csak HQ Paradise minőségben érdekelne
Dido
2005. április 18. 13:42
#2
|
|
LukiVolt Repost Checker™ v2.0 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 04.10.12. Hozzászólás: 5702 Csatolások: 3363 Azonosító: 194 offline
|
Idézet(Q-kac @ 2005, April 18. - 13:20)
DIDO klippek
csak HQ Paradise minőségben érdekelne

[right][/right]
csak HQ Paradise minőségben érdekelne
[right][/right]
A Videóklipek-ben és a Élő fellépések, riportok, interjúk-ban körülnéztél már?
2005. április 18. 15:49
#4
De megnézte. 
A klippeknél találtam EGYET. Le is szedtem. KIVÁLÓ!
Az élő fellépések, riportoknál szintén 1-et. Az meg mivel nem tom milyen minőségű - idézem:
"Köszönjük, szeretjük... legközelebb a legalapvetőbb infokat (file-méret, felbontás, hangformátum) légy szíves írd az üzenetbe a videóról. Csak így tovább!!!" (Marha írta) a kis sávszélleségem miatt nem tudom leszedjem-e.
Ja és klippeket írtam.
A klippeknél találtam EGYET. Le is szedtem. KIVÁLÓ!
Az élő fellépések, riportoknál szintén 1-et. Az meg mivel nem tom milyen minőségű - idézem:
"Köszönjük, szeretjük... legközelebb a legalapvetőbb infokat (file-méret, felbontás, hangformátum) légy szíves írd az üzenetbe a videóról. Csak így tovább!!!" (Marha írta) a kis sávszélleségem miatt nem tudom leszedjem-e.
Ja és klippeket írtam.
2005. április 18. 16:27
#5
|
|
LukiVolt Repost Checker™ v2.0 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 04.10.12. Hozzászólás: 5702 Csatolások: 3363 Azonosító: 194 offline
|
Idézet(Q-kac @ 2005, April 18. - 15:49)
De megnézte. 
[right][/right]
[right][/right]
Idézet(Q-kac @ 2005, April 18. - 15:49)
Ja és klippeket írtam.

[right][/right]
[right][/right]
Jóvanna! Nem voltam elég figyelmes.
2005. április 18. 17:02
#6
Idézet(Luki @ 2005, April 18. - 16:27)
Jóvanna! Nem voltam elég figyelmes.
[right][/right]
Én meg új vagyok itt, hozzádképest (is).
Megtisztelsz, hát én is:
De ez má annyira OFF...
2005. május 05. 09:54
#7
|
|
LukiVolt Repost Checker™ v2.0 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 04.10.12. Hozzászólás: 5702 Csatolások: 3363 Azonosító: 194 offline
|
Nekem most ezek vannak a vinyómon:
4db VOB (egyenként ~240MB):
4db VOB (egyenként ~240MB):
- Don't leave me home
- Here with me
- Hunter
- White flag
- Life for rent
- Sand in my shoes
- Thank you
2005. május 05. 12:10
#8
Idézet(Luki @ 2005, May 5. - 09:54)
Nekem most ezek vannak a vinyómon:
4db VOB (egyenként ~240MB):[list]
[*]Here with me
[*]Hunter
[*]White flag
4db VOB (egyenként ~240MB):[list]
[*]Here with me
[*]Hunter
[*]White flag
ISTENKIRÁLY, vagy Luki!!!
Valami tárhelyre kellene felrakni, mert (szerintem) másokat is érdekelne...
Hamarosan jelentkezek egy felajánlással elsősorban MIATTAD...
2005. május 05. 12:45
#9
|
|
LukiVolt Repost Checker™ v2.0 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 04.10.12. Hozzászólás: 5702 Csatolások: 3363 Azonosító: 194 offline
|
Idézet(Q-kac @ 2005, May 5. - 12:10)
ISTENKIRÁLY, vagy Luki!!!
Valami tárhelyre kellene felrakni, mert (szerintem) másokat is érdekelne...
Hamarosan jelentkezek egy felajánlással elsősorban MIATTAD...
[right][/right]
Azért MIATTAM költségekbe ne verd magad!
A klipeket anno én innen töltöttem le.
2005. május 05. 15:26
#10
Sajnos azt a címet már én is vizuáltam, de már nem él.
Folyt. itt:
http://starity.hu/forum/topik/6588-clips/
Folyt. itt:
http://starity.hu/forum/topik/6588-clips/
2005. május 05. 15:30
#11
Esetleg Freeze tehet valamit az ügyben ... kicsit ismeri DX-t ...
2005. május 05. 16:50
#13
Idézet(PHILIP @ 2005, May 5. - 16:39)
Ezeket a videókat majd én feltöltöm... 
[right][/right]
[right][/right]
A jó NET-ISTEN áldjon meg érte!
2005. május 06. 09:51
#15
|
|
PHILIP |
Csoport: Kitiltott Csatlakozott: 04.10.06. Hozzászólás: 1089 Csatolások: 193 Azonosító: 3 offline
|
Fent vannak a videók
White Flag
http://starity.hu/forum/topik/6615-/
Hunter
http://starity.hu/forum/topik/6614-/
Here With Me
http://starity.hu/forum/topik/6613-dido-here-with-me/
Don't Leave Home
http://www.hqparadise.hu/index.php?showtop...indpost&p=33469
White Flag
http://starity.hu/forum/topik/6615-/
Hunter
http://starity.hu/forum/topik/6614-/
Here With Me
http://starity.hu/forum/topik/6613-dido-here-with-me/
Don't Leave Home
http://www.hqparadise.hu/index.php?showtop...indpost&p=33469
2005. május 06. 10:01
#16
|
|
LukiVolt Repost Checker™ v2.0 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 04.10.12. Hozzászólás: 5702 Csatolások: 3363 Azonosító: 194 offline
|
Idézet(PHILIP @ 2005, May 6. - 09:51)
Fent vannak a videók
[right][/right]
[right][/right]
Kösz, hogy helyettem dolgoztál!
Gondolom, ezek után a 3db AVI már senkinek sem kell! :brühühü: :brühühü: :brühühü:
2005. május 06. 11:51
#17
Idézet(PHILIP @ 2005, May 6. - 09:51)
Fent vannak a videók
Nem akarom mindenhová beírni, csak egy helyre, ide:
KÖSZÖNÖM, PHILIP MESTER!
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Hailee Steinfeld elárulta újszülött kislánya nevét.


0 felhasználónak tetszik:
offline
