Starity

PlayerUnknown's Battlegrounds

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. szeptember 19. 17:40 #1
- törölt felhasználó -    
Gondoltam, létrehozok egy témát a játékkal kapcsolatban - eszméletlen, milyen iramban nő a PUBG iránti érdeklődés. Nem hiába, mára már több mint 1,3 millió ember volt rá kíváncsi, pedig csak 2017 márciusában vált elérhetővé.

Gyakran ismételt kérdések és válaszok - általános infók, gépigény, mindenféle tudnivaló || STEAM

Nagyon kíváncsi vagyok, ki játszik vele / tapasztalatok a játékról, tippek, trükkök.. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: TamariaaLewis
2017. szeptember 27. 13:25 #2
Hushpush
Hushpush
visszatérő vendég
 
StátuszÉéééééééééééés! Nem.....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 04.10.30.
Hozzászólás: 295
Csatolások: 0
Azonosító: 853
Offline offline
Látom parlagon van ez a topic, így írok egy kicsi véleményt. Én játszottam vele elég sokat, úgy 60+ órát, de mostanában nem érek rá vele foglalkozni ( munka, suli stb. ). Amúgy nagyon jó játék, kicsit bug-os, mert ugye early access, tehát még nincs kész, a gépigény is emiatt magas relatíve, mivel az én gépen ( Intel i5 7500, 16GB RAM, GTX1070 ) simán tudtam magas beállításokkal 60 feletti képfrissítéssel játszani, de szerintem egy gtx 1060, rx 480-580 szintű kártya minimum kell ehhez a játékhoz, mert optimalizálatlan nagyon. Nagyon tetszett, hogy van co-op mód, én és a legjobb barátom, jókat játszottunk csapatban. Összességében repetitív a játékélmény, de ugye az ilyen jellegű játékoknál mindig az. Summa: Érdemes megvenni és játszani vele, jelenleg nagyon népszerű a szerverek relatíve jól működnek. Ha valaki érdeklődik milyen a játék PewDiePie rendszersen Streamel a youtubeon kb. du. 2 és 7 között.
2023. október 12. 12:05 #3
yvettenoland
yvettenoland
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 23.10.12.
Hozzászólás: 1
Csatolások: 0
Azonosító: 397497
Offline offline
Idézet (,2017.09.19. 17:40~6563213)
Gondoltam, létrehozok egy témát a játékkal kapcsolatban - eszméletlen, milyen iramban nő a PUBG iránti érdeklődés. Nem hiába, mára már több mint 1,3 millió ember volt rá kíváncsi, pedig csak 2017 márciusában vált elérhetővé.
Gyakran ismételt kérdések és válaszok - uno online általános infók, gépigény, mindenféle tudnivaló || STEAM
Nagyon kíváncsi vagyok, ki játszik vele / tapasztalatok a játékról, tippek, trükkök.. smileeee.gif

Milyen stratégiát ajánlasz a PUBG túléléshez? Új vagyok ebben a játékban, de gyakran megölnek a bombazónák.
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!