Starity

Selena Gomez majdnem meghalt a műtéte után

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2018. március 12. 06:29 #21
- törölt felhasználó -    
Az életük része a betegségeik (Selena, Demi) ez tette őket azzá, akiket ma látunk a médián keresztül. Demi részéről valóban már kicsit idegesítő, hogyha erről olvasunk, hiszen évek óta ezt hallgatjuk. Selenánál kicsit, más, mert nála általában még van szó Justinról is. Tehát ilyen a cikkfelállás ezen az oldalon: Demi-betegsége, új kinézet, zene ; Selena- Justin, zene, és betegség. Ez most így gyakorisági sorrendben volt.
Megértem, ha unalmas erről olvasni, de most ha valamiről kell írni ezen az oldalon, és nincs másról? Ne a sztárokat utáljátok az itt lévő szerkesztők miatt. Ők a felkapottam, róluk írnak. Legyetek már egy kicsit okosabbak, nyeljétek le a békát és felejtsétek el a gyűlölködő kommentárokat smileeee.gif
2018. március 12. 06:55 #22
- törölt felhasználó -    
Zsóka11: Egyetértek!smileeee.gif Azért persze én is sajnálom Selenát!
2018. március 12. 09:51 #23
CSHMR
CSHMR
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.02.19.
Hozzászólás: 203
Csatolások: 0
Azonosító: 262559
Offline offline
Zsóka11.
Hát én eléggé úgy vettem észre, hogy Demit az egekig emelik, amiért beszél a saját témájáról.biggrin.gif Őt pedig azért hoztam fel, mert pár napja született róla egy hasonló cikk - betegség. (Szóval szerintem nem nehéz megérteni, hogy miért vele hasonlítom össze.smileeee.gif)
"Unalmas már ez a hype ekörül, ha nem arról látok cikket, hogy mikor és hol volt Justinnal, akkor erről. Ezzel csak az iránta való sajnálatot akarják fokozni, meg persze azt, hogy továbbra is ő legyen a középpontban." - Szerintem ezek elég lealacsonyító mondatok, mivel ezzel azt mondod, hogy másra nem képes, csak a betegségével a középpontba lenni.
És azért az ilyesfajta középpontban maradásról az Ő emberei tesznek, nyilván nem az utca embere.smileeee.gif Szóval ja. Elég rosszindulatúnak hangzik, amit írtál.
Ha nem akarod, hogy félreértelmezzék a kommented, akkor jól fogalmazd meg.
2018. március 12. 10:55 #24
Revelynne
Revelynne
✧・゚*ᴍᴏᴏɴsᴛʀᴜᴄᴋ*・゚✧
 
Státuszlook like the innocent flower, but be the serpent under it.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.01.17.
Hozzászólás: 6162
Csatolások: 1649
Azonosító: 268727
Offline offline
Idézet (Zsóka11 @ 2018.03.12. 01:56)
Már bocsi, de ide hogy jön Demi? Őt többen bántják azért, mert az "érzéseiről" beszél állandóan, amit mellesleg mentális betegségnek és depressziónak hívnak. Hülyeség azt állítani, hogy az nem akkora baj, mint egy lupusz. Ő sokkal durvább támadásokkal néz szembe, mint Selena.

És? Ez attól még nem jogosít fel se téged, se mást, hogy olyan hangnemben írjanak egy emberről, mint ahogy te is tetted. Te sem szereted, ha Demit támadják. Gondolom elvárnád, hogy megértsék az emberek, milyen komoly betegségben szenved. Selenánál ez miért nem megy? Attól, hogy ő kevésbé szimpatikus neked, ugyanolyan fontos az ő betegsége is, mint Demié, vagy másoké.

Idézet (Zsóka11 @ 2018.03.12. 01:56)
Na most. Olvassátok el még egyszer a kommentemet. Nem utálkozásból írtam, nem sok IQ kell ahhoz, hogy ezt valaki levágja belőle. Hiszen odaírtam, sőt a legelejére(!) hogy sajnálom emiatt, sőt szörnyűnek tartom, hogy ezen át kellett mennie.

Szerintem ne nézzük egymást madárnak. Lehet, nálad az a szokás, hogy így fejezd ki egy másik ember iránt a részvétedet, de azért a többség tudja, hogyha valakit sajnálunk, akkor nem lekezelő hangnemben fogalmazunk és nem írunk olyat, hogy biztos, csak a középpontban akarja tartani magát.

