Starity

Sziget 2017: Iggy Azalea feneke nagyobb volt, mint a show, amit csinált – Macklemore azonban aratott megint

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. augusztus 18. 23:38 #41
- törölt felhasználó -    
Macklemore de cuki <3
az egész cikkből az ő részét élveztem a legjobban.
Iggy kb semmi meglepődés, saját magát járatja le.
2017. augusztus 19. 00:10 #42
oncer_cspanka3
oncer_cspanka3
új tag
 
Státusz,,nem érdekel mit gondolnak a külsőmről.Énekes vagyok nem model.''-Amy Winehouse
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.01.23.
Hozzászólás: 78
Csatolások: 0
Azonosító: 253399
Offline offline
Iggy-től nem is vártam mást a magát való simogatáson kivül...
Macklemore viszont nagyon aranyos volt. smileeee.gif kár hogy nem lehettem ott még a TPR-en sem nagyon faj erte a szivem.. sad.gif
2017. augusztus 19. 15:00 #43
oroni
oroni
új tag
 
Státuszwhen ur sad:music; when ur happy:music!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.06.30.
Hozzászólás: 15
Csatolások: 0
Azonosító: 245599
Offline offline
húha megdöbbentett. Viszont annak mindig örülök, ha egy külföldi szeret itt lenni/koncertezni!
2017. augusztus 20. 10:42 #44
- törölt felhasználó -    
Nem lepődtem meg Iggyn, hiszen sosem teljesített jól élőben. Egyértelműen csak a pénzre hajtott.
2017. augusztus 21. 22:52 #45
- törölt felhasználó -    
Barátok beszámolja alapján Iggy sem teljesített annyira alul, mint tavaly Rihanna. Előadta minden fontosabb számát szerencsére, amik élvezhetőek voltak bizonyos problémáktól függetlenül. Macklemore pedig mindig is nagy arc volt, várható volt a lehengerlő show tőle!(:
2017. augusztus 23. 13:46 #46
AliciaAlice
AliciaAlice
visszatérő vendég
 
StátuszHa úgy érzed karambolozni fogsz csak lépj rá a gázra.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.08.24.
Hozzászólás: 284
Csatolások: 0
Azonosító: 232137
Offline offline
A cím tényleg mindent elmondott...
2017. augusztus 25. 16:39 #47
Gingerina
Gingerina
visszatérő vendég
 
StátuszI WILL TRAVEL THE W O R L D
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.12.27.
Hozzászólás: 142
Csatolások: 0
Azonosító: 261537
Offline offline
Macklemore király, ez tény. Iggy meg csatlakozhat Rihannához, de ide ne jöjjenek akkor többet! :/
2017. augusztus 26. 08:11 #48
- törölt felhasználó -    
Nem olvastam el a cikket, de a címen kapásból felröhögtem.
"Telefonokon kívül nem igen volt semmi a magasban: kezek biztosan nem" Ez meg szörnyen szomorú... Értem én, hogy meg kell örökíteni az élményt, velem is megesik, hogy két percre előkapom egy koncerten a telefonom, ellövök 3-4 képet és egy rövid videót, de ha egész koncert alatt ez megy, az szerintem nagyon gáz. Miközben a telefonodat figyeled, miközben videózol, képeket csinálsz, lemaradsz az élményről. Találkoztam már olyan emberrel koncerten, aki végigszelfizte a koncertet, mellettem állt, szörnyen idegesítő volt. Ráadásul, ha már elmegy valaki a Szigetre, az ország legdrágább fesztiváljára, nem hiszem el, hogy nem tudja lerakni a hülye telefont...
2017. augusztus 27. 23:04 #49
- törölt felhasználó -    
Hát igen, a cím elmond mindent. Iggy-től nem is vártam mást, Macklemore-ról pedig eddig is tudtam hogy jófej, szóval nem csalódtam benne. De azt hozzá kell tennem hogy ha én eljutottam volna a Szigetre, akkor nem azzal csesztem volna el az időt, hogy lefotózok minden második dolgot. Én az ilyen eseményeken inkább kiélvezem a pillanatot. Mert tény, hogy Iggy produkciója nem volt valami nagy szám, de a Szigeten oly sok minden más elfoglaltság van, ami jobb annál mint hogy végig fotózd az egészet.
2019. március 13. 16:00 #50
Alenna
Alenna
ʟᴀ ᴜɴɪᴄᴀ
 
Státuszone thing about karma, that bitch will finds you
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.10.29.
Hozzászólás: 2552
Csatolások: 37329
Azonosító: 267566
Offline offline
Igen, tudom, hogy lassan már 2 éves ez a cikk, de amikor publikálva lett még nem voltam az oldal tagja. A tagságom óta akárhányszor olvastam el a cikk címét és magát a cikket, mindig undort éreztem és késztetést arra, hogy hozzászóljak, amit egészen a mai napig halogattam. Úgy voltam vele, hogy ez a cikk régi, nem igazán éri meg vele foglalkozni, de már ott tartok, hogy egyszerűen már nem bírom ki, hogy ne szóljak hozzá, és ne fejezzem ki a véleményem nyilvánosan végre. Az undort nem Iggy felé értem, tehát ne értsétek félre, hanem afelé ahogyan meg lett fogalmazva ez az egész cikk Iggy szempontjából nézve. Egyszerűen annyira gusztustalanul és szánalmasan, hogy nem is értem, hogy lehetett ezt publikálni. Bezzeg, amikor Rihanna jött a Szigetre, akkor ő nem lett így lehúzva, sőt agyon volt dicsérve, pedig az ő hozzáállása borzalmas volt. Iggy legalább nem késett, mint ahogyan Rihanna tette. Nem voltam ott Iggy Szigetes koncertjén, VISZONT az egészet végig néztem Iggy fodrászának köszönhetően élő felvételről az Instagram-on, és ami a lényeg nekem érdekes módon nem tűnt ilyennek a koncert, mint ahogyan a cikkíró vélekedik róla... Azért azt vegyük már figyelembe, hogy Iggy nem sokkal a koncert időpontja előtt lett felkérve, így nem valami sok ideje lehetett felkészülni normálisan. Ne várjuk már el tőle, hogy mindig tökéletesen teljesítsen! Valamint könyörgöm, ő is ember, nem lehet minden pillanatban jó kedve és fülig érő mosolya. Amúgy meg megjegyezném ide, hogy a közösségi oldalaira aznap, nem sokkal a koncert vége után kiírta, hogy köszöni Budapestnek a lehetőséget, és hogy jól érezte itt magát. Neki nem szokása minden koncertje után kiírni ilyet, így 100% biztos, hogy ez igazság! Nagy baromság, hogy kizárólag csak is a pénz miatt jött el, azért van neki elég sok pénze, nem hiszem, hogy olyan sokat tett volna a vagyonához ez a koncert. Egy negatív élményt/véleményt meg lehet normálisabban is fogalmazni, és nem ilyen gusztustalan módon, valamint Iggy-re, és ránk, rajongókra nézve bántóan, mint ahogyan ebben a cikkben olvashatjuk!! Amúgy meg magára a cikkíróra nem vonatkozik a Starity felhasználói magatartásának első pontja?! Hmm...érdekes. Ahogy nézegettem a hozzászólásokat, valakinek meg az utálatára rá tett egy lapáttal a cikk Iggy-ről szóló része, így hát nagyon köszönjük szépen, ezt a cikket! rolleyes.gif
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok