Starity

Santa Cruz

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. október 15. 10:47 #1
- törölt felhasználó -    
Biztos sokan ismerik közületek a Santa Cruz nevezetű finn glam metal/hard rock csapatot.
Tagok:
Arttu "Archie" Kuosmanen - ének, gitár
Joonas "Johnny" Parkkonen - gitár, háttérvokál
Mitja "Middy" Toivonen - basszusgitár, háttérvokál
Tapani "Tazzy" Fagerstörm - dob, háttérvokál
1 felhasználónak tetszik: Pocok2001
2018. augusztus 20. 18:14 #2
Pocok2001
Pocok2001
freestyler
 
Státusznemigen járok fel az oldalra, max a NW tagokat szerkeszteni, a többit vigyétek
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.03.
Hozzászólás: 3503
Csatolások: 483
Azonosító: 189007
Offline offline
Sokan ismerik? rohog.gif
anyway nagyon szeretem a dalaikat, nem is tudom, hány éve ismertem meg őket, de még mindig nem szántam rájuk időt (miért nem? na mindegy), szóval csak úgy vagyok velük, hogy az összes daluk, amit hallottam high quality, és az énekesüknek olyan jó hangja van, hogy sírva fakadok
az Aiming High volt az első dal, amit hallottam tőlük, és a mai napig is az a kedvencem (konzervatív személyiség vagyok rohog.gif ), de a Nothing Compares to You erős bias wrecker [ezt a kifejezést nem itt kéne használni, de mindegy]
also megmondom őszintén, hogy nem tudom pontosan, hogy léteznek-e még (mármint miután különváltak, mi lett velük? tudom, hogy Archie folytatja, de nem néztem utána)
[ugyanitt otium est pulvinar diaboli]
2018. szeptember 01. 16:41 #3
- törölt felhasználó -    
Idézet (Pocok2001 @ 2018.08.20. 18:14)
Sokan ismerik? rohog.gif 
anyway nagyon szeretem a dalaikat, nem is tudom, hány éve ismertem meg őket, de még mindig nem szántam rájuk időt (miért nem? na mindegy), szóval csak úgy vagyok velük, hogy az összes daluk, amit hallottam high quality, és az énekesüknek olyan jó hangja van, hogy sírva fakadok
az Aiming High volt az első dal, amit hallottam tőlük, és a mai napig is az a kedvencem (konzervatív személyiség vagyok rohog.gif ), de a Nothing Compares to You erős bias wrecker [ezt a kifejezést nem itt kéne használni, de mindegy]
also megmondom őszintén, hogy nem tudom pontosan, hogy léteznek-e még (mármint miután különváltak, mi lett velük? tudom, hogy Archie folytatja, de nem néztem utána) 
[ugyanitt otium est pulvinar diaboli]

Sokan ismerik, csak nem Magyarországon és pláne nem Starity-n. Nem gondoltam át, amikor írtam. _nevet.gif
Btw Johnny épp a Lost Society egyik albumának stúdiófelvételeinél ügyködik, Middy-ről és Tazzy-ról semmi infó, Archie meg már megszabadult egy gitárostól és most egy orosz sráccal, valami Pavval van, van is egy videó Youtube-on, egyébként meg lósz.rt sem csinál, csak töltögeti a képeket Instára. Basszerosa és dobosa még mindig nincs. pardon.gif
2018. szeptember 28. 19:31 #4
- törölt felhasználó -    
Jelentem, Johnny gitártanárnak állt, Tazzy cirka három hete Thaiföldön költi a pénzét, Archie meg Vegas-ban stúdiózik. (Ami Middy-t illeti, róla semmi infó továbbra sem.)
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Archie Cruz Archie Cruz 15748.
Tazzy Cruz Tazzy Cruz 15881.
Middy Cruz Middy Cruz 16555.
Johnny Cruz Johnny Cruz 15828.