Idézet (Zsóka11 @ 2018.03.12. 01:56)
De leginkább azt sajnálom, hogy ezzel tartják a köztudatban. És nem ellenzem, ha beszél róla, ezzel csak segít másokon és magán is.

Annyira görcsösen próbálod bizonyítani az igazad, hogy észre sem veszed, amint egyik mondatod üti a másikat. Ha úgy gondolod, hogy a felszólalásaival segít másokon, akkor hol itt a probléma? Miért zavar, ha erről van szó?

Idézet (Zsóka11 @ 2018.03.12. 01:56)
Van olyan aki azt írta a képe alá, hogy bár meghalt volna.

Pár sorral feljebb azt írtad, hogy Selenát nem támadják olyan durván, mint Demit. Akkor az a komment micsoda, ha nem durva támadás?
Mindkét lány betegsége egyaránt szörnyű, mindketten megérdemlik a támogatást. Feltételezem, egyikük sem unalomból választotta magának ezt a betegséget, vagy, hogy aztán ezzel tartsák magukat a köztudatban. Hogyha az egyikük sokszor beszél erről, és az nem zavar, akkor a másiké sem kéne, hogy zavarjon. Ilyen egyszerű az egész.
2018. március 12. 11:54 #25
Zsóka11
Zsóka11
ᴍɪʀʀᴏʀʙᴀʟʟ
 
Státuszdarling, I'm a nightmare dressed like a daydream
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.04.
Hozzászólás: 2906
Csatolások: 57
Azonosító: 170595
Offline offline
Revelynne
Én tovább nem fogok vitatkozni ezen. rohog.gif Elég gáz, hogy ilyen szinten képes vagy elemezni a kommentemet és a véleményemet. Ember vagyok, meg lehet a saját véleményem, ha nem tetszik, ugord át, vedd figyelmen kívül, nyeld le, emészd meg. Ez már a te bajod. smileeee.gif
2018. március 12. 12:04 #26
Revelynne
Revelynne
✧・゚*ᴍᴏᴏɴsᴛʀᴜᴄᴋ*・゚✧
 
Státuszlook like the innocent flower, but be the serpent under it.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.01.17.
Hozzászólás: 6162
Csatolások: 1649
Azonosító: 268727
Offline offline
Zsóka11
Szerintem meg az a gáz, hogy egy pár soros kommentben több az ellentmondás, mint normális indok amellett, hogy miért kéne lekezelő hangnemben beszélni valakiről, akinek ilyen betegsége van. De legyen, ahogy te akarod. laugh.gif
2018. március 12. 14:19 #27
Ritya
Ritya
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.08.15.
Hozzászólás: 2288
Csatolások: 246
Azonosító: 231566
Offline offline
Nagyon sajnálom Selenat!!❤️❤️ Nem értem egy ilyen cikk alatt, hogy lehet utálkozni.... Zavar valakit a sok cikk Selről nem kell megnézni es kész, minthogy inkább csak negatív kommentet tudjatok írni, és elindítani egy vitát. Egyébként én minden Selenával kapcsolatos cikkre kiváncsi vagyok.❤️
2018. március 12. 16:14 #28
Qweerty
Qweerty
visszatérő vendég
 
Státuszyour silence is my favourite sound
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.08.21.
Hozzászólás: 113
Csatolások: 0
Azonosító: 259127
Offline offline
Sajnos a betegség nem válogat. Selena emiatt olyan megpróbáltatásokon megy keresztül, amiket a pénz és a hírnév sem oldhat meg.
Ahhoz hogy valaki megossza magáról a valóságot, igen ritka. Selena nem rugaszkodik el a valóságtól azzal, hogy csak a designer ruháiról meg az ékszereiről, esetleg a nagy partikról posztol képet. Felvállalja, hogy ő is ember, aki ráadásul egy veszélyes betegség áldozata. Hatalmas respect jár neki a kitartásáért, őszinteségéért.
2018. március 12. 18:59 #29
Astronomergirl.
Astronomergirl.
 
