Starity

Megvan az X-Faktor eheti kiesője

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. november 06. 22:25 #21
- törölt felhasználó -    
Bocsánat Wendy17, de nem tudok elmenni a kommented mellett, ugyanis ENNÉL a cikknél EGYEDÜL ÉN kommenteltem ilyet, ugyanezekkel a szavakkal. Lehet máshol, mástól is olvastál/hallottál ilyet, de egyértelmű, hogy ez nekem szólt - persze ha nem, akkor elnézést, de ez a helyzet most teljesen olyan mintha személyesen nekem címezted volna.

Szóval, ehhez csak annyit fűznék hozzá; hogy NINCS IGAZAD, ha ennyire belém akartál volna kötni kicsit ismerned kéne. Én Dimitrij-ről is azt mondtam, hogy menjen a saját országába, csak neki hangja se volt, bocs rohog.gif Sőt, ami engem illet, én a mai napig nem tudom elviselni hogy "külföldi magyarok" nyertek meg xy tehetségkutatót. Bár legtöbbje itt maradt Pesten, szóval oké, de akkor is. De most Serena fogja a lóvét, és KIVISZI MAGYARORSZÁGRÓL. Ez itt a baj....
2017. november 07. 05:41 #22
- törölt felhasználó -    
Teljesen egyetértek AliceLiza-val. Serena tehetséges, de az X-Faktor után menne haza. Nem ez az első ország ahol bepróbálkozott és ez plusz idegesítő.
Bár én Dimitrinek szurkoltam, mert tudtam, hogy nagy az esélye annak, hogy itt is marad, és sajnáltam a helyzetét.

Én Daninak szurkolok, ha ne adj isten kiesne akkor Bettinek. Lívia tényleg szörnyen tehetséges, de nem ebbe a műsorba való.
2017. november 07. 20:02 #23
Wendy17
Wendy17
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.02.04.
Hozzászólás: 488
Csatolások: 0
Azonosító: 220562
Offline offline
Idézet (AliceLiza @ 2017.11.06. 22:25)
Bocsánat Wendy17, de nem tudok elmenni a kommented mellett, ugyanis ENNÉL a cikknél EGYEDÜL ÉN kommenteltem ilyet, ugyanezekkel a szavakkal. Lehet máshol, mástól is olvastál/hallottál ilyet, de egyértelmű, hogy ez nekem szólt - persze ha nem, akkor elnézést, de ez a helyzet most teljesen olyan mintha személyesen nekem címezted volna.
Szóval, ehhez csak annyit fűznék hozzá; hogy NINCS IGAZAD, ha ennyire belém akartál volna kötni kicsit ismerned kéne. Én Dimitrij-ről is azt mondtam, hogy menjen a saját országába, csak neki hangja se volt, bocs rohog.gif Sőt, ami engem illet, én a mai napig nem tudom elviselni hogy "külföldi magyarok" nyertek meg xy tehetségkutatót. Bár legtöbbje itt maradt Pesten, szóval oké, de akkor is. De most Serena fogja a lóvét, és KIVISZI MAGYARORSZÁGRÓL. Ez itt a baj....



Bocsi hogy magadra vetted de én nem rád céloztam vagyis nem csak rád facebookon (és más cikkek alatt is) a kommentekben rengetegen írják ezt és én első sorban emiatt írtam nem pont miattad..
A többire amit írtál inkább nem reagálnék. biggrin.gif
2017. november 11. 18:45 #24
Barvg
Barvg
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.10.30.
Hozzászólás: 5
Csatolások: 0
Azonosító: 267600
Offline offline
Ez az egész műsor szánalom! Elsősorban kezdjük, Kiss Ramónával, aki egyáltalán nem ebbe a műsorba való, üvöltözik, szerintem aki ott van (élőben nézi) megsüketül, beszélni nem tud, hada, többször volt hibája! Szánalom, már ez is, nem tudtak jobbat keresni? Alexa, aki szintén nem tud beszélni, és nagyon megjátssza magát, számomra irritáló a legviccesebb az,hogy 2010-et mondott egy élő adásban Facebookon.
Jöjjenek a mentorok :
1. Puskás Peti, hát én hatalmasakat röhögök, olyan hülye gyerek, már megbocsásson, ilyeneket elhozni egy ÉLŐ SHOWBA, sőt.. ami a viccesebb, olyanokat juttatott tovább, akiknek keresni valójuk nincs, és valamikor viccből, Hegedűs Péter, hát ez egy vicc, nem értem miben tehetséges?És a másik fiú sem az, Líviának szurkoltam ebben a kategóriában, nagyon szépek voltak az előadásai, nem értem, azt sem hogy miért esett ki?de hát ennyit a mentorokról, Radics Petinek ma, úgyis kifog esni a Danija, ez egyértelmű, de én csak röhögni fogok, és azon gondolkozni, hogy egyáltalán hogy jutott be az élőshowba.
2. Radics Gigi,hát bevallom tehetséges, de fiatal, és buta, neki a székes feladatnál is mindenki megfogta a szívét, pedig voltak olyanok akik olyan rosszak voltak, és voltak olyanok akik jók voltak is felállította őket, minden egyes fiúnál elmondta, megfogta a szívét stb, és mindenkit leültettet, nem is lenne baj, ha mindegyik jó lenne, és akiket az élő showba vitt, hát ha még Krisztián, Norbert, Roland lett volna, nem lett volna rossz, bár Norbertnek se látom nagy tehetségét, de az hogy feladta, nagyon szomorú voltam,erre beteszi ezt, a angol kiejtés szenvedésben beteg gyereket, aki alap szavakat nem tudott elénekelni, szánalom, innen Rolandnak drukkolok, bár azért nála is kiakadok néha, hogy hogyan lehet ilyen rosszul megcsinálni egy előadást.
3. Gáspár László, na hát, vele van a legkisebb bajom, de viszont nem bírom azt, hogy utalgat mindenre, de nem mondja ki kerek - perec, pl.: Violánál, bár szerintem neki sincs itt annyira a helye, nem szigorú,és szerintem annyira nem is mondja az őszintét, a London Kids / Ricco és Cladudia, szerintem nagyon jók, én szeretem őket, sajnos már csak Riccoéknak tudok szurkolni ebben a kategóriában de nem baj.
4. ByeAlex, nincs vele bajom, szókimondó, de tehetséges biztos nem, akiket vitt abból Serena eszméletlen tehetséges, Bettina valakinek tetszik, nekem biztos nem, és Viola, hát szerintem ő tényleg egy bohóc, senki nem szerette, szánalmas előadásai voltak.

összefoglalva, szerintem a szerkesztők is tudják ez az x - faktor, leggyengébb mezője, de ezt a mezőt nézik a legtöbben is, sok trágár - zaklató levelet kapnak, ez már nekik egy visszajelzés, hogy sokan nézik, és sokan felháborítja, ahogy engem is.
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

ByeAlex ByeAlex 788.