsu és JungJung) vagy egyszerűen csak mit gondoltok a műsorról? (asdfghjkl) Jobb, mint az első évad? (a fiúk jobban érdekelnek blush.gif )
2 felhasználónak tetszik: exoverdose, TokyoGhoullel
2017. június 09. 22:49 #2
TokyoGhoullel
TokyoGhoullel
stayourself
 
StátuszTick tock, tick tock, gettin' closer
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.10.07.
Hozzászólás: 1306
Csatolások: 8182
Azonosító: 250454
Offline offline
Idézet (Pocok2001 @ 2017.05.29. 19:37)
Hali, azért csináltam ezt a topikot, mert óriási rajongójává váltam a műsornak *w* Nektek ki a kedvencetek? (nekem Onggie ♥) Ki kerülne be a top11-be, ha ti választanátok? (ez egy borzasztó nehéz kérdés) Ki az, aki kiesett, de szerintetek bent kellett volna maradnia? (Eunki, Dongsu és JungJung) vagy egyszerűen csak mit gondoltok a műsorról? (asdfghjkl) Jobb, mint az első évad? (a fiúk jobban érdekelnek blush.gif )


Én nem követek minden részt nyomon, de azért eléggé szeretem a műsort^^ (Főleg amikor angol dalokat énekelnek c:) Nekem személy szerint Samuel, Sungwoon, és Taehyun (KM) a jelenlegi nagy kedvenceim wub.gif Ők hárman biztos ott lennének a toppon happy.gif Most hihetetlenül örülök is, de részben csalódott is vagyok, mivel Taehyun kiesett, viszont Sungwoon bekerült a harmadik helyre. cray.gif
Szerintem max annyiból volt rosszabb a lányokénál, hogy most tapasztaltabb énekeseket is engedtek versenyezni. Ami nem igazán volt fer a többiekkel szemben. Egyébként engem is jobban érdekelt a második évad és több a pozitív visszajelzésem iránta, mint az elsőhöz^-^
2017. június 24. 17:55 #3
Pocok2001
Pocok2001
freestyler
 
Státusznemigen járok fel az oldalra, max a NW tagokat szerkeszteni, a többit vigyétek
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.03.
Hozzászólás: 3503
Csatolások: 483
Azonosító: 189007
Offline offline
Idézet (TokyoGhoullel @ 2017.06.09. 22:49)
Én nem követek minden részt nyomon, de azért eléggé szeretem a műsort^^ (Főleg amikor angol dalokat énekelnek c:) Nekem személy szerint Samuel, Sungwoon, és Taehyun (KM) a jelenlegi nagy kedvenceim  wub.gif Ők hárman biztos ott lennének a toppon happy.gif Most hihetetlenül örülök is, de részben csalódott is vagyok, mivel Taehyun kiesett, viszont Sungwoon bekerült a harmadik helyre. cray.gif
Szerintem max annyiból volt rosszabb a lányokénál, hogy most tapasztaltabb énekeseket is engedtek versenyezni. Ami nem igazán volt fer a többiekkel szemben. Egyébként engem is jobban érdekelt a második évad és több a pozitív visszajelzésem iránta, mint az elsőhöz^-^

Igen, tényleg nem volt fair, hogy tapasztaltabbak is voltak, de már az első évadban is voltak, akik már debütáltak. Én egyrészt tényleg sajnálom a traineeket, amiért emiatt kicsit kevesebb az esélyük, de nekik végülis ez csak egy első megpróbáltatás, egy karriernek a kezdete, viszont a Nu'est-nek ez az utolsó esély, egy karrier vége. Szóval, ha dönteni kéne, a Nu'est-et jobban sajnálom, pláne, hogy csak Minhyun jutott be a Wanna One-ba. Annyira unszimpatikus volt viszont, ahogyan az Mnet vezette a showt, hogy el sem tudom mondani, és őszintén nem tudom, hogy mi alapján értékelnek a koreai fanok, mert hogy nem tehetség alapján, az biztos nem, már bocsánat. Relatíve friss még az utolsó epizód élménye, és annyira rosszul esett, hogy egyelőre ott tartok, hogy nem is akarom követni a Wanna One-t ><
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!