Státusz| Todavía duelen los recuerdos |
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.04.11.
Hozzászólás: 4130
Csatolások: 1568
Azonosító: 255584
Offline offline
Lehet én vagyok az egyetlen aki még így se sajnálja de igaz.Jó borzasztó meg minden de ma már rengetegen küzdenek lupusszal és megeshet az a sok ártatlan ember nem kap annyi sajnálatot és törődést,mint Selena.Pedig ők is megérdemelnék,sőt még lehet jobban.Mindenesetre azért reménykedjünk nem lesz ezután semmi baja.
2018. március 12. 20:15 #30
Bebe111
Bebe111
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.06.30.
Hozzászólás: 17
Csatolások: 0
Azonosító: 265188
Offline offline
Szegény Sel.
2018. március 13. 17:14 #31
jelena4ever
jelena4ever
új tag
 
Státuszbelieberforlife
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.02.27.
Hozzászólás: 95
Csatolások: 0
Azonosító: 262709
Offline offline
zsóka 11
meghalhatott volna, ez nem olyan kis dolog mint amikor letörik a körmöd. egyébként most Francia beszélt róla, nem ő és francia is csak azért, mert kérdezték róla az interjún. amugy, amikor erröl beszél nem azért csinálja, hogy sajnáltassa magát, hanem pont azért, mert lehet, hogy páran épp most állnak a műtét elött és ez talán erőt add nekik. vagy azért, hogy több ember is megismerhesse ezt a betegséget! egyébként meg, nem is beszélte(ek) olyan sokat abetegségről. és deminél is, szerintem ő sem felvágni akar azzal, hogy étkezési zavarai voltak, lol. és ez természetesen nem csak neked szólt, hanem minden embernek, aki nem érti meg hogy ez most nem a sajnáltatásról szól. amúgy tudom, h nem utálkozásnak szántad a kommentet v ilyesmi, én sem beszólásnak szánom ezt. amúgy igen, sel viszonylag "szerencsés" hogy megengedheti magának a gyógyszereket, hogy meg tudták menteni stb. de sztem ezt ő is tudja
2018. március 13. 17:17 #32
jelena4ever
jelena4ever
új tag
 
Státuszbelieberforlife
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.02.27.
Hozzászólás: 95
Csatolások: 0
Azonosító: 262709
Offline offline
revelynne egyetértek!
2018. március 14. 22:04 #33
Brigike0109
Brigike0109
visszatérő vendég
 
StátuszEverybody seems a world a little differently, When It's Dark Out.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.24.
Hozzászólás: 479
Csatolások: 0
Azonosító: 202486
Offline offline
Hát hogyne lenne nehéz? Könyörgöm, életmentő műtét volt, és ez nem olyan dolog, amivel csak úgy dicsekedne az ember, főleg nem úgy, hogy az illető, akin segítettél, utána majdnem bele is halt, mert a szervezete olyan intenzíven reagált. Senki se hozta volna fel ezt a témát a sajtónak, ugyanis akkor ez a média széjjel rágta volna a fejüket, és az csak még jobban megnehezítette volna az alapjáraton nehéz helyzetet. Nagyon nehéz lehetett ez az egész időszek mindkettejüknek, és a családjaiknak is
2018. március 16. 06:51 #34
Medeah.
Medeah.
ᴘʀᴇᴛᴛʏ ᴅᴇᴀᴅ ᴘᴏᴇᴛ
 
Státusz"girls support girls" no i only support nice girls
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.06.01.
Hozzászólás: 2533
Csatolások: 656
Azonosító: 264638
Offline offline
Már a kommentek miatt megérte idejönni biggrin.gif
2018. március 16. 11:47 #35
Picy
Picy
 
Státuszlast night was the last time of my past life
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.12.13.
Hozzászólás: 1039
Csatolások: 0
Azonosító: 261338
Offline offline
zsóka11 lehet saját véleményt alkotni, de ez undorító volt.
2018. március 18. 11:25 #36
- törölt felhasználó -    
Két ennyire fiatal lány és ilyen problémák!Remélem hamar felépülnek!
2018. március 18. 14:24 #37
Vandaa7
Vandaa7
 
StátuszRohadt agyamban szűköl és günyög fekete sávok közt a sárga hold.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.01.02.
Hozzászólás: 662
Csatolások: 0
Azonosító: 218286
Offline offline
Remelhetoleg hamarosan felepulnek mindketten es jobban lesznek. Nagyon nagylelku volt Selena baratnoje,hogy mellette volt es odaadta az egyik vesejet, ez az igaz baratsag es kitartas!
2018. március 25. 13:48 #38
ForeverŁove
ForeverŁove
visszatérő vendég
 
StátuszSzínésznő a saját életében ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.09.29.
Hozzászólás: 182
Csatolások: 7
Azonosító: 212649
Offline offline
Zsóka11 teljesen egyetértek veled smileeee.gif
2018. március 25. 17:36 #39
Supermodell
Supermodell
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.11.01.
Hozzászólás: 35
Csatolások: 0
Azonosító: 251319
Offline offline
Popcornnal a kezemben olvasom a kommenteket.
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok