Gyerekkorom egyik meghatározó borzongása volt a Predator 1-2. Még arra is emlékszem hogy a Predator 2-őt egy disznóvágás alatt közben néztem meg!
Twin Peaks-Dolog-Predator-Alien amiktől iszonyat féltem gyerekként!
Predator (2018)
|
cringlevehicleúj tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 23.03.01. Hozzászólás: 1 Csatolások: 0 Azonosító: 360803 offline
|
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Félig kopasz lett vagy átverés?
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Az egyik tetoválása problémát okozott.
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.