Starity

Kiakasztották Selena Gomezt: visszavonult Instagramról az énekesnő

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. december 06. 16:51 #21
jelena4ever
jelena4ever
új tag
 
Státuszbelieberforlife
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.02.27.
Hozzászólás: 95
Csatolások: 0
Azonosító: 262709
Offline offline
Nos, aki nem tudná, hogy miért akadt ki ennyire, elmondom. Selenának van egy plüsmacija otthon, amit ajándékba kapott és nagyon szeret. A Billboard pedig azt írta, hogy Selena szerint nagyon ciki a maci, és alig várja hogy továbbajéndékozhassa. A Billboard ezt persze csak azért írta, hogy érdekesebb legyen a cikk, és ők is tudják hogy Sel igazából nem ezt mondta. Megértem selenát, hisz a macit az egyik barátjától kapta, és egy nagyon fontos darab neki. Nem értem, hogy lehetett erre képes a Billboard.... a cikk írójának pedig, ha már cikket ír, nézze meg az okát is a történteknek. Kösz.
2017. december 06. 16:53 #22
jelena4ever
jelena4ever
új tag
 
Státuszbelieberforlife
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.02.27.
Hozzászólás: 95
Csatolások: 0
Azonosító: 262709
Offline offline
egyébként szerintem nagyon jó selena haja, a mellét peig nem műtette meg, csak a szög miatt tűnik úgy
2017. december 06. 16:58 #23
- törölt felhasználó -    
1. Borzasztó mi lett szegényből. Régen annyira bájos, szép lány volt, ezt a felvételt nézve pedig olyan mint egy Kylie Jenner utánzat.

2. Annyira bírom, hogy persze szegény Selenát meg kell érteni, hát mégis csak egy plüss maciról van szó. rohog.gif De amikor más énekesnő/színész egy sokkal nagyobb dolog miatt mondta, hogy akkor végzett a közösségi médiával, több oldalon keresztül volt elhordva mindenféle hisztis, beképzelt libának stb. Na ez az ami gáz: valakinek minden el van nézve, más pedig a legapróbb hülyeségért is szét van cincálva.
2017. december 06. 17:03 #24
EnGreta
EnGreta
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.06.06.
Hozzászólás: 211
Csatolások: 0
Azonosító: 264744
Offline offline
Elolvastam én is a cikkeket. Nem hiszem hogy a Billboard hazudott volna azzal kapcsolatban amit Selena a maciról mondott, szerintem azért dühös mert leírták amit mondott és ez rosszul esett annak akitől kapta a medvét. Mind kapunk olyan ajándékot aminek nem örülünk és legszívesebben rögtön továbbajándékoznánk, de lehetne annyi esze, hogy ilyet nem mond el egy cikkírónak. Nembaj tanul belőle és megint sajnálhatjuk szegénykét hogy milyen nehéz neki... smileeee.gif
2017. december 06. 20:07 #25
- törölt felhasználó -    
Szerintem klassz Selena haja! smileeee.gif A bulvár média meg nagyon szemét vele. De ezt is el kell viselnie egy sztárnak! Mindenesetre kitartást Selena! Aztán várunk vissza az Instagramon! smileeee.gif
2017. december 07. 21:10 #26
- törölt felhasználó -    
1.Evvel a szőke hajjal úgy néz ki mint Kylie Jenner.
2.Az a megjátszós fej a videóban nagyon irritál...
2017. december 09. 13:03 #27
Zsóka11
Zsóka11
ᴍɪʀʀᴏʀʙᴀʟʟ
 
Státuszdarling, I'm a nightmare dressed like a daydream
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.04.
Hozzászólás: 2906
Csatolások: 57
Azonosító: 170595
Offline offline
Jaj szegénykém...sírjon már egy sort.
A videóban mintha nem is ő lenne, mű lett ez a csaj, szerintem még mindig szép, csak nincs meg benne az a báj, ami volt.
Olvastam kommentek között, hogy azért lett szőke, mert valami nem stimmel rohog.gif szinte minden sötét hajú sztár egyszer kipróbálja a szőkét, nem azt jelenti, hogy össze van omolva vagy nem stimmel valami... még szerintem jól is áll neki.
Irritál ennek a nőnek a személyisége, a zenei és színészi munkássága semmi, a hangja nulla, de a külseje és megjelenése mindig tetszik.
2017. december 10. 17:17 #28
BlackPinkFanGirl
BlackPinkFanGirl
visszatérő vendég
 
Státusz~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.11.19.
Hozzászólás: 158
Csatolások: 0
Azonosító: 267929
Offline offline
Konkrétan a melleit videózta...
2017. december 29. 23:15 #29
meyah_
meyah_
• bite for fun •
 
StátuszHa bejelölsz, üzenetben indokold meg miért! Ha nem teszed, felkérésed törlöm!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.14.
Hozzászólás: 5305
Csatolások: 2
Azonosító: 131197
Offline offline
Nem rossz a haja, bár eredeti hajszínnel szebb volt!
2018. január 14. 12:40 #30
Monalysa
Monalysa
visszatérő vendég
 
StátuszImádlak japán! szeretlek Dél-Korea!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.01.02.
Hozzászólás: 153
Csatolások: 0
Azonosító: 261695
Offline offline
hmmm, is tudtam hogy ennyire csöcsös xD
2019. június 24. 14:07 #31
- törölt felhasználó -    
Mi értelme volt ennek a rövid "videónak"?
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok