Starity

Új dallal és klippel jelentkezett az NCT U

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2018. február 20. 17:24 #1
silenc
silenc
#ALLFOR916
 
StátuszJust Saiyan.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.11.
Hozzászólás: 3549
Csatolások: 7784
Azonosító: 143058
Offline offline
Fülbemászó nótával és látványos, karizmatikus videoklippel szolgált az NCT U.
A teljes cikkhez kattints ide!
2018. február 20. 17:47 #2
forever.romanci
forever.romanci
quiero saber de la vida
 
Státusz190713 ♡ monsta x concert
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.09.08.
Hozzászólás: 7334
Csatolások: 952
Azonosító: 249515
Offline offline
Nagyon büszke vagyok a fiúkra! ♥ Első hallgatásra beleszerettem a BOSS-ba, nem tudom megunni. Lucas rapline-ai levettek a lábamról, Jungwoo énekhangja pedig elképesztő! *o* Hogy a többiekről is ejtsek pár szót; Taeyong és Mark hozta a megszokott formáját (a kedvencem az az mv-ben, amikor egymásnak ugranak az asztalon). A vokálok nagyon erősek voltak, le a kalappal Doyoung és Jaehyun. Egyedül azt sajnálom, hogy WinWin-nek egyáltalán nem volt külön szövege.. A koreográfia a megszokott NCT-s lett.
Várom a többi unit comeback-jét. Kun-ra vagyok nagyon kíváncsi. ^^
2018. február 20. 17:51 #3
Taesha
Taesha
cyberpunk
 
Státuszyou're my savior, my desire
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.12.07.
Hozzászólás: 2268
Csatolások: 491
Azonosító: 268158
Offline offline
Szerelmes lettem ebba a számba heart.gif (:
1 felhasználónak tetszik: forever.romanci
2018. február 20. 18:02 #4
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
nagyon vártam a cbt és úristen nagyon jó lett. cry.gif szerintem a the 7th sense után ez a kedvenc cb dalom tőlük - jó az debut volt, de na xd - nagyon egyben van a dal, a klip és még normálisan is néznek ki, aminek nagyon örülök. laugh.gif
Jaehyun olyan, mint egy herceg. wub3.gif a többiek is nagyon, de nagyon jól néznek ki, ők talán a legerősebb visual csapat a maiak közül. Jungwoo hangja nagyon, de nagyon tetszik. Lucast meg inkább hagyjuk is, már most az egyik kedvenc tagom, pedig anno a képek alapján nem ilyennek gondoltam, aztán láttam a vliveot és azóta imádom, a hangját pedig imádom. wub2.gif
Winwint sajnálom, olyan ki szép, ha már szöveget nem adtak neki - amit nem értek amúgy, mert múltkor nála volt egy papír a boss szövegével - legalább többet mutathatták volna. sad.gif de igazából nem tudom miért nem kap szöveget, jó, ez rengeteg csapatban előfordul, de na. blink.gif vagy még nem elég jól beszél koreaiul, bár szerintem rengeteget fejlődött.
nagyon várom a többi cbt meg az albumot, a következő cbbe állítólag már Ten is benne lesz. pompom.gif
2 felhasználónak tetszik: forever.romanci, exoverdose
2018. február 20. 20:17 #5
starvok
starvok
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.05.07.
Hozzászólás: 220
Csatolások: 0
Azonosító: 243537
Offline offline
Imádom ezt a számot <3
1 felhasználónak tetszik: forever.romanci
2018. február 21. 14:57 #6
- törölt felhasználó -    
egyszerűen imádom, tökéletes lett, nem tudok leállni vele wub.gif wub.gif
Taeyong és Mark jelenete, amikor egymásnak ugranak az asztalon, nekem is nagyon tetszett, olyan mintha "harcolnának" a 'boss' szerepért. vagy csak szerintem?:'D na mindegy, Lucas egyszerűen levett a lábamról, ahogy a többiek is, csak nagyon sajnálom, hogy Winwin alig kapott szöveget:'( de Lucas, tényleg ahww, benne van a top háromba nekem az nct-ből*-*
Taeyong egyébként megint nagyon megwreckelt (ahogy mindenki), pedig ő a biasom laugh.gif wub.gif wub.gif
1 felhasználónak tetszik: forever.romanci
2018. február 21. 15:17 #7
- törölt felhasználó -    
Imádom, hogy mindig elő tudnak valami szuperrel állni, eddig ez a kedvenc számom az az NCT-től. happy.gif Ez a visszatérés egy kicsit elbizonytalanított, mert egyszerűen nem tudok biast választani. biggrin.gif A kezdetektől fogva Taeyong a kedvencem, de egyre jobban kezdem megkedvelni Mark-ot és persze a kis az újonc Lucast. happy.gif Lucas mély hangja meglepett, beszéd közben nem hangzott ilyen mélynek. biggrin.gif Jungwoo hangját pedig imádom, első hallásra azt hittem, hogy Doyoung énekli azt a részt, amit egyébként ő. xD Winwin-t pedig szörnyen sajnálom, pedig nagyon bíztam benne, hogy kap saját részt ő is, ha már belerakták az U-ba. unsure.gif
1 felhasználónak tetszik: forever.romanci
2018. február 21. 15:55 #8
- törölt felhasználó -    
ez a kedvenc nct comebackem az összes unit közül váá
rettenetesen tetszik maga a koncepció és a dal is~
és jungwoo.... lucas... tbh szerelmes vagyok
lucas nagyon szerette volna kitúrni sichengöt a bias helyről, de nem sikerült hehe
nagyon szomorú vagyok, amiért sicheng konkrétan egy sort nem kapott a dalban??? annyira underrated szegénykém, pedig az egyik legtehetségesebb tag-
1 felhasználónak tetszik: forever.romanci
2018. február 23. 16:20 #9
Kuronekofan
Kuronekofan
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.15.
Hozzászólás: 208
Csatolások: 0
Azonosító: 227659
Offline offline
Tökéletes. Annyira vártam már rájuk, hogy azt szavakkal nem lehet elmondanixd Taeyong ismét megbabonázott, minden egyes combackkel újra és újra szerelembe esek biggrin.gif És az egész klipp egyszerűen nagyon ott van. A szám is barimira jól sikerült. Egyet sajnálok, az pedig Ten, amiért ebből kimaradt, de kiváncsi leszek az ő szólójára/duettjére is~ De ami még inkább izgalomba hoz, az a marciusi Nct comeback teljes 18 fővel~~ Gratu a fiuknak, nagyon ütős lett, Imádom! (btw Lucas azért...valljuk be elég menőn bemutatkozott biggrin.gifD)
2018. február 26. 20:24 #10
Korinaa
Korinaa
 
Státusz"Here I am, next to you, the sky's so blue in Malibu." - Miley Cyrus
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.09.09.
Hozzászólás: 920
Csatolások: 0
Azonosító: 211504
Offline offline
Nagyon jó lett, ez az első szám, amit tőlük hallottam, de biztosan nem az utolsó smileeee.gif Lucas, Mark és Taeyong már most nagy kedvencem biggrin.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Mark Lee Mark Lee 4611.