Starity

Botrány! Ennyi embert még valószínűleg soha akasztott ki a két Jenner lány

5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. július 01. 09:18 #61
Diomendes
Diomendes
 
StátuszI'll be needing stitches..
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.02.06.
Hozzászólás: 538
Csatolások: 0
Azonosító: 220652
Offline offline
Én még mindig azon vagyok kiakadva, hogy Harry Styles rocksztár. Az durvább.
2017. július 01. 09:52 #62
Enn13
Enn13
új tag
 
Státusza profiolm emma watson, aki a heforshe kampány arca
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.04.23.
Hozzászólás: 78
Csatolások: 0
Azonosító: 255834
Offline offline
Jaj ugyan már, semmi közük nem volt sem a poló tervrzéséhez, sem a metálzene-szeretethez, sem a bocsánatkérés megírásához. Elég egyértelmű hogy az egészet egy stáb csinálta mögöttük. Ők meg voltak olyan ostobák, hogy hozzáadták a nevüket és az arcukat, mert jó ötletnek tűnt. Valószínüleg a cég "csinálta" az eddigi összes lépésüket, és idáig egész jól bejött. (Pénzügyi tekintetben) Elképzelhető, hogy a póló tervezésbe azt is belekalkulálták, hogy ez mekkora botrány lesz, és milyen szépen ki lehet akasztani vele mindenkit, hogy a média újra felkapja a nevüket.
2017. július 01. 13:08 #63
Kaattaa
Kaattaa
visszatérő vendég
 
StátuszYᵒᵘ Oᶰˡʸ Lᶤᵛᵉ Oᶰᶜᵉ
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.25.
Hozzászólás: 317
Csatolások: 0
Azonosító: 181416
Offline offline
Hülye, idióta, pénzéhes picsák.
2017. július 01. 13:29 #64
Lilisztar
Lilisztar
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.06.09.
Hozzászólás: 318
Csatolások: 0
Azonosító: 244672
Offline offline
Ertem,hogy mi a probléma
De ebből rohatt nagy ügyet nem kellett volna csinálni
2017. július 01. 15:00 #65
- törölt felhasználó -    
Sose bírtam ezeket a lányokat. Olyan műek. Viszont Enn13-nak igaza van. Valószínűleg ezt csak azért csinálták hogy megint felkapja a média a nevüket. Ha nagy botrányt csinálunk belőle akkor megint az lesz hogy mindenki ezekről beszél és a fejem meg megint fájni fog :'D Bár az is igaz hogy szó nélkül emellett nem lehet elmenni. A tökéletes médiafogás......
2017. július 01. 16:18 #66
- törölt felhasználó -    
Jól megmondták nekik!ohmy.gif
2017. július 01. 17:06 #67
Arcee23
Arcee23
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.03.13.
Hozzászólás: 595
Csatolások: 61
Azonosító: 222613
Offline offline
Idézet
Lilisztar | Ma, 13:29
Ertem,hogy mi a probléma 
De ebből rohatt nagy ügyet nem kellett volna csinálni 

Mégis mit vársz? Menjünk el szó nélkül amellett, hogy ez a két tehetségtelen, semirekellő, buta, felkapott p*csa engedély nélkül használta fel legendák arcképét és nevét? Nézzük el nekik azt, hogy legendák képeire helyezték az arcukat/nevüket ezzel meggyalázva őket? Nézzük el nekik, hogy olyan emberekből akarnak hasznot húzni akiknek valószínűleg el sem ismerik a munkásságát? Nem tehetnek meg bármit csak azért, mert gazdagok és Jenner a nevük.
2017. július 01. 18:59 #68
Selena Gomez Fan.2
Selena Gomez Fan.2
#EvilRegal
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.26.
Hozzászólás: 1983
Csatolások: 4
Azonosító: 200866
Offline offline
Enn13 Persze, hogy bele van kalkulálva. Mamager mindent megold. Jól jön nekik ez a kis hírverés, biztos nem megy a biznisz. rohog.gif Kéne már mégegy szexvideó valamelyiktől, hátha híresebbek lennének, hisz mind tudjuk(reméljük), hogy ez a fajta hírnév nem tart örökké.
2017. július 01. 19:00 #69
- törölt felhasználó -    
Annyira látszik, hogy csak botránykeltés miatt csinálták az egészet... Még ha igényesen csinálták volna, vagy nem tudom... De most komolyan, rábaszni az arcukat tehetséheket/művészeket ábrázoló pólókra? Én ezen már felháborodni sem tudok, csak röhögni. És egyébként sajnálom őket. Most nem kezdem el szidni egyikőjüket sem, úgyis megkapták már amit megérdemeltek... De még lejjebb süllyedtek a szememben (nem tudom már hová mert nem hittem hogy van ennél lejjebb)
2017. július 01. 19:02 #70
- törölt felhasználó -    
Ja, és nagyon remélem hogy senki nem vette meg ezeket a pólókat....
2017. július 01. 19:33 #71
Nelli00
Nelli00
the chin thing™ tae does to jungoo
 
Státuszmikrokosmos
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.08.03.
Hozzászólás: 1104
Csatolások: 2
Azonosító: 258594
Offline offline
Előttem már mindenki leírt mindent amit gondolok. Undorító húzás volt!
2017. július 01. 22:01 #72
Hana-chanxX
Hana-chanxX
.ɪᴅσʟ ♕
 
Státuszʏσᴜ cᴀɴ’ᴛ sᴛσᴘ ᴍᴇ ʟσvin’ ᴍʏsᴇʟғ
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.01.31.
Hozzászólás: 3402
Csatolások: 265
Azonosító: 239786
Offline offline
Ugyan, ebből se lesz semmi a beszólásokon kívül, amit kaptak. Pedig már igazán megleckéztethetné őket valaki, de tudjuk, erre nem fog sor kerülni. -.- Annyira elegem van a Kardashian-Jenner családból, hogy elmondani nem tudom és a legbosszantóbb az, hogy nem csinálnak semmi becsülednőt, mégis mindenhol ott vannak, rengeteg ember hever a lábaiknál, felnéznek ezekre az "emberekre". Nem tudom, kik a röhejesebbek; akik tisztelik őket vagy ők maguk.
2017. július 01. 22:45 #73
Helga27
Helga27
Queen of Nothing
 
StátuszBirth is begin of death
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.06.11.
Hozzászólás: 1099
Csatolások: 5
Azonosító: 244743
Offline offline
Ezt is csak azért csinálták mert semmihez sincs tehetségük....ja várjunk botrányokat jól csapnak....
2017. július 01. 23:56 #74
timi5
timi5
 
StátuszHamilton harmadszorra is világbajnok!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.09.13.
Hozzászólás: 2701
Csatolások: 81
Azonosító: 211719
Offline offline
sztem csak piacra dobtak újabb cuccokat, nem akartak megbántani semmit, egyszerűen csak eladnák a pólókat és kész
2017. július 02. 00:25 #75
Szalonnás rágó
Szalonnás rágó
új tag
 
StátuszSzerencse a keresztnevem. Igaz, a vezetéknevem meg Bal...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.07.06.
Hozzászólás: 11
Csatolások: 0
Azonosító: 257808
Offline offline
Kik ezek? Hogy merik? Még csak meg sem kérdezik a családokat? Undorító...
2017. július 02. 14:38 #76
AnyTime
AnyTime
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.08.04.
Hozzászólás: 28
Csatolások: 0
Azonosító: 230837
Offline offline
Ugyan a Kardashian - Jenner klánt ismerve, biztos vagyok benne, hogy ez a kis hírverés még jót is fog tenni nekik, egy kis botrány és máris nő a bevétel... biggrin.gif 110.gif Az már más kérdés, hogy így egy-két utálóra szert tesznek, de hát a hűséges, elvakult rajongók így is-úgy is kitartanak mellettük, sőt az esetleg vitából az ellenséggel is akkora hírverést csinálnak hogy ők jöjjenek ki belőle jól. Egy kis promóció Kardashian - Jenner család módra, azaz hogy éljünk meg a semmiből cool.gif dry.gif
2017. július 02. 15:34 #77
- törölt felhasználó -    
Annyira szánalmasak és undorítóak.Az a baj hogy az agyonplasztikázott fejükkel nem bírják felfogni hogy nem róluk szól minden.Attól hogy ők nem szeretik a metál zenét,attól még nem kéne ezt csinálni.A metál zenének sokkal több értelme és mondani valója van,mint a legtöbb pop,nyálas számnak.Hogy mernek ilyeneket csinálni?!Ezek az emberek tettek is valamit a hírnévért,nem úgy mint ők.Ők csak ostoba sminkeket árulnak a saját nevükkel,egy vagyonért,holott bárhol kapni jobb minőségűeket.Ja meg van egy valóság show-juk,hogy oda ne rohanjak.És akkor mi van?Ez feljogosítja őket arra,hogy engedély nélkül legendás zenészek pólóira a saját buta fejüket rá nyomtassák?!És őket valaki példaképnek tekinti.Hát gratulálok!
2017. július 02. 17:45 #78
oncer_cspanka3
oncer_cspanka3
új tag
 
Státusz,,nem érdekel mit gondolnak a külsőmről.Énekes vagyok nem model.''-Amy Winehouse
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.01.23.
Hozzászólás: 78
Csatolások: 0
Azonosító: 253399
Offline offline
igy hogy visszatértem a wc-ről mert befejeztem a hányást neki állok véleményt formálni erről. hol is kezdjem? nos ez a két tehetségtelen hülye kis picsa azt hiszi mert hires bármit megtehet,amiért a nevelésükben van a hiba mert őket ugynevelték hogy ők a Jenner lányok szóval nekik bárhol bármit bármikor. jó kis magyarázat van a ,,bocsánat kérésükben,,:nagy rajongóik vagyunk" megnézném hogy a kis drágák hol és mikor hallgattak Ozzy Osbourne-tól bármit. és ott diszeleg az ő feje mellett amire nem mellesleg annyira büszke majd kiesik az ablakon mikor nem kéne,ha ilyen fejem lenne utcára nem mennék. szegény zenészek harcoltak a hirnévért hogy ezt kapják? hogy szétműtett kis gyökerek akiknek a pénz és a plasztika illetve a hirnév szónál kimerül a szókincsük az ő feje tegye a sajátját? eskü perelnék. Sharonnak mennyire igaza van.. amugy ki az a hülye aki ezeknek a lóhere fejűeknek a képével ellátott polót vesz fel. inkább haggyák a drága metált és a józenészeket és feküdjenek még párszor kés alá ahoz kurvara ertenek úgyis..
2017. július 02. 22:21 #79
kami98
kami98
 
Státusz"Life itself is worth living for." - JA
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.30.
Hozzászólás: 1305
Csatolások: 0
Azonosító: 137470
Offline offline
Ezek megis ki a fenenek kepzelik magukat?! Azt hiszik, hogy azert, mert hiresek, barmit megtehetnek? Ket bekepzelt ribizli. (Direkt irtam ezt a szot)
2017. július 03. 10:37 #80
- törölt felhasználó -    
2 ilyen undorító ribanc, akik szart se csináltak, szart se értek el, hogy tehetnek ilyet ilyen tehetséges és legendás emberekkel? Undorító. Nem gondoltam volna hogy még jobban megtudom utálni őket, de sikerült.
5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!