Starity

Ezért szakított Selena Gomez és Justin Bieber

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2018. május 12. 20:47 #21
Bebe111
Bebe111
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.06.30.
Hozzászólás: 17
Csatolások: 0
Azonosító: 265188
Offline offline
Emberek ez akkora kamu! Eddig úgy volt hogy Sel anyja miatt volt mert nem tudta felfogni, hogy a lánya most boldog. meg amúgy mielőtt Selenaújra össze jött volna Justinnal (senkit se akarok megbántani de sztem most csak kihasználta)nem tudta volna előbb megkérdezni az anyját? ahhjj min1. Mindig minden úgy van beállítva, hogy Selena nem tehet semmiről mindig csak Justin (most itt pont nem de álltalába) és ez már nagyon unalmas! Abba lehetne hagyni!
2018. május 17. 17:53 #22
lily flowers
lily flowers
visszatérő vendég
 
Státusz*·˚➹₊·➳
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.19.
Hozzászólás: 425
Csatolások: 3
Azonosító: 260958
Offline offline
őszintén, már unom ezt a drámát, már vagy 50 éve.
2018. május 20. 22:35 #23
fathia
fathia
visszatérő vendég
 
Státusz井の中の蛙大海を知らず。
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.05.19.
Hozzászólás: 166
Csatolások: 24
Azonosító: 269890
Offline offline
Kit érdekelnek... a hírnév már túl messzire ment velük mindenben a lehetőséget látják.. tényleg nem értem. Ezis 100% hogy azért volt, hogy magukra vonzák a figyelmet. Mindha nem kapnának elég figyelmet úgy csinálnak. Más a vízért kapar meg a kajaért ezek meg a hírnévért meg a pénzért. Őszintén már unom ezeket a kamu drámákat
Akinek van felfogása az megérti amit mondok.
Nem utálatból régen énis szerettem őket de elmúltak azok a dolgok. Ezért hagytam abba mert már röhejes volt. dry.gif
2018. június 15. 08:59 #24
kami98
kami98
 
Státusz"Life itself is worth living for." - JA
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.30.
Hozzászólás: 1305
Csatolások: 0
Azonosító: 137470
Offline offline
Őszintén szólva, én sosem bírtam Justin-t, és annak sem igazán örültem, hogy Selena együtt van vele. De egy idő után elfogadtam, mert Sel boldog volt és nekem csak ez számított. De amikor újra öszejöttek, nekem ott betelt a pohár. Egyszerüen nem ertem, Selena mit lát ebben a sracban, hogy nem tud elszakadni tőle. Nem hiszem el, hogy nem talál magának egy normális, hozzá illő, korabeli srácot (NEM FIATALABBAT, GYEREKESET), olyat, akit tényleg megérdemel.
Remélem, ezek után Selenanak kinyílik a szeme és többet nem fogadja vissza Bieberket, mert hisz tbh már rohadtul kezdem unni én is ezt a "drámát", pedig Selena óriási kedvencem. De nem, Biebert egyszerűen nem vagyok hajlandó elviselni. Maradjanak barátok inkább. smileeee.gif
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok