Starity

Stúdióalbummal jelentkezett a BtoB

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. október 20. 22:07 #1
silenc
silenc
#ALLFOR916
 
StátuszJust Saiyan.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.11.
Hozzászólás: 3549
Csatolások: 7784
Azonosító: 143058
Offline offline
Második stúdióalbumával örvendeztette meg rajongóikat a dél-koreai formáció, a BtoB.
A teljes cikkhez kattints ide!
2017. október 20. 23:21 #2
Dwaejitokki
Dwaejitokki
구름 공주님 ☁
 
Státusz8 makes, 1 team
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.11.
Hozzászólás: 1320
Csatolások: 62
Azonosító: 208978
Offline offline
Annyira jó lett ez a cb-jük is.*---* Imádom az egész albumot, az mv-vel együtt. Az 'Our Concert' és a 'Missing You' nálam teljesen teli találat volt, azok tetszenek legjobban. Büszke vagyok a srácokra,hogy megint egy remek cb-t hoztak össze.:3
2017. október 23. 16:18 #3
BeJoyful
BeJoyful
 
Státusz"Az erőt mi többé tesz, mindig magadban keresd!"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.12.18.
Hozzászólás: 736
Csatolások: 15970
Azonosító: 261400
Offline offline
Megmondom őszintén egyenlőre még nem érzek ingert, hogy meghallgassam az albumot... Évekkel ezelőtt jó csapatnak indultak, de nekem túlzottan elmentek egy olyan irányba ami hosszú távon nem tud lenyűgözni. A korábbi visszatéréseikhez képest az elmúlt években nem tudtak meggyőzni és szinte teljesen elvesztettem az érdeklődésem a csapat felé. A dalaik mind egyformák, ahogy a klipjeik is, számomra teljesen ellaposodtak. pardon.gif
Ami a Missing Yout illeti megmondom őszintén többszöri hallgatás után mondhatom azt, hogy egy ásónyommal feljebb kerültek, de ütősebb visszatérések kellenének és valami Isteni csoda, hogy újra felkerüljenek a srácok a térképemre. sleep.gif
Remélem Il Hoon folytatja tovább az önállósodást és mikor eljön a pillanat kilép a csapatból és a cégtől is. Vétek, hogy ide pazarolja el a tehetségét. dry.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok