Starity

Ariana Grande önmaguk elfogadására biztatja rajongóit

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2018. március 20. 19:02 #21
Zyra
Zyra
visszatérő vendég
 
StátuszVulnerable
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.12.16.
Hozzászólás: 135
Csatolások: 0
Azonosító: 268280
Offline offline
Na most elmondom a véleményem! Nem utálkozni jövök ide! De amit Ariana itt elmondott lehet, hogy igaz, de! Ezt nem egy sztár csinálta már meg. Abból nem lett felfújás meg hype meg minden. Ebből meg lett?!? The fuck. Kedvelem a hangját, de 2 kg sminkkel az arcán mondja ezt? Nem nagyon osztja magát smink nélkül. Elfogadni magunkat csak úgy lehet! Nem javítással! Értem én, hogy kell neki smink az ünnepélyeken, koncerteken. De életemben egyszer sem láttam enélkül.
2018. március 22. 16:54 #22
- törölt felhasználó -    
Hihetetlen ez a nő... heart.gif
2018. március 22. 21:08 #23
Elina98
Elina98
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.11.02.
Hozzászólás: 97
Csatolások: 0
Azonosító: 267659
Offline offline
Ez tényleg aranyos megnyilvánulás volt, de nem értem miért kell istennőként kezelni Arianat. Sok híres és civil ember buzdít embereket elfogadásra. Őket miért nem említjük meg? És személy szerint nekem még az is sok volt, mikor hősnek hívták, de azért egy tűzoltós vagy mentős személyhez nem sokan mennének oda köszönetet mondani, amiért nap mint nap másokért cselekednek és életeket mentenek. Tényleg semmi gondom ezzel a lánnyal, de néha már bosszantó az a képletes piedesztálra emelés, ami a rajongók kommentjeiből érződik.
2018. március 22. 21:23 #24
- törölt felhasználó -    
"Zyra" https://pbs.twimg.com/media/DU48PwbXkAAHjD4.jpg Khm....Khm...
Ariana-ról nagyon sok kép van,amelyen smink nélkül van.
Csak be kell írnod a Youtube-ba,hogy Ariana Grande Without Makeup és ki is dobja elsőre.(Összeállítás.)
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok