Starity

Klippremier: Halsey – Sorry

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2018. február 02. 19:52 #1
madeleine.
madeleine.
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.25.
Hozzászólás: 1662
Csatolások: 10275
Azonosító: 261034
Offline offline
Néhány órával ezelőtt jelent meg az énekesnő legújabb, Sorry című dalához készült kisfilmje.
A teljes cikkhez kattints ide!
2018. február 02. 20:07 #2
- törölt felhasználó -    
Úgy jöttem ide, ehhez a cikkhez, hogy megpróbálok nyugodt maradni, és nem kifakadni azt illetően, hogy mit gondolok a videoklipről - ám úgy érzem, muszáj elmondanom.
Nem titok, hogy Halsey-t mindig is egy zseniális előadóművésznek és embernek tartottam, és ez a kisfilm megerősített benne, már sokadjára. A lehető legegyszerűbb videó, amit életemben láttam, mégis annyira sokatmondó, olyan mély jelentése és értelme van, hogy abba fáj belegondolnom. A "Sorry" mindig is az egyik kedvenc dalom volt az albumról, és nem csak azért, mert gyengébb pillanataimban képes vagyok rajta úgy sírni, mint egy csecsemő, hanem mert az első szavától az utolsóig csodaszép, és a mai dalok nagyrészével ellentétben van jelentése, nem is akármilyen. Ez a videó pedig szintén csodaszép, és jelentőséggel bír. Egyszerű, és mégis zseniális. Annyi érzelem van a képkockákon, hogy a gondolattól is kiráz a hideg. És ismételten, mint minden Halsey-val kapcsolatos pozitív véleményfejtésem végén, most is megköszönöm neki mindazt az energiát, időt és fáradtságot, amit a munkásságába fektet; nélküle nem lenne ugyanolyan a zeneipar - sőt, mi több, sokkal kevesebb is. Köszönöm Ashley, komolyan. Csak annyit tudok mondani, hogy ez zseniális, és szívszorító.
1 felhasználónak tetszik: madeleine.
2018. február 02. 20:16 #3
madeleine.
madeleine.
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.25.
Hozzászólás: 1662
Csatolások: 10275
Azonosító: 261034
Offline offline
Idézet (Fylia @ 2018.02.02. 20:07)
Úgy jöttem ide, ehhez a cikkhez, hogy megpróbálok nyugodt maradni, és nem kifakadni azt illetően, hogy mit gondolok a videoklipről - ám úgy érzem, muszáj elmondanom.
Nem titok, hogy Halsey-t mindig is egy zseniális előadóművésznek és embernek tartottam, és ez a kisfilm megerősített benne, már sokadjára. A lehető legegyszerűbb videó, amit életemben láttam, mégis annyira sokatmondó, olyan mély jelentése és értelme van, hogy abba fáj belegondolnom. A "Sorry" mindig is az egyik kedvenc dalom volt az albumról, és nem csak azért, mert gyengébb pillanataimban képes vagyok rajta úgy sírni, mint egy csecsemő, hanem mert az első szavától az utolsóig csodaszép, és a mai dalok nagyrészével ellentétben van jelentése, nem is akármilyen. Ez a videó pedig szintén csodaszép, és jelentőséggel bír. Egyszerű, és mégis zseniális. Annyi érzelem van a képkockákon, hogy a gondolattól is kiráz a hideg. És ismételten, mint minden Halsey-val kapcsolatos pozitív véleményfejtésem végén, most is megköszönöm neki mindazt az energiát, időt és fáradtságot, amit a munkásságába fektet; nélküle nem lenne ugyanolyan a zeneipar - sőt, mi több, sokkal kevesebb is. Köszönöm Ashley, komolyan. Csak annyit tudok mondani, hogy ez zseniális, és szívszorító.

Olvastam a videó alatt a véleményeket, és néhányan írják, hogy unalmas és semmilyen. Én viszont úgy gondolom, hogy ezt a klipet pont az egyszerűsége teszi gyönyörűvé, zseniálissá. Maga a dal is nagy kedvencem, mert tényleg van mondanivalója, jelentése. És Halsey hangja...libabőr.

És még mindig reménykedem egy, a Strangershez készült klipben, talán még nincs veszve minden. smileeee.gif
2018. február 02. 20:24 #4
Gabe Logan
Gabe Logan
Prince of Playstation Platinum♛
 
StátuszPlaystation for the Gamers
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 13.08.27.
Hozzászólás: 3315
Csatolások: 30
Azonosító: 210618
Offline offline
Egyszer már meghallgatam.
2018. február 02. 20:49 #5
- törölt felhasználó -    
Idézet (madeleine. @ 2018.02.02. 20:16)
Olvastam a videó alatt a véleményeket, és néhányan írják, hogy unalmas és semmilyen. Én viszont úgy gondolom, hogy ezt a klipet pont az egyszerűsége teszi gyönyörűvé, zseniálissá. Maga a dal is nagy kedvencem, mert tényleg van mondanivalója, jelentése. És Halsey hangja...libabőr.
És még mindig reménykedem egy, a Strangershez készült klipben, talán még nincs veszve minden. smileeee.gif

Sajnos nem újkeletű, hogy a legtöbb ember - főként, akik rajonganak Iggy Azalea-ért, Demi Lovato-ért, Lana Del Rey-ért és Melanie Martinez-ért - csak úgy kedvtelésből hagy utálkozó üzeneteket bármilyen Halsey-val kapcsolatos tartalom alatt. És ez baromi szomorú szerintem, mert nem kell sok ész ahhoz, hogy valaki felfogja Halsey dalainak üzenetét, amelyek szerintem igenis mélyek és tartalmasak, és pontosan ezért nem értem, miért vált divattá őt utálni és miért nézte ki magának szinte minden egyéb fandom, de mindegy is. Mindig is lesznek ilyen emberek, és mindig is ilyen ostoba dolgokat fognak írni még az alá is, ami zseniális - akárcsak ez a videó.

A Strangers-höz egyébként szinte 100%, hogy készül(t) kisfilm - bár lehet, hogy szegény dal ugyanúgy jár, mint az Empty Gold, vagy a Drive. unsure.gif
1 felhasználónak tetszik: madeleine.
2018. február 02. 21:09 #6
Hope111
Hope111
új tag
 
Státusz~Ez csak egy szikra de elég ahoz hogy folytassam~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.07.24.
Hozzászólás: 94
Csatolások: 0
Azonosító: 258320
Offline offline
Szerintem nagyon szép klip és a szám is nagyon gyönyörű. Nagyon szeretem. <3
2018. február 02. 21:45 #7
Uncharted
Uncharted
Ps gamer
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.27.
Hozzászólás: 2094
Csatolások: 0
Azonosító: 210588
Offline offline
Csodálatos dal lett szerintem Halsey mesés hangja is hozzátesz az élménynek.Már elég volt egy hallgatás és megtudom állapítani pedig ez nincs mindig így van nálam.
2018. február 02. 21:51 #8
TheBestKitsune
TheBestKitsune
visszatérő vendég
 
Státusztake me to a halsey concert and ill be yours
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.08.21.
Hozzászólás: 275
Csatolások: 0
Azonosító: 259123
Offline offline
egyyszerű klip lett, a dal mondanivalóját nem szorítja háttérbe.
viszont a történettel kapcsolatban kicsit összezavart... most luna visszament, ugye?
mert én a bad at love után a 100 letterst tudtam volna folytatásként elképzelni, de most a sorry után meg a strangerst. (ami tuti az a harcos izé lesz.)
csak ne kelljen megint majdnem fél évet várni, a mai mainstream dolgok miatt a sorry tuti nem lesz nagy durranás, ellenben a strangersszel, nem is értem mire vár ashley.
2018. február 02. 22:24 #9
Pepka73
Pepka73
visszatérő vendég
 
