Starity

Whoopi Goldberg szólaltatja meg Ursulát az Utódok második részében

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. július 22. 10:27 #1
Alida
Alida
visszatérő vendég
 
StátuszAll our dreams can come true if we have the courage to pursue them.- Walt Disney
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.21.
Hozzászólás: 180
Csatolások: 1831
Azonosító: 178277
Offline offline
A 2015-ben bemutatott Utódok sikerének hála megérkezett a folytatás, melyben Whoopi is szerephez jutott.
A teljes cikkhez kattints ide!
2017. július 22. 11:27 #2
oncer_cspanka3
oncer_cspanka3
új tag
 
Státusz,,nem érdekel mit gondolnak a külsőmről.Énekes vagyok nem model.''-Amy Winehouse
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.01.23.
Hozzászólás: 78
Csatolások: 0
Azonosító: 253399
Offline offline
istenem lehet én vagyok a gyerekes és hülye de annyira várom ezt a filmet
2017. július 22. 13:08 #3
Lilisztar
Lilisztar
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.06.09.
Hozzászólás: 318
Csatolások: 0
Azonosító: 244672
Offline offline
Én is valószínű gyerekes vagyok de én is várom
2017. július 22. 15:00 #4
Dorinadd
Dorinadd
Always
 
StátuszR5 & Harry Potter & TVD & TO & PLL
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.09.07.
Hozzászólás: 1937
Csatolások: 0
Azonosító: 259598
Offline offline
Úgy várom már! Sose növök fel...
2017. július 22. 15:47 #5
Lysandranevra
Lysandranevra
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.24.
Hozzászólás: 301
Csatolások: 0
Azonosító: 261023
Offline offline
Jajj, belehallgattam a második rész dalaiba, és egyszerűen szörnyű. sad.gif A régi Kis hableányos dalokat is átdolgozták, de valami pocsék lett a végeredmény, ez a tipikus nyafogó hang. Ááá. Az első rész még úgy ahogy jó volt, de ott is kb. Demóna volt az, aki megmentette az egész filmet, az ő játéka tényleg jó volt (és a dala is), meg mg asszem a lila hajú csaj egész jó volt, de a többi, kész katasztrófa. Nem is értem, hogy Jaffar fia szerepére miért egy indián srácot választottak, amikor az Aladdin az arab világban játszódik. És miért lett Szörnyella fekete bőrű? És ha már egy afroamerikai színésznőt választottak a szerepre, a fia miért egy fehér srác lett? Mondjuk, lehet örökbe lett fogadva, vagy nem tudom. Összességében az első résznek voltak hibái, de egyszer nézősnek jó volt, szerethető volt, viszont ez a második már kicsit erőltetett szerintem. De azért megnézem majd, ha más nem Whoopi Goldberg legalább jó lesz.
2017. július 22. 16:25 #6
MissMikaelson
MissMikaelson
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.06.09.
Hozzászólás: 73
Csatolások: 0
Azonosító: 264801
Offline offline
Én még mindig gondolkozom, hogy megnézzem, de szerintem nem fogom, mert China is szerepel benne, őt pedig roppant tehetségtelennek és irritálónak találom.
2017. július 22. 23:05 #7
Lilisztar
Lilisztar
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.06.09.
Hozzászólás: 318
Csatolások: 0
Azonosító: 244672
Offline offline
Amúgy pontosan én sem tudom hogy Szornyella miert lett fekete de amúgy aki Caslost,Szornyella fiát alakítja neki az életben az apja afro amerikai és az anyukája fehér....
És elvileg ő nincs örökbe fogadva....
2017. július 23. 00:05 #8
katherine0813
katherine0813
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.10.18.
Hozzászólás: 597
Csatolások: 0
Azonosító: 250792
Offline offline
Lysandranevra: az élőszereplős Aladdinban pedig a csaj indiai származású, hú most akkor mi van?...
Amúgy meg manapság már minden filmbe beleerőltetik a fekete színészeket, amivel - félreértés ne essék - nekem speciel semmi bajom, de néha furcsa szereplők "bőrébe bújnak" a feketék, mint pl itt Szörnyella
2017. július 23. 09:18 #9
Lysandranevra
Lysandranevra
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.24.
Hozzászólás: 301
Csatolások: 0
Azonosító: 261023
Offline offline
Lilisztar, pedig nem látszik a srácon, hogy félig afroamerikai lenne. Igen, tudom, manapság minden filmbe beteszik az afroamerikai színészeket a polkorrektség miatt, nekem ezzel nincs bajom, de azért bizonyos esetekben fura. Pl. az is, hogy az élőszereplős Szépség és a Szörnyetegben miért voltak fekete mellékszereplők, amikor a történet a 18. századi Franciaországban játszódik? Nekem ez kicsit fura volt, mondom, nem azzal van a gond, hogy feketék is játszanak a filmekben, mert ez tök természetes, csak nem mindig illenek oda.

Amúg az ég oké, hogy indiai származású az aladdinos színésznő, de ő még arabnak is simán kinéz, míg Jaffar fián nagyon látszik, hogy nem arab származású.
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!