Sokan ki vannak akadva azon, hogy sem Gal Gadot sem pedig a Wonder Woman nincs jelölve, és én teljes mértékben egyet értek az akadémia döntésével, hiszen egyiknek sincs keresnivalója a listán. Jó film lett, de csak ennyi, hogy jó. Személy szerint én unalmasnak találtam a filmet, nem volt 10 perc benne ami lekötött, nem egy olyan film ami Oscar jelölést vagy díjat érdemelne, csak ezért mert egy nőről szól és nő rendezte, már ne essünk túlzásba, hogy Oscart is érdemelne. A listán több remek film is megtalálható, melyek teljes mértékben kiérdemelték a jelölést, például ott van a Lady Bird, ami egy remek film, remek szereplőkkel, és egy csodálatos anya-lánya kapcsolattal, vagy a Szólíts a neveden, az egyik legfantasztikusabb film, ami az utóbbi időben megjelent. Rég láttam egy ilyen csodálatos filmet, amiben ilyen remek az összhang, a kémia és ilyen csodálatos képvilággal rendelkezik. Reménykedek, hogy majd Timothée megnyeri a legjobb színésznek járó díjat, hiszen megérdemli az alakítása alapján, amit a filmben nyújtott.