Státusz,, Ne nyugdalankodj! Úgyis másképp történik minden , mint ahogy elgondolod. "
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.12.01.
Hozzászólás: 151
Csatolások: 0
Azonosító: 268068
Offline offline
Imádom ezt a dalt smileeee.gif)
2018. február 02. 22:26 #10
Zsóka11
Zsóka11
ᴍɪʀʀᴏʀʙᴀʟʟ
 
Státuszdarling, I'm a nightmare dressed like a daydream
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.04.
Hozzászólás: 2906
Csatolások: 57
Azonosító: 170595
Offline offline
Csodálatos, nagyon szép dal, kirázott a hangjától a hideg. wub.gif
2018. február 02. 22:32 #11
Nelli00
Nelli00
the chin thing™ tae does to jungoo
 
Státuszmikrokosmos
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.08.03.
Hozzászólás: 1104
Csatolások: 2
Azonosító: 258594
Offline offline
A Sorry az egyik kedvencem az albumról, gyönyörű, egyszerű és pont ettől csodálatos. Már annyira nem követem mi történik vele, ezért nagyon megörültem mikor megláttam a cikket. smileeee.gif A klip is nagyon szép, nagyon tetszett!
2018. február 03. 10:21 #12
- törölt felhasználó -    
El is felejtettem már, hogy mennyire tetszett nekem anno a Sorry az albumról. Rég hallottam már a teljes lemezt, lehet, hogy ezen változtatnom kéne. Szeretem az ehhez hasonló videoklipeket, sokszor a puszta egyszerűségükben rejlik a szépségük és a történetük. Örülök, hogy ehhez a dalhoz készült a következő videó, bár sejtettem, hogy ez is sorra fog majd kerülni egyszer. Így elnézve, sokkal jobban bejön ez az éra, mint amire számítottam az elején.
2018. február 03. 10:43 #13
ismeretlenvaltozo
ismeretlenvaltozo
új tag
 
StátuszDon't you speak over my voice
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.01.07.
Hozzászólás: 22
Csatolások: 0
Azonosító: 268590
Offline offline
Én szeretem Halsey-t, ez a dal a kedvencem az albumról, mégsem értem a mondanivalóját - bár valószínűleg velem van a baj. Számomra az egész kimerült az "énekelve sétálok" kategóriában, nem látom benne a mélyebb tartalmat. A dal tényleg gyönyörű, de nem illik hozzá a klip.
2018. február 03. 12:15 #14
Revelynne
Revelynne
✧・゚*ᴍᴏᴏɴsᴛʀᴜᴄᴋ*・゚✧
 
Státuszlook like the innocent flower, but be the serpent under it.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.01.17.
Hozzászólás: 6162
Csatolások: 1649
Azonosító: 268727
Offline offline
Úgy érzem, a videó egyszerűsége tökéletesen kompenzálja a dal nagyszerűségét. Számomra a hfk-ról a Sorry az egyik legérzelmesebb dal, az egyik legszívbemarkolóbb mondanivalóval. Valahogy nem is tudnék elképzelni más klipet hozzá, ez így lett csodálatos. Egy pillanatig nem unatkoztam, hiszen kíváncsi voltam, mi lesz ennek a vége, és bár a nagy csattantó elmaradt, egyáltalán nem éreztem hiányérzetet. Ez a klip így jó, ahogy van.
2018. február 03. 12:31 #15
Selena Gomez Fan.2
Selena Gomez Fan.2
#EvilRegal
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.26.
Hozzászólás: 1983
Csatolások: 4
Azonosító: 200866
Offline offline
Először is, hopeless fountain kingdom másdoszor, ez már a harmadik klip az albumról, mert az első a Now Or Never volt. A klip viszont szokásosan nagyszerű lett. heart.gif
2018. február 03. 16:18 #16
Elina98
Elina98
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.11.02.
Hozzászólás: 97
Csatolások: 0
Azonosító: 267659
Offline offline
Ashley egy csodálatos pontja a zeneiparnak. Nemcsak a személyisége gyönyörű, de a hangja is, illetve megvan benne az, hogy át tudja adni minden érzését, gondolatát a hallgatónak. A klip egyszerű, mégis tartalmas. Remélem még sok ilyen csodát megismerhetek általa, mint a Sorry. Mindig elsírom magam rajta.
2018. február 03. 16:55 #17
TheBestKitsune
TheBestKitsune
visszatérő vendég
 
Státusztake me to a halsey concert and ill be yours
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.08.21.
Hozzászólás: 275
Csatolások: 0
Azonosító: 259123
Offline offline
Idézet (ismeretlenvaltozo @ 2018.02.03. 10:43)
Én szeretem Halsey-t, ez a dal a kedvencem az albumról, mégsem értem a mondanivalóját - bár valószínűleg velem van a baj. Számomra az egész kimerült az "énekelve sétálok" kategóriában, nem látom benne a mélyebb tartalmat. A dal tényleg gyönyörű, de nem illik hozzá a klip.


igazából pont ez a lényege, hogy a klipnek nincs mondanivalója, ellenben a dallal. az ilyet nehéz elmagyarázni, igazából vagy érted, vagy nem.

viszont szerintem tökre illik a klip hozzá. i mean nem tudok elképzelni hozzá egy tartalmas és akciódús klipet, mint például a now or neverhöz.
de azért jobb lett volna ha solis is benne lett volna, nem csak luna.
1 felhasználónak tetszik: madeleine.
2018. február 03. 18:08 #18
petra_radcliffe
petra_radcliffe
új tag
 
StátuszTo be REBORN, you have DIE first...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.01.02.
Hozzászólás: 87
Csatolások: 0
Azonosító: 268523
Offline offline
jó lett smileeee.gif smileeee.gif


smileeee.gif smileeee.gif



smileeee.gif


smileeee.gif
2018. február 03. 20:26 #19
MadHatter
MadHatter
funkycrime
 
Státuszradiohead makes music for people who have trouble asking for ketchup at kfc
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.26.
Hozzászólás: 7353
Csatolások: 404
Azonosító: 170079
Offline offline
Szerintem ez a legsemmilyenebb ingerszegény pop dal, amit életemben hallottam. Elnézést már, de ez magyarán dögunalom. Egyszerűen az elejétől a végéig ugyanaz. Nem igazán értek egyet a többi hozzászólással sem, nem értem, hogy Halsey miért titulálható jelentős énekesnőnek, mikor minden szubjektív véleménytől eltekintve középszerű legtöbb szempontból. Nem igazán mondanám zseniálisnak sem a dalt, mert szerintem az, hogy három zongora akkordra ráénekel egy pár hangból álló dallamot valami random mélynek és érzelmesnek nyilvánított szöveggel, messze áll ettől. De ez csak az én megítélésem. Egy idő után unalmas, hogy mennyire repetitív a dalszöveg. Szerintem erős túlzás zseniálisnak nevezni, vagy akár Halsey pozícióját a zeneiparban így felülbecsülni, mert nem tud nyújtani semmi olyat, amit egy másik, akár youtube énekes ne tudna. Ami a videót illeti... hát egy kategóriában mozog a dallal. Semmilyen és felejthető xd
2018. február 03. 20:50 #20
allisonhale.
allisonhale.
detective girl.
 
Státuszto the stars who listen and the dreams that are answered.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.10.22.
Hozzászólás: 2579
Csatolások: 20631
Azonosító: 267416
Offline offline
Nem tudtam végighallgatni a dalt, és sajnos ez igaz mindegyik Halsey dalra. Egyik sem tetszik, a dallamuk borzasztó unalmas (engem legalábbis nagyon untattak), meg úgy a komplett dalok is. Nagyon távol áll az én stílusomtól mindegyik.
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Halsey Halsey 1119.