Starity

Noel Gallagher durván leoltotta Harry Stylest

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. június 01. 17:20 #21
katherine0813
katherine0813
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.10.18.
Hozzászólás: 597
Csatolások: 0
Azonosító: 250792
Offline offline
Anyum szerint is kicsit Prince-es hangzású, szóval ha több ember mondja, akkor lehet benne valami biggrin.gif
Amúgy az ok nélkül pocskondiázást sosem értettem. Ha Harry is bunkó lett volna vele megérteném, de így... szerintem kulturáltan is el lehet mondani a negatív véleményünket valamiről, csak ugyebár ez csupán az intelligensebb rétegnek megy. Ezzel sem Harryt minősítette (pedig a szám nekem sem tetszik, szóval ezt totál nem Harry-fanatizmusból írtam) biggrin.gif
2017. június 01. 18:27 #22
_ToTo_
_ToTo_
Cinikus kritikus
 
StátuszMár több, mint 19 éve...
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 05.03.01.
Hozzászólás: 12489
Csatolások: 11645
Azonosító: 4133
Offline offline
Szerintem az a macska tehetségesebb, nem kell egy ilyenhez 10 perc se, 12 egy tucat.
2017. június 01. 19:26 #23
Maiko
Maiko
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.27.
Hozzászólás: 1721
Csatolások: 2
Azonosító: 261082
Offline offline
Addig még okésnak is mondtam, amíg nem olvastam, hogy meg sem hallgatta a dalt, amikor szidta. Látszik, hogy alapból utálja Harry-t, így a véleményére nem igen lehet adni. Bár valamilyen szinten megértem, de ha a szóló munkáját, az új stílusát nem ismeri, akkor hiteltelen.
2017. június 01. 20:24 #24
Rozikaaaa
Rozikaaaa
új tag
 
Státusz,,if nothing goes right, then go left"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.10.24.
Hozzászólás: 44
Csatolások: 0
Azonosító: 250940
Offline offline
Az, hogy valaki ízléses megfogalmazásban közzéteszi a véleményét, egy dolog. De ez nem az. Meglehet hogy nem tetszik neki a dal, nem Harry a kedvence, na és? Szerintem, ez rettentő szánalmas, hogy ország-világ előtt ilyen szóhasználattal ad véleményt egy olyan dalról, amit még nem is hallott. Sajnálom, hogy ez a véleménye. Talán, esetleg ha meghallgatja majd a SOTT-t, megváltoziknak a gondolatai vele kapcsolatban.
2017. június 01. 21:18 #25
Bogika1616
Bogika1616
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.12.15.
Hozzászólás: 4
Csatolások: 0
Azonosító: 216856
Offline offline
Nocsak, valaki csak nem féltékeny, esetleg irigy? biggrin.gifD
2017. június 01. 22:21 #26
Erluza
Erluza
új tag
 
StátuszHarry,Louis,Niall,Liam,Zayn <333
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.03.28.
Hozzászólás: 18
Csatolások: 0
Azonosító: 263309
Offline offline
na most hatalmas lelki erő kell ahhoz hogy ne kezdjem el szidni ezt az embert ... xDDDDDDDDD (kicsit féltékeny)
2017. június 01. 22:45 #27
kiwy
kiwy
még kitalálom...
 
Státusz(✿◠‿◠)♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.28.
Hozzászólás: 1057
Csatolások: 1
Azonosító: 139732
Offline offline
Bűzlik a féltékenységtől vagy én nem tudom... Figyelemre volt szüksége hát elérte... Szánalmassss.
2017. június 02. 15:36 #28
CSHMR
CSHMR
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.02.19.
Hozzászólás: 203
Csatolások: 0
Azonosító: 262559
Offline offline
Mekkora egy oltári tapló.
Nem azt mondom, hogy ódákat zengjen róla, ha nem tetszik, de könyörgöm, miért ilyen módon kell kinyilvánítania?

Egyébként..azt mondja kétli, hogy Harry írta volna a számot, mert jobb dolga is van annál..csak nem mégis úgy gondolja, hogy nagyszerű szám lett?.biggrin.gif Különben miért mondaná, hogy nem nézi ki belőle?.
Ja..savanyú a szőlő.
2017. június 02. 16:40 #29
DylanSmith
DylanSmith
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.01.
Hozzászólás: 768
Csatolások: 0
Azonosító: 202974
Offline offline
Sztem csak a rajongók vannak kiakadva, hogy alpári stílusban fogalmazott.... Ami meg röhejes, hogy a rajongók fenyegetőznek a kedvencük nevében. biggrin.gif Nem tetszik neki Harry pofája (többek között nekem sem) és leoltotta, ennyi. Én nem mondok véleményt a dalról mert nem hallottam, de nem is érdekel. Csak gyártják futószalagon a számokat, mert kötelezi őket a lemezkiadó szerződése. Kit érdekel milyen lesz, csak legyen meg a lemez, ő meg felmarkolja a lóvét. Ahogyan olvastam régebbi cikkeket amikor futott a vándájreksön akkor is említette az egyik cikk, hogy bizony nem ő írta dalokat....
2017. június 02. 19:52 #30
Bellavook
Bellavook
visszatérő vendég
 
StátuszA story about my life would be utterly dull.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.15.
Hozzászólás: 236
Csatolások: 0
Azonosító: 202007
Offline offline
Idézet (DylanSmith @ 2017.06.02. 16:40)
Sztem csak a rajongók vannak kiakadva, hogy alpári stílusban fogalmazott.... Ami meg röhejes, hogy a rajongók fenyegetőznek a kedvencük nevében. biggrin.gif Nem tetszik neki Harry pofája (többek között nekem sem) és leoltotta, ennyi. Én nem mondok véleményt a dalról mert nem hallottam, de nem is érdekel. Csak gyártják futószalagon a számokat, mert kötelezi őket a lemezkiadó szerződése. Kit érdekel milyen lesz, csak legyen meg a lemez, ő meg felmarkolja a lóvét. Ahogyan olvastam régebbi cikkeket amikor futott a vándájreksön akkor is említette az egyik cikk, hogy bizony nem ő írta dalokat....


Figyelj, én nem azt mondom,hogy hú most menj és nézz meg minden dalt Harry albumáról és nem is fogok fenyegetőzni, hogy márpedig ha nem akkor....Mert annak semmi értelme, és maximálisan elfogadom, hogy nem kedveled.De komolyan. Nézz bele. Vagy a Sign of timesba vagy esetleg a Kiwibe. És utána írd le mégegyszer ugyanezt:D Megfogsz lepődni. Hidd el. Ha meg ezek után sem akarod, mert a One Directionos számai miatt azt hiszed tömeg gyártott dalokat írt és fú de pop az egész(ami egyébként nem igaz,mert egy dala sincs amit ilyen dalnak mondanák), akkor az a te veszteséged...sajnos;)
2017. június 02. 20:07 #31
MyOpinion
MyOpinion
új tag
 
StátuszHa hagyod, hogy térdre kényszerítsenek, talán sosem hagynak majd felállni!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.03.23.
Hozzászólás: 36
Csatolások: 0
Azonosító: 263207
Offline offline
Sosem értettem, hogy a "régi nagy zenészek/sztárok" többsége miért ilyen bunkó stílusban fogalmazza meg a véleményét. Persze a miénk egy más generáció, érthető, hogy esetleg nem tetszik neki, nincs ezzel baj, de nem kell lenézően beszélni másokról. Hozzátenném, hogy egyáltalán nem vagyok rajongó, csak nem bírom, ha emberek nem képesek megadni egymásnak a kölcsönös tiszteletet smileeee.gif
2017. június 03. 10:43 #32
CSHMR
CSHMR
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.02.19.
Hozzászólás: 203
Csatolások: 0
Azonosító: 262559
Offline offline
DylanSmith!Ajánlanám MyOpinion véleményét. Ebből is látszik, hogy a mondatod, miszerint csak a rajongókat akasztja az alpári mód, megdőlt.biggrin.gif
Inkább csak te örülsz neki, mint utáló - ha fogalmazhatok így, bár a pofája kijelentésből gondolom, ja.smileeee.gif
A másik pedig, hogy azt mondtad nem mondasz véleményt a dalról, mert nem hallgattad meg, ennek ellenére mégis azt állítod, hogy futószalagon lett gyártva, mint a többi.
Igazad van, a "vándájreksön" számok többségét nem ők írták, hiszen figyelniük kellett, hogy a tinikategória milyen számoknak örülne. VISZONT, láthatnád, ha nem csak felületesen jártatnád a kis ujjaidat a billentyűn, mindenféle háttérinformáció nélkül, hogy ez egy teljesen más hangzásvilág és más szövegirányultság.
De persze te nem vagy elfogult.(a rossz értelembe) biggrin.gif
2017. június 05. 15:21 #33
DylanSmith
DylanSmith
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.01.
Hozzászólás: 768
Csatolások: 0
Azonosító: 202974
Offline offline
Idézet (CSHMR @ 2017.06.03. 10:43)
DylanSmith!Ajánlanám MyOpinion véleményét. Ebből is látszik, hogy a mondatod, miszerint csak a rajongókat akasztja az alpári mód, megdőlt.biggrin.gif
Inkább csak te örülsz neki, mint utáló - ha fogalmazhatok így, bár a pofája kijelentésből gondolom, ja.smileeee.gif
A másik pedig, hogy azt mondtad nem mondasz véleményt a dalról, mert nem hallgattad meg, ennek ellenére mégis azt állítod, hogy futószalagon lett gyártva, mint a többi. 
Igazad van, a "vándájreksön" számok többségét nem ők írták, hiszen figyelniük kellett, hogy a tinikategória milyen számoknak örülne. VISZONT, láthatnád, ha nem csak felületesen jártatnád a kis ujjaidat a billentyűn, mindenféle háttérinformáció nélkül, hogy ez egy teljesen más hangzásvilág és más szövegirányultság.
De persze te nem vagy elfogult.(a rossz értelembe) biggrin.gif


Hát annyira nem érdekel, sem a szövege, sem a hangzásvilága, hogy időt töltsek bármilyen háttérinfó kutatására. Van itt bőven elég háttérinfó amit ti, kedves rajongók csöpögtettek. biggrin.gif Nekem egyszerűen nem szimpatikus és kész. Szóval ha úgy tetszik elfogult vagyok rossz értelemben. Lehet majd változik a véleményem évek múltán, de most nem! Szerintem elfér a negatív vélemény is meg a pozitív is. A futószalagon gyártást nagy általánosságban értettem, amit a mai zenei világ jellemez.
Szóval a reakciód tekinthető elfogultságnak Harryke irányában. wink.gif ami persze mindenkinek szíves joga.
2017. június 27. 16:11 #34
Directionergirl126
Directionergirl126
új tag
 
Státuszi love chocolate milk
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.01.
Hozzászólás: 30
Csatolások: 0
Azonosító: 205007
Offline offline
Mindenkinek lehet saját véleménye,negatív és pozitív egyaránt,viszont kulturáltan is meg lehet fogalmazni, valamint ha negatív a kritika,akkor esetleg tanácsot adni,mivel lehetne az adott előadó jobb.Itt egyiket sem tapasztaltam.Valamint szerintem a Sign Of The Times gyönyörű lett... Cc:
2017. július 05. 10:19 #35
Kingaisa
Kingaisa
visszatérő vendég
 
StátuszEgy aktatáskás ügyvéd többet tud lopni, mint ezer felfegyverzett férfi.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.03.14.
Hozzászólás: 313
Csatolások: 0
Azonosító: 222658
Offline offline
Nekem se jön be,de azért hogyha bárki mondja azt a környezetemben hogy Hú,de jó ez a zene stb. akkor én csak annyit mondok: Nekem nem annyira tetszik,de mindenkinek más az ízlése!
2017. július 05. 16:26 #36
Hyerin-ah
Hyerin-ah
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.09.10.
Hozzászólás: 202
Csatolások: 0
Azonosító: 259651
Offline offline
Na, hogy őszinte legyek ki nem állhattam a One Direction-t, sem a tagokat. Acsapból is ők folytak... Dalaikat se hallgattam nagyon. Azt hallottam, hogy most szüneten vannak vagy mi és szólóba nyomják. Láttam, hogy Harry Stylesnak új dala van, megnéztem belepörgettem épphogy pár másodpercre ki is léptem, mondom na ez nem... Valamelyik nap épp szólt egy nagyon jó kis dal a rádióban, mondom úristen mi ez, gyorsan le Shazamoztam, és a Sing of the Timesvolt, már a dla közben is sejtettem, hogy Harry lehet és tényleg ő volt. Nos... Imádom a dalt, fantasztikus nekem tetzsik ez astílus, meg az album, olyan kis retro rockos, szerintem jó. És tegyem hozzá, hogy most kezdett el igazán érdekelni a srác, és maga az egész 1D, szerintem jó lett a Sing of the Times! De hát ízlések és pofonok, attól hogy ennek az embernek nem tetszik elég jólível felfelé Harry munkássága és dalai. Mindenkinek joga van elmondani a véleményét, nekem tetszik neki nem, lehet másnak sem, sokaknak igen. Ha nem tetszik valami nem hallgatom. Minden esetre még megjegyezném nem is olyan rossz ez a One direction, remélem hamarosan újra látjuk őket.
2017. augusztus 27. 19:24 #37
Yuri Stylinson
Yuri Stylinson
visszatérő vendég
 
Státuszshe's a nasty one
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.08.13.
Hozzászólás: 199
Csatolások: 3
Azonosító: 266027
Offline offline
Noha a Sign of the Times stílusa alapjaiban más, mint amit a One Direction-nel adott ki Harry, ennek ellenére azért elég nagy f@szfejnek kell lenni ahhoz, hogy így becsméreljen egy elismert énekest (aki nem mellesleg tényleg tehetséges) Véleményem szerint csupán irigy arra, hogy az új generáció lényegében a föld mélyére tiporja az ő múltbeli és jelenlegi sz@r munkásságait. Az egojából meg igazán visszacsippenthetne egy hangyasz@rnyit, mert abszolút nincs oka ennyire elszállnia magától, ezt bárki állíthatja, aki csak ránéz.
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok