Starity

Klippremier: Taylor Swift ft. Ed Sheeran, Future – End Game

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2018. január 13. 16:52 #21
Selz
Selz
leighade™
 
Státusz" I'm still here bitches. And I know everything. -A "
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.07.20.
Hozzászólás: 3253
Csatolások: 45418
Azonosító: 155975
Offline offline
Nem rossz, a Reputation-ös részeken kívül szerintem nagyon jó dal lett.
2018. január 13. 22:43 #22
M. Safari
M. Safari
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.16.
Hozzászólás: 92
Csatolások: 0
Azonosító: 122994
Offline offline
Sokadik meghallgatásra eszembe jutott erről Demi Lovato Sorry Not Sorry száma, "but nah" és Bad reputation rész után is kicsit.
2018. január 14. 10:07 #23
TheBestKitsune
TheBestKitsune
visszatérő vendég
 
Státusztake me to a halsey concert and ill be yours
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.08.21.
Hozzászólás: 275
Csatolások: 0
Azonosító: 259123
Offline offline
csak engem irritál nagyon ed ebben a dalban és klipben? nem értem mi ez a hype körülötte. a hangja átlagos, a dalszövegek a divideon olyanok mintha egy első alkalommal szerelmes tinédzser írta volna. (mondjuk a célközönség is az.)
de most taylorról van szó. nem ez lett a legjobb klipje de a látványvilág egész jó.
lehetne klip a DWOHT-hoz, delicate-hez, getaway car-hoz, dont blame me-hez és az IDSB-hez is.
2018. január 14. 10:32 #24
ZombieDonkey
ZombieDonkey
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.01.04.
Hozzászólás: 1
Csatolások: 0
Azonosító: 268560
Offline offline
TheBestKitsune
Teljesen egyetértek veled, szerintem sem illik ebbe a klipbe Ed Sheeran,habár sosem voltam oda érte. Valamiért az End Game-ben és az Everything Has Changed-ben is irritált,előbbiben kifejezetten rossz néznem,hogy ott bulizik stb.,mert szerintem nem olyan alkat. (nem is csinál semmit csak ül). Na mindegy,nem akarom én bántani,de ez a véleményem van róla.
Egyébként Taylor része tetszik,habár jobban szeretem a story alapú klipeket,mint az ilyen típusúakat,ami kb. minden második videóklipben megtalálható,hogy igazából semmit nem csinálnak,csak buliznak,sétálnak,és néha belenéznek a kamerába.
Tay az egyik kedvenc énekesem,és ettől függetlenül ugyanúgy az is marad,szóval vegyétek ezt egy jó szándékú kritikának. (ha jól hallottam a következő klip az I Did Something Bad-hez fog kijönni,ez az egyik kedvencem tőle,elég nehéz hangokat is simán kiénenel benne)
2018. január 15. 19:03 #25
Uncharted
Uncharted
Ps gamer
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.27.
Hozzászólás: 2094
Csatolások: 0
Azonosító: 210588
Offline offline
Ez a rosszabb Swift dalok kategóriájába tartozik,mint a szörnyű Bad Blood vagy a Ready for it,ami úgy ahogy elmegy,ez viszont jobb azért egy kicsit.
2018. január 18. 18:28 #26
Journalist
Journalist
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.12.11.
Hozzászólás: 1
Csatolások: 0
Azonosító: 268210
Offline offline
http://www.magyar-dalszoveg.hu/lyrics/taylor-swift-ft-ed-sheeran-amp-future-end-game-repuation magyar dalszöveg wink.gif
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok