Starity

Bejelentette új albumát és kislemezét Taylor Swift

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. augusztus 23. 21:09 #1
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3280
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
Taylor Swift vajon rossz híréről nevezte el új lemezét? Annyi biztos, új kislemeze holnap érkezik!
A teljes cikkhez kattints ide!
2017. augusztus 23. 21:21 #2
Cara Delevingne2017
Cara Delevingne2017
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.07.23.
Hozzászólás: 301
Csatolások: 0
Azonosító: 265596
Offline offline
Ez a kígyós izé csak szerintem para?? biggrin.gif
2017. augusztus 23. 21:32 #3
- törölt felhasználó -    
ÚRISTEN
elmondhatatlanul várom! heart.gif
2017. augusztus 23. 21:40 #4
Alison DiLaurentis
Alison DiLaurentis
új tag
 
StátuszI was late for this,late for that,late for the love of my life
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.07.18.
Hozzászólás: 82
Csatolások: 1
Azonosító: 265510
Offline offline
Kíváncsi vagyok már rá! smileeee.gif
2017. augusztus 23. 21:41 #5
- törölt felhasználó -    
((A Timeless, mint dalcím még nincs megerősítve))
Egyszerűen imádom a borítót és a promóciót. Kitörölte a régi képeit, tweetjeit, posztjait, azért, mert ezek a hírnevéhez (Reputation jelentése) köthetőek és a borítón az arcát félig fedi a neve, ami azt jelentheti, hogy az emberek csak a nevét "ismerik", de azt, hogy ki ő, nem. Taylor a többi előadóval ellentétben sosem okoz csalódást, az év tele volt rosszabbnál rosszabb dalokkal, halgathatatlan zaj mind a sok tucatelőadótól, gyenge visszatérések. Örülök, hogy Ő megmenti az évet. Az emberekből, mint mindig, most is a komment szekcióban az irigység és a rosszindulat beszél majd, de már hozzá kéne szoknotok drágáim, hogy a kedvenceitek sosem érik el a number 1 pozíciót a zenei listákon, amíg Taylor jelen van. #queensnake
2017. augusztus 23. 21:44 #6
Selena Gomez Fan.2
Selena Gomez Fan.2
#EvilRegal
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.26.
Hozzászólás: 1983
Csatolások: 4
Azonosító: 200866
Offline offline
AZért számomra ez az év nagyon üt. Nem csak miatta, hanem nagyon sok kedvencem tér/tért vissza idén. De visszatérve Taylor-hoz, rettenetesen várom már. heart.gif
2017. augusztus 23. 21:44 #7
bestdamnfan
bestdamnfan
visszatérő vendég
 
StátuszHonestly, I just need to be a little crazy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.04.19.
Hozzászólás: 350
Csatolások: 0
Azonosító: 263801
Offline offline
Kíváncsi vagyok az új dalra, remélem egy Blank Space 2.0 lesz. A borító kicsit fura, az 1989 cover fotója sokkal jobban tetszik, de talán csak meg kell szoknom.
2017. augusztus 23. 21:46 #8
SellyFan92
SellyFan92
visszatérő vendég
 
Státusz"Like a goddamn soldier that just can't forget the battle, i am stained by you"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.07.08.
Hozzászólás: 269
Csatolások: 0
Azonosító: 257855
Offline offline
Engem nem érdekel, hogy mit tett és mit nem, ugyanúgy szeretem őt és a zenéjét is. Nagyon várom már!! heart.gif
2017. augusztus 23. 21:51 #9
Wendy17
Wendy17
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.02.04.
Hozzászólás: 488
Csatolások: 0
Azonosító: 220562
Offline offline
Eddig Taylor számomra soha nem okozott csalódást évről évre képes volt maradandót alkotni de azért most egy kicsit parázok milyen lesz..
És az plusz öröm hogy nem kell napokat heteket várni rá hanem már holnap megjelenik az első dal..
És az album dátuma és elég közeli <3 #queen
2017. augusztus 23. 22:04 #10
Moonlightchild
Moonlightchild
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.06.02.
Hozzászólás: 40
Csatolások: 0
Azonosító: 264641
Offline offline
NAGYON VÁROM skskksks ♡
2017. augusztus 23. 23:06 #11
- törölt felhasználó -    
Vegree kidob meg egy almubot. Annyira vartam mar ♡

Ja nem... kivancsi vagyok most eppen kirol fog szolni. Kit vett elo ,hogy valamit is be tudjon kaparni abba az albumnak nevezett valamibe. Nem ,nem vagyok ra se feltekeny ,se irigy. Valaki irta ,hogy o a number one . Hat kedveskem az en kedvenc eloadom tobbet ert el ebben az evben es meg az eddigi evekben is mint o hat ez ilyen. El kell fogadni
2017. augusztus 23. 23:48 #12
jennette13
jennette13
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.08.13.
Hozzászólás: 458
Csatolások: 0
Azonosító: 266018
Offline offline
Fantasztikusan néz ki ez a borító, az eddigi legjobb szerintem biggrin.gif
Nagyon várom már az új dalokat <3
2017. augusztus 24. 00:09 #13
Joannexoxo
Joannexoxo
új tag
 
StátuszI live in a hologram with you
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.02.10.
Hozzászólás: 52
Csatolások: 0
Azonosító: 262403
Offline offline
2 videóját is több mint 2 milliárdan nézték meg, több miliió eladás, 10 Grammy dij. Még ha magát az embert nem kedvelik és le kigyozzak el kell ismerni hogy egz ici pici tehetsége mégis van azért. Egyébként meg ő egy művész, ő speciál az exeitől kap inspirációt. Ariana Grande legutóbbi albumának legnagzobb része non stop szex téma. CSAK MONDOM. amugy meg mar nagzon varom
2017. augusztus 24. 08:12 #14
- törölt felhasználó -    
Biztos jó lesz! Már várom! smileeee.gif
2017. augusztus 24. 08:46 #15
- törölt felhasználó -    
Én az utóbbi időben elkezdtem hallgatni a zenéjét szóval már várom.
2017. augusztus 24. 09:42 #16
AliciaAlice
AliciaAlice
visszatérő vendég
 
StátuszHa úgy érzed karambolozni fogsz csak lépj rá a gázra.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.08.24.
Hozzászólás: 284
Csatolások: 0
Azonosító: 232137
Offline offline
Kíváncsi vagyok már nagyon. 1-2 napja meg is álmodtam egy klippet meg egy zenét az albumról kíváncsi vagyok most is megálmodtam-e mert nem ez lenne az első...
2017. augusztus 24. 11:44 #17
Picy
Picy
 
Státuszlast night was the last time of my past life
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.12.13.
Hozzászólás: 1039
Csatolások: 0
Azonosító: 261338
Offline offline
heh ezért kellett ekkora felhajtás? más csak kiírja hogy új albuma lesz.. mindegy kíváncsi vagyok
2017. augusztus 24. 15:45 #18
Gureka10
Gureka10
queen of clubs
 
StátuszVengeance
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.13.
Hozzászólás: 7395
Csatolások: 566
Azonosító: 193928
Offline offline
Már most nagyon tetszik ez az egész és az album mondanivalója is. Végre kicsit kezelésbe veszi a témát, remélem ütős dalszövegű dalokat kapunk, amitől majd az ember egy kicsit elgondolkodik. Nagyon várom már. wub.gif
2017. augusztus 24. 15:56 #19
Ariella2001
Ariella2001
 
StátuszCsak szavakkal búcsúztunk el, közben százszor meghaltam
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.07.14.
Hozzászólás: 1170
Csatolások: 0
Azonosító: 229442
Offline offline
Lehet azt mondani, hogy Taylor egy manipulátor, aki egy emberként irányítja a rajongóit, a barátait, a médiát, egy szóval mindent, de azt nem, hogy tehetségtelen.

Tény, hogy nem egy Adele, de ettől függetlenül nagyon sok mindent tett le az asztalra és nagyon sok minden van a háta mögött. Majdnem tíz éve a pályán van, és ő a mostani (nem túl jó) hírével ellentétben nem úgy kezdte, hogy kidobott magáról egy meztelen fotót vagy egy felnőtt filmes videót és a médiát felhasználva csinált magából sztárt. (mint Kardashianék, akik még mindig nem értem hogy lettek híresek és gazdagok, azt meg főleg nem értem, hogy lehetnek "rajongóik" amikor semmit de tényleg semmit nem csinálnak, csak mutogatják magukat, butítják a népet és egymást, és a saját testvérüket is képesek hátba szúrni egy kis figyelemért)
Nem, Taylor countryt énekelt eleinte, ami lássuk be nem valami hű de menő stílus, mégis ő már akkor is híres volt. Aztán kiadta az 1989-et, ami totálisan más stílust képviselt az emberek mégis oda voltak érte.

Komolyan azért nem bírjátok, mert "kígyó" vagy mert pasizik?
Bezzeg, ha Dicaprio csinálja, akkor mekkora macsó és hú de jó pasi, milyen simán fűzi a csajokat, stb., de ha Taylorról jelenik meg cikk, ahol másik pasival van már r*banc. Gondolkozzunk már egy kicsit légyszi.

Semmi közünk ahhoz, hogy mit tesz, vagy, hogy kivel teszi. Nincs jogunk elítélni őt, mert nem ismerjük, mi csak egy a média felé mutatott arcot látunk, ahogy a borítón is látszik (ami eszméletlenül jó lett, szerintem ver minden idei albumborítót, beleértve Mileyét is, mert véleményem szerint az elég béna lett. Na az nekem tényleg erőltetett és gyermeteg épp úgy, mint az egész album, nekem egyetlen száma se tetszik, de mégcsak annyira se, hogy megszokásból hallgassam. Szerintem borzalmas, de ez privát vélemény, mindenkinek lehet).

Azt pedig nem nevezném undorító médiafogásnak Taylor felől, hogy letörölte minden eddigi oldalát, hogy aztán visszatérjen. Az nem volt rosszabb, amikor Selen meg Zedd úgy csinált, mintha együtt lennének, hogy nagyobb legyen a médiacirkusz? Ez csak egy példa, de lehetne ezer ilyet hozni.

Taylor kétségtelenül sztár alkat, jól kezeli a médiát, sokan nem szeretik (akármilyen színben tüntet fel engem a kommentem, én sem szeretem túlzottan) de még többen igen. Ez ellen nem tehetünk. Lehet szidni őt, elküldeni melegebb tájakra, útszélinek nevezni, vagy akármi, de ne nevezzük tehetségtelennek, mert nem az.

Ahogy már korábban írtam, ő azért lett sikeres, mert az emberek szerették a zenéjét és a dalai által került a listák élére (ugyanis minden dalát ő írja, igen mindig férfiakról, de könyörgöm Adele pl. évek óta ugyanarról az egy férfiről siránkozik, őt mégsem szidja senki, hanem el vannak ájulva tőle, mondom ezt úgy, hogy Adelet egyébként nagyon szeretem rohog.gif )
Taylor dalokat írt, felfedezték, kiadták a számait és híres lett. Nem kevés munka és kitartás kellett hozzá, nem úgy, mint Rita Orának, aki szexelt azért, hogy neve legyen, aztán most hagyja magát elveszni a süllyesztőben, épp úgy, mint Iggy Azalea.

Erről ennyit. Szerintem az albuma jó lesz, egy-két száma talán tetszeni is fog, de nem leszek elájulva tőle.
A média felé mutatott sztár nekem sem szimpatikus, a dalait néha meghallgatom, de nem vagyok különösebb rajongója.
Az albumborító eszméletlenül tetszik, ötletes, a kígyós dolog pedig nagyon rémisztő, de közben vicces is.

Ismétlem, mindezt úgy írtam le, hogy nem vagyok túlzottan nagy Taylor fan, az 1989 például egyáltalán nem tetszett, talán a Wildest dream és az Out of the woods volt amit többször meghallgattam, de annyira se tetszett, hogy letöltsem őket. rohog.gif
A Shake it off-tól vagy a Blank Space-től pedig egyenesen hidegrázást kapok, mégis próbálom értelmesen, a média irényításától függetlenül nézni őt.

Taylor egy tehetséges és sikeres nő, aki keresi az igazit és a kudarcait megélve és túl élve kap ihletet, ő pedig dalok formájában rögzíti ezeket. Kit érdekel, ha éppen pasikról szólnak?
2017. augusztus 24. 21:00 #20
Dorinadd
Dorinadd
Always
 
StátuszR5 & Harry Potter & TVD & TO & PLL
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.09.07.
Hozzászólás: 1937
Csatolások: 0
Azonosító: 259598
Offline offline
Kíváncsian várom! smileeee.gif